Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 kursus - Parodų dizainas

Žinoma yra studijų kelias, kuris leidžia studentams specializuotis savo pasirinktą srityje. Daugelis kursų programos siūlo sertifikatus ar diplomus, parengti studentus patekti į darbo rinką arba siekti aukštojo išsilavinimo jų disciplinos.

Vienas lauke, kad studentai gali siekti iki mokosi kursą yra parodų dizainas. Kas yra parodų dizaino kursą? Šis kursas apima intensyvų mokymą, į mokslinius tyrimus, projektuojant ir statant eksponatų srityje. Nesvarbu, muziejų ar kitų švietimo centrų, šie eksponatai reikalauja daug darbo ir patirties tam, kad būtų sėkmingas. Atminkite, kad kiekvienas kursas programa yra šiek tiek kitoks dėmesio ir tokie kai kursai prielaidas ir kai kurie ne. Jei jus domina mokosi tam tikro žinoma, būtinai aptarti privilegijos su priėmimo biure.

Vienas iš didžiausių privalumų, atsižvelgiant kursą parodų dizainas yra didelis patirtį mokymo suteikia studentams. Atsižvelgiant į tai, parodų dizainas pobūdį kaip studijų kelyje, šie kursai apima daug praktinės studijų projektuojant ir kuriant eksponatų, kuris yra puikią progą taikyti klasėje mokymąsi.

Jei turite klausimų dėl kurso kaina, tai geriausia nukreipti juos į programą 's priėmimo biure. Studijų ir priėmimas išlaidos skirsis nuo mokyklos į mokyklą.

Kalbant apie karjeros, šie kursai geriausiai parengti studentus darbo muziejų, istorinių visuomenių ir archyvuose. Absolventai iš šių kursų bus honed į mokslinius tyrimus, projektuojant ir kuriant informacines ir patrauklus eksponatų meną, ir tai yra įgūdžių, kurie yra tiesiogiai taikomas karjeros kaip eksponuoti dizainerių.Priklausomai nuo to, kur studentas nori dirbti, gali būti reikalaujama aukštesnio lygio sertifikavimo, todėl daugelis absolventai eiti studijuoti parodų dizainas aukštosios mokyklos kontekste. Tačiau kursas suteikia tvirtą pagrindą ir tvirtą pradžia bet šioje srityje karjerą.

Apskritai, parodų dizainas yra naudingas laukas su daug rekomenduoti jį būsimiems studentams. Jei jus domina pradedant savo karjerą parodų dizainas, mokosi kursą gali būti vienas iš geriausių būdų tai padaryti. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Parodų dizainas

MADIN USAL

Baigę kursą iki Salamankos universiteto išduodamas oficialus diplomas bus pristatytas. Ji yra atvira visiems žmonėms rūšių Žinoma, nėra būtina sąlyga nereikalaujama. ... [+]

On-line mokymo.

Individualus laiką ir trukmę.

20 valandos. 2 kreditus.

Kaina: 90 € Įprasta registracija. 60 € universiteto studentai.

Baigę kursą iki Salamankos universiteto išduodamas oficialus diplomas bus pristatytas. Ji yra atvira visiems žmonėms rūšių Žinoma, nėra būtina sąlyga nereikalaujama. Su įtraukimo į neeilinį žinoma jums bus turėti prieigą prie Studium platforma bus informuotas, kai mokosi, prieinamumo atsisiųsti ir nusiųsti temos pratimus.

Neeiliniame žinoma, ji yra sukurta per video. Po kelių pranešimus procesas, kuris bus atliktas ir lipti į skaitmeninės platformos Studium universiteto, siekiant užtikrinti, kad klausimai yra suprantami būti siūloma.... [-]

Ispanija Salamanka
Rugsėjis 2020
Ispanų
Ištęstinės
20 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Palazzo Spinelli Group

Kurso tikslas yra suteikti teorinių ir praktinių žinių dirbti maršrutų, įrangą, įrenginius ir patirtį už kultūros paveldo malonumą su ypatingą dėmesį skiriant muziejų sri ... [+]

Kurso tikslas yra suteikti teorinių ir praktinių žinių dirbti maršrutų, įrangą, įrenginius ir patirtį už kultūros paveldo malonumą su ypatingą dėmesį skiriant muziejų srityje dizainas.

APLINKYBĖS

Yra "demokratizacijos" iš kultūros pažangos daugelyje Europos šalių, vis plačiai naudojamos interaktyvios technologijos ir asmeninių įrenginių procesas. Tas pats poreikis yra akivaizdus atnaujinimui ir priežiūrai "kultūros industrijos" ir prisidėjo prie naujų tendencijų ir strategijų kultūros paveldo paklausa. Muziejų erdvėse dizainas naujoje kultūrinio kraštovaizdžio reikės specialistų su minkštais ir tarpdisciplininių įgūdžių, kurie jungia klasikinę kultūrą su naujais įrankiais ir naujų technologijų, galinčių kurti svaiginančius patirtį ir hiperžiniasklaidos žinių.... [-]

Italija Florencija
Susisiekti su mokykla
Italų
Dieninės
1500 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ITECOM Art Design NICE

Jis dalyvauja erdvėje, jos plėtros ir reabilitacijos dizainas. Nes patenkinti savo klientų poreikius, padėti atnaujinti specifikacijas pagal projekto reikalavimus. Ji tur ... [+]

Pavadinimas dizaineris sertifikuotas plotas II lygis (Paryžius, 4 metus su prieiga prie Nicos) sertifikuota Pavadinimas Stilingi interjerai III lygis (Nica)

Mokymo trukmė: 3 metai arba 4 metų dalyvaujančios erdvės, jos plėtros ir reabilitacijos dizainas. Nes patenkinti savo klientų poreikius, padėti atnaujinti specifikacijas pagal projekto reikalavimus. Ji turi įnešti nuoseklumą ir aktualumą būsto, komercinės architektūros, scenografijos srityse ... Mūsų mokymas remiasi teorinio ir praktinio ugdymo. Studentas turi įgyti pagrindines technines žinias būtina sukurti architektūrinę projektą: planas, aukštis, sekcija, perspektyva, medžiagų technologijos, instituciniai normos ir kt ... Užimtumas šiame sektoriuje plečiasi. Iš gerovės siekimas, spalvų ir apimtis, apyvartą estetika, kosminės ergonomika ... yra reikalavimai, kad tik specialistas gali meistras. Dėl praktinio mokymosi ir darbo pakaitomis su savo kompanija, studentas išmoks dirbti su abiejų asmenų ir įstaigų, taip pat visų sandorių, susijusių su projektų.... [-]

Prancūzija Malonu
Rugsėjis 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba