Filter
Kursai
Austrija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Pedagogika Austrijoje - 2019/2020

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

Kai kurie žmonės nusprendžia išsilavinimą tam tikroje srityje įgyti savarankiškai, tačiau daugybė viso pasaulio studentų vis dažniau pasirenka stoti į tam tikras aukštojo mokslo įstaigas, kuriose jie yra mokomi patyrusių ir savo sritį gerai išmanančių pedagogų ir profesorių. Tad priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis iš neformalių ir formalių įvairiausių specialybių studijų programų.  

Jei jūs galvojate apie tolimesnio savo išsilavinimą institucijoje, kur akademinės kompetencijos yra laikomasi tada Austrija siūlo geriausią vietą. Šios institucijos yra moksliniais tyrimais pagrįsta veikla taip suteikiant galimybę studentams gauti idėjų, kaip išspręsti gyvenimiškas problemas.

Geriausi kursai - Pedagogika Austrijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Pedagogika, Austrija

ActiLingua Academy

Kursai nevietinių Vokietijos mokytojams, kurie dirba su paaugliais ar suaugusiems. ... [+]

Kursai nevietinių Vokietijos mokytojams, kurie dirba su paaugliais ar suaugusiems.

Tikslai: pagerinti asmeninius Vokietijos įgūdžius, aptarti įvairius mokymo metodus ir būdus, ir sužinokite daugiau apie Austrijos literatūros ir kultūros. Finansavimą Erasmus + ".

Pamokos:

Vokietijos Mokytojų kursai 1:

Mokytojų mokymo kursai (20) + kultūrinė / specialus interesas programa (5) per savaitę arba

Vokietijos Mokytojų kursai 2:

Bendra Vokietijos žinoma (20) + kultūrinė / specialus interesas programa (5) per savaitę + mokytojų mokymo kursą (7) https://www.actilingua.com/en/german-courses/overview/german-teachers-course/

[-]
Austrija Vienna
Registracija galima
Vokiečių
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eton Institute

Atrakinti Jūsų mokinių potencialą turinčių praktinės ir profesinės mokytojų rengimo kad dėmesys sutelkiamas į gaivus ir besivystančių mokymo įgūdžius. Įsitikinkite, kad j ... [+]

Atrakinti Jūsų mokinių potencialą turinčių praktinės ir profesinės mokytojų rengimo kad dėmesys sutelkiamas į gaivus ir besivystančių mokymo įgūdžius. Įsitikinkite, kad jūs esate įsitikinę, kad šiuolaikinės įvairių kultūrų ir daugiakalbėje auditorijoje su Eton instituto tarptautinės TESOL žinoma sertifikavimo.

Eton Instituto tarptautinė TESOL / TFL sertifikavimo kursas yra kandidatų, norinčių mokytis anglų kalbos kaip kalba prie kitakalbiams, ir puikiai tinka tiek naujų, tiek mokytojų ir dabartinių pedagogų, norinčių atnaujinti savo įgūdžių rinkinį.

TFL sertifikavimas yra kandidatų, norinčių mokyti kita nei anglų kalba užsienio kalba.... [-]

Austrija Vienna
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
20 - 60 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba