Kursai Naujojoje Zelandijoje

Ieškoti 23 Geriausias kursų Naujojoje Zelandijoje - 2018

Magistras

Žmonės iš viso pasaulio renkasi Naująją Zelandiją profesinio tobulėjimo, mokymosi pažangos ir verslo galimybių. Naujoji Zelandija yra dažnai pamiršta rinkos, bet yra klestinti, bet iniciatyvus verslininkas ir yra įrengta tarptautinių galimybių, pasaulio rinkų ir kultūros turtinimas. Tai taip pat auganti žiniasklaidos ir socialinių santykių sritis ir neseniai tapo labai stengėsi po specialistų paskirties. Būtent dėl ​​šių priežasčių, kad, kursus Naujosios Zelandijos gali būti puikus pasirinkimas visiems, norintiems iš anksto savo karjerą.

Yra kursų, Naujojoje Zelandijoje įvairių pramonės šakų, įskaitant informacines technologijas, sociologiją, verslo, sveikatos priežiūros administravimo, investicijų, ekonomikos ir kt. Kursai Naujosios Zelandijos dažnai siūlomi kartu su studijų programų, programų sertifikatų ar kvalifikacijos tobulinimo kursus.Yra planavimas kursų Naujojoje Zelandijoje galimybes daugumai studentų poreikius patenkinti ir tai apima kursus internetu, nuotolinis mokymasis, ir klasėje švietimas.

Sužinokite daugiau apie programą ir studijų galimybes kursai Naujosios Zelandijos skaityti per žemiau galimybių. Paimkite dar vieną žingsnį link savo profesinius tikslus šiandien!

Skaityti Daugiau

Paauglių Kursai: Anglų Plius Veikla; Itin Intensyvus Paaugliams; Vidurinės Mokyklos Kombinacija.

Dominion English Schools
Su bendrabučiu Dieninės February 2018 Naujoji Zelandija Oklendas

(13 - 17 m.) - labiausiai išnaudokite savo mokyklos atostogas ir mokykitės anglų ryte ir mėgaukitės mūsų įvairiomis veiklos programomis po pietų. Arba mokykitės visą programą su projektais ir viena veikla per savaitę. Mūsų paauglių kursai yra prižiūrimi, įdomūs ir puikus būdas susipažinti su naujais draugais iš viso pasaulio. [+]

Paauglių mokykla

(13 - 17 m.) - labiausiai išnaudokite savo mokyklos atostogas ir mokykitės anglų ryte ir mėgaukitės mūsų įvairiomis veiklos programomis po pietų. Arba mokykitės visą programą su projektais ir viena veikla per savaitę. Mūsų paauglių kursai yra prižiūrimi, įdomūs ir puikus būdas susipažinti su naujais draugais iš viso pasaulio.

Anglų plius veikla

◆ 12,5 valandos anglų per savaitę klasėje, ryte; 15 valandų per savaitę po pietų

◆ Kurso trukmė: mažiausiai 2 savaites. Yra keturių savaičių veiklos ciklas

◆ Kurso pradžia: bet kuris pirmadienis: sausis, vasaris, kovas, balandis, birželis, liepa, rugpjūtis ir gruodis... [-]


Mokytojų Rengimo Kursai: Tesol Ir Tecsol

Dominion English Schools
Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites March 2018 Naujoji Zelandija Oklendas

"Dominion TESOL" kursai yra siūlomi ne anglų kalbos vertintojams, norintiems sužinoti pagrindines anglų kalbos mokymo sąvokas jauniems suaugusiems ir suaugusiems besimokantiems. Ji taip pat rengia kandidatus į Cambridge TKT ("Mokymo žinių testą"). [+]

TESOL

(Anglų kalbos mokymas kitomis kalbomis)

"Dominion TESOL" kursai yra siūlomi ne anglų kalbos vertintojams, norintiems sužinoti pagrindines anglų kalbos mokymo sąvokas jauniems suaugusiems ir suaugusiems besimokantiems. Ji taip pat rengia kandidatus į Cambridge TKT ("Mokymo žinių testą").

◆ 25 val. Per savaitę klasėje

◆ Klasės dydis: maksimalus 12 studentų vienai klasei

◆ Kurso trukmė: 4 savaites

◆ kursas prasideda: nurodykite apmokėjimo lapo tvarkaraštį

◆ Mokestis apima: 4 savaičių intensyvų mokymą, įvertintą mokymo praktiką, patyrusių mokytojų stebėjimą. Įstojimas į TKT egzaminą yra neprivalomas.

... [-]

English for Academic Purposes (EAP)

Dominion English Schools
Su bendrabučiu Dieninės 10 savaites March 2018 Naujoji Zelandija Oklendas

[+]

Kurso turinys

◆ akademinis klausymasis: instrukcijos, paskaitos ir pristatymai, seminaras ir dalyvavimas klasėje

◆ kalbėjimas: seminarai, dalyvavimas pamokose, bendravimo įgūdžiai bendravimui su dėstytojais, vadovais ir bendraamžiais

◆ akademinis žodynas: įvairių žodžių reikšmės, formos ir išraiškos analizė

EAP 1

Įėjimo lygis: išlaikyti "Dominion" testą arba IELTS 4.5. Baigę šį kursą, sėkmingai kandidatai turės:

◆ anglų kalbos lygis pakankamas norint patekti į EAP 2 ir sertifikatų lygio kursus Naujojoje Zelandijoje.

◆ praėjimas rodo maždaug IELTS 5.0 lygį... [-]


Exam Courses: Cambridge FCE, CAE and CPE; IELTS

Dominion English Schools
Su bendrabučiu Dieninės 6 - 12 savaites February 2018 Naujoji Zelandija Oklendas

[+]

◆ egzamino mokesčiai / tekstas / medžiagos: taikomas specialus mokestis

◆ Sertifikatas: išduotas Kembridžo universiteto (UCLES) su egzamino rezultatais

Cambridge IELTS

◆ Klasės dydis: maksimalus 15 studentų

CAMBRIDGE ADVANCED (CAE) : orientuota į darbo jėgą. Darbdaviai plačiai pritaria darbui paremtos anglų kalbos kompetencijos įrodymu aukštesniu lygmeniu.

CAMBRIDGE PROFICIENCY (CPE) : plačiai pripažinta politechnika ir universitetais kaip anglų kalbos kompetencijos įrodymas.

[-]

Verslo Anglų Kalba

Dominion English Schools
Su bendrabučiu Ištęstinės 6 savaites May 2018 Naujoji Zelandija Oklendas

Verslo anglų kalba yra ne visą darbo dieną vykdomos popietės programa, skirta padėti studentams bendrauti tiksliai ir sklandžiai verslo kontekste. Tekstų skaitymas ir klausymasis naudoja verslo kontekstą, kad naujas verslo žodynėlis būtų pristatytas natūraliai. Kalbėjimo ir rašymo užduotys taip pat skirtos bendravimui verslo kontekste. [+]

Verslo anglų kalba yra ne visą darbo dieną vykdomos popietės programa, skirta padėti studentams bendrauti tiksliai ir sklandžiai verslo kontekste. Tekstų skaitymas ir klausymasis naudoja verslo kontekstą, kad naujas verslo žodynėlis būtų pristatytas natūraliai. Kalbėjimo ir rašymo užduotys taip pat skirtos bendravimui verslo kontekste.

Lygiai: pre-intermediate +

Kurso trukmė: 6 savaites

Klasės dydis: maksimalus 15, vidurkis 11

Įėjimo reikalavimai: Įėjimo testas

Valandos: 12,5 valandos per savaitę klasėje (12: 45-15: 30)

[-]

Toeic

Dominion English Schools
Su bendrabučiu Ištęstinės 6 savaites June 2018 Naujoji Zelandija Oklendas

TOEIC yra verslo anglų kalbos kursas, skirtas padėti jums tobulinti visas savo verslo anglų kalbas. Itin populiarus Azijos šalyse, TOEIC yra daugelio darbdavių Japonijoje ir Korėjoje anglų kalbos žinios. Kursų metu išmoktos kalbos sistemos ir įgūdžiai padės jums susidoroti su verslo aplinka. Dominion English Schools, Auckland yra privatus TOEIC testavimo centras, o tai reiškia, kad studentai, kurie mokosi TOEIC "Dominion", gali bet kuriuo metu išlaikyti egzaminą mokykloje. [+]

TOEIC: anglų kalbos testas tarptautiniam bendravimui

TOEIC yra verslo anglų kalbos kursas, skirtas padėti jums tobulinti visas savo verslo anglų kalbas. Itin populiarus Azijos šalyse, TOEIC yra daugelio darbdavių Japonijoje ir Korėjoje anglų kalbos žinios. Kursų metu išmoktos kalbos sistemos ir įgūdžiai padės jums susidoroti su verslo aplinka. Dominion English Schools, Auckland yra privatus TOEIC testavimo centras, o tai reiškia, kad studentai, kurie mokosi TOEIC "Dominion", gali bet kuriuo metu išlaikyti egzaminą mokykloje.

Įėjimo lygis: žemas vidurkis

Kurso trukmė: 6 savaites

Klasės dydis: maksimalus 15

Valandos: 12,5 valandos per savaitę klasėje, po pietų (12: 45-15: 30)... [-]


General English

Dominion English Schools
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 52 savaites Registracija galima Naujoji Zelandija Oklendas + 1 daugiau

Mūsų bendri anglų kalbos kursai yra skirti padėti jums bendrauti tiksliai ir laisvai, ir jūs galite pradėti bet kurį metų pirmadienį. [+]

Apžvalga

Mūsų bendri anglų kalbos kursai yra skirti padėti jums bendrauti tiksliai ir laisvai, ir jūs galite pradėti bet kurį metų pirmadienį.

Rytas (9: 00-10: 30, 10: 45-11: 45) daugiausia dėmesio skiriama gramatikos ir žodyno įvedimui, o popietės užsiėmimai (12:45 - 14:15, 14:30 - 15:30) padeda tobulinti savo bendravimo įgūdžius, paskutinę valandą, skirtą kalbėti.

[-]

Auckland Summer Direct Enrollment – University of Auckland Film Production

IES Abroad
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės June 2018 Naujoji Zelandija Oklendas

[+]

Atrask pirmiausia, kas atkreipia pasaulio filmų pramonę į Naująją Zelandiją ir kuria savo trumpą dramos epizodą. Ši programa yra sukurta praktiškai naudojant profesionalią televizijos pramonės praktiką, todėl ji yra praktiška praktika, skirta jums sukurti priemones, reikalingas norint pradėti savo karjerą kino, televizijos ir skaitmeninės žiniasklaidos srityse. Dėl mažo dydžio ir intensyvaus programos pobūdžio priėmimas yra labai selektyvus.

Akademikai

IES užsienyje misija yra paprasta: suteikti jums geriausią studijų užsienyje programos galimo-kuris apima aukščiausios kokybės akademines ir kultūrines patirtis. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su Aucklando universitetu.... [-]


Christchurch Tiesioginė Registracija - University Of Canterbury

IES Abroad
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 semestrus March 2018 Naujoji Zelandija Christchurch

Per savo laiką Christchurch, jums tiesiogiai stoti į Kenterberio, vienas iš trijų geriausių universitetų Naujosios Zelandijos universitete, viršutiniame 3% pasaulio universitetų. Jūs taip pat turite prieigą prie daugiau nei 50 akademinių padalinių ir daugiau nei 100 on-campus klubai ir organizacijos-idealus galimybių susisiekti su Kiwi (vietos) studentai. [+]

Apžvalga

Žiūrėdami už savo lango Christchurch, žinote žvalgyba laukia tu-pėsčiųjų, žvejyba, baidarės, plaukimas-tai tik tipiškas dieną čia. Mėgaukitės nuotykių, tačiau atsipalaidavęs, gyvenimo būdą, kad Kraistčerčas turi pasiūlyti.

Per savo laiką Christchurch, jums tiesiogiai stoti į Kenterberio, vienas iš trijų geriausių universitetų Naujosios Zelandijos universitete, viršutiniame 3% pasaulio universitetų. Jūs taip pat turite prieigą prie daugiau nei 50 akademinių padalinių ir daugiau nei 100 on-campus klubai ir organizacijos-idealus galimybių susisiekti su Kiwi (vietos) studentai.

Paskirstyti per 215 akrų gražiai priežasčių ir sodai, Universiteto miestelis yra tik 15 minučių nuo miesto. Slidinėjimo trasos, kalnai, gimtoji krūmas, upių, ežerų, Hot Springs, ir paplūdimiai yra visi per 1,5 valandos Christchurch, todėl šis yra ideali vieta mokytis ir patirti Naujosios Zelandijos lauko gyvenimo būdą.... [-]


Auckland Tiesioginė Registracija - University Of Auckland

IES Abroad
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 semestrus July 2018 Naujoji Zelandija Oklendas

Mūsų studijų užsienyje programa Auckland siūlo jums galimybę tiesiogiai stoti į Auckland, prestižiniame tyrimų universiteto, kuris turi kursus daugiau nei 150 disciplinų universiteto. [+]

Apžvalga

2015 "Mercer gyvenimo kokybę tyrimo užėmė Oklando trečdalį pasaulyje gyvenimo kokybės. Su gražių ugnikalniai ir lavos srautai, dinamišką mišinio Europos, Azijos ir Ramiojo vandenyno įtaka, draugiškų gyventojų ir kvapą gniaužiančių pakrančių vaizdais, jums patenka Oklando unikalaus žavesio.

Mūsų studijų užsienyje programa Auckland siūlo jums galimybę tiesiogiai stoti į Auckland, prestižiniame tyrimų universiteto, kuris turi kursus daugiau nei 150 disciplinų universiteto. Universitetas turi galimybių maorių studijų turtus ir turi marae (Maorių šventa žemės) apie miesteliu, orientacinis Oklando įvairovę ir Naujosios Zelandijos maorių paveldo.... [-]


Lyderystės Mokymas Ir Plėtra JAV Arba Kanadoje Ar Jungtinėje Karalystėje (amžius Nuo 14 Iki 18)

Kingdom Education
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės July 2018 Naujoji Zelandija Danidinas Oklendas Christchurch Velingtonas + 3 daugiau

Šis kursas yra skirtas Jums, jei jūs manote, kad turite galimybę būti lyderiu - gal, jei kiti mano, bet turite ne pastebėjau dar. Mes jums parodysime, kai įgūdžių, kad jums reikia, ir kaip jūs galite sukurti tai, net jei esate ne pilnas pasitikėjimo savimi tik dar. Iki kurso pabaigoje, jūs pastebėsite skirtumą! [+]

Lyderystė mokymo ir plėtros JAV ar Kanadoje ar JK (Amžius nuo 14 iki 18)

Šis kursas yra skirtas Jums, jei jūs manote, kad turite galimybę būti lyderiu - gal, jei kiti mano, bet turite ne pastebėjau dar. Mes jums parodysime, kai įgūdžių, kad jums reikia, ir kaip jūs galite sukurti tai, net jei esate ne pilnas pasitikėjimo savimi tik dar. Iki kurso pabaigoje, jūs pastebėsite skirtumą!

Vadovavimas ir valdymas: Jūs pradėsite atsižvelgiant į vadovavimo vaidmenis žmonės imasi nuo veislės, ir pažvelgti į ryšį su valdymo - tai yra ne tas pats, kaip lyderio, nors yra svarbūs ryšiai. Asmenybės tipų: Čia rasite daugiau informacijos apie tai, kaip asmenybės tipai yra klasifikuojamos, ir šių pasekmių vadovavimo - ir galbūt stebina tai, kad daug skirtingų tipų asmuo gali sėkmingai tikrų lyderystės vaidmenis. Vadovavimo stiliai: Per kai kurių didžiųjų lyderių praeities tyrimo, jums nustatyti skirtingus stilius, ir pamatyti, kaip žmonės naudojo savo talentus ir aplinkybes pasiekti reikšmės ir sėkmę. Vadovavimas ir komandinis darbas: Vadovavimas reiškia dirbti su kitais. Kas yra įgūdžių jums reikia sukurti, ir būti dalis, puikią komandą? Įtikinimo ir derybos: Jei žmonės yra sekite švino turite gauti juos į savo pusę. Tačiau kartais jūs turite eiti į kompromisą, ir net prisipažinti, kad jums gali būti klaidinga. Kaip tai padaryti ir vis dar išlaiko valdžią? Visuomenės Kalbėjimas: lyderiai dažnai turi atsistoti ir paaiškinti, ką jie daro. Ar galite kalbėti apie jūsų vaidmenį aiškiai, užtikrintai - ir galbūt net entertainingly? 1 projektas: Į porų ar mažų grupių, jums bus suteikta projektą dirbti - vienas... [-]

Anglų Kalba Akademiniais Tikslais Jungtinėje Karalystėje (amžius Nuo 14 Iki 18)

Kingdom Education
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės July 2018 Naujoji Zelandija Danidinas Oklendas Christchurch Velingtonas + 3 daugiau

Jums nebus vien pasijutus šiek tiek nervų apie day-to-day verslo universitetinių studijų - ir gimtoji dažnai kaip neramu kaip jūs! Šis kursas rodo jums, kaip galite susitikti prieš jus iššūkius. [+]

Anglų akademinių tikslų Jungtinėje Karalystėje (Amžius nuo 14 iki 18)

Jums nebus vien pasijutus šiek tiek nervų apie day-to-day verslo universitetinių studijų - ir gimtoji dažnai kaip neramu kaip jūs! Šis kursas rodo jums, kaip galite susitikti prieš jus iššūkius.

Kalba vadovas: šiam kursui, rekomenduojame bent šiuos anglų kalbos lygius: 6.5 (IELTS) / 110 (TOEFL iBT) / C1 (EITP) / CAE.

Kas yra AVP? Kaip įvadas į žinoma, jūs būsite žiūri į AVP taikymo sritį ir kaip jis yra susijęs su bendraisiais mokymosi įgūdžių. Skaitymas: Kaip jūs susidoroti su ilgu svarstymu sąrašą? Čia jūs sužinosite, kaip galima greitai ir efektyviai įsisavinti duomenis. Klausymas: akademinėje srityje, klausymosi įgūdžiai didele dalimi susiję su paskaitų. Jūs pasiimti tikrai vertingų patarimų klausytis gerai, o taip pat atsižvelgiant naudingų pastabų. Rašymas: Jau daugelį dalykų, jūs turite parašyti esė. Šiandien, jums bus dirbti pagerinti savo požiūrį į esė, ir kitų teisės doktrinoje. Kalbėjimas: Dauguma universitetų kursus reikės lankyti seminarus, galbūt imtis vadovaujančio vaidmens, bet tikrai kažką pasakyti! Šis įrenginys padės jums įgyti pasitikėjimą, kurio reikia pasinaudoti seminaruose. Pasiruošimas seminarui (A): Kad kurso likusios, jums bus dirbti seminare, kurioje kiekvienas klasėje dalyvaus. Bet visų pirma, jums reikia naudoti savo skaitymo įgūdžius (ir galbūt jūsų klausymosi įgūdžiai), siekiant pasirengti. Pasiruošimas seminarui (b): preparatą vartokite kaip jūs planuojate taškų jums bus formavimą ir klausimus jums bus klausia. Seminaras: Dabar atėjo per jus ir jūsų klasiokų atlikti seminarą jūs buvote rengiasi. ... [-]

Aktas Ir Sėdėjo Pasirengimą Tik JAV (Amžius Nuo 14 Iki 18)

Kingdom Education
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės July 2018 Naujoji Zelandija Danidinas Oklendas Christchurch Velingtonas + 3 daugiau

Jei planuojate studijuoti JAV, jums paprastai turi imtis vienos ar kitos iš šių bandymų. Kuo didesnis jūsų rezultatas, tuo geriau jūsų šansai gauti atvykti į vieną iš geriausių universitetų. Šiame kurse jūs sužinosite, kaip bandymai dirbti, ir ką jūs galite padaryti, siekiant pasiekti didelį rezultatą. [+]

AKTAS & televizija parengimas tik JAV (Amžius 14 iki 18)

Jei planuojate studijuoti JAV, jums paprastai turi imtis vienos ar kitos iš šių bandymų. Kuo didesnis jūsų rezultatas, tuo geriau jūsų šansai gauti atvykti į vieną iš geriausių universitetų. Šiame kurse jūs sužinosite, kaip bandymai dirbti, ir ką jūs galite padaryti, siekiant pasiekti didelį rezultatą.

Kalba vadovas: šiam kursui, rekomenduojame bent šiuos anglų kalbos lygius: 6.5 (IELTS) / 110 (TOEFL iBT) / C1 (EITP) / CAE.

Veikti ir televizija: Jūs pradedate lyginti dviejų bandymų, žiūri į turinį, netikėtai - ir naudojimą, kuris pagamintas iš jų. Matematika: Abu bandymai apima matematikos skyrių. Jūs pažvelgti į užduodamus klausimus pobūdžio, ir gauti daug vertingos patirties vienoje ar abu bandymus. Skaitymas ir rašymas: Čia jūs būsite ieško įvairių būdų, kuriais skaitymo ir rašymo įgūdžiai yra išbandytų SAT ir ACT ir pradėti darbą kuriant šiuos įgūdžius. Skaitymas: Be šio vieneto, jums bus dirbti su tekstų natūra, kurios yra parenkamos ir klausimus, kurie jums bus paprašyta natūra. Nesvarbu, kaip sunku tekstas, kuriant tinkamus įgūdžius, galite tai padaryti gerai. Rašymas: Jūs rasite čia ne skirtingų akcentų dviejų bandymų, bet taip pat dirbti pašalinti gramatines klaidas, kurios jums kainuoti ženklai kuri išbandyti išgėrėte. Esė: Daugeliui moksleivių, tai yra sunkiausia dalis bandymą, kaip jums reikia ne tik gerai rašyti, bet ir parodyti supratimą apie šią temą. Pamatysite, kaip susieti du kartu. Maketas testas: Jūs bandysiu šiek tiek faktinę medžiagą kuriuo įstatymą ar televizija (priklausomai nuo to norite) - ir pamatyti, kaip jūs gaunate nuo! ... [-]

Pamatai English Programa

IPU New Zealand
Su bendrabučiu Dieninės March 2018 Naujoji Zelandija Palmerston North

Labai svarbu, jog studentai turi aukšto lygio skaitymo, klausymo, rašymo, kalbėjimo ir suvokimo įgūdžiai, kad jie galėtų sėkmingai bet tretinio lygio įstaigoje. Į Foundation anglų programoje, studentai lanko mažus klases pagal jų anglų kalbos žinių lygį galimybes. Programa suteikia studentams būtinų priemonių plėtoti savo anglų kalbos bendravimo įgūdžius su ... [+]

Labai svarbu, jog studentai turi aukšto lygio skaitymo, klausymo, rašymo, kalbėjimo ir suvokimo įgūdžiai, kad jie galėtų sėkmingai bet tretinio lygio įstaigoje.

Į Foundation anglų programoje, studentai lanko mažus klases pagal jų anglų kalbos žinių lygį galimybes. Programa suteikia studentams būtinų priemonių plėtoti savo anglų kalbos bendravimo įgūdžius iki reikalaujamo lygio įvažiavimo aukštąjį išsilavinimą. Be įgyti akademinių anglų kalbos įgūdžius, studentai taip pat gali pagerinti jų pokalbį ir suvokimo įgūdžius, kad svarbiausias naudojasi kasdienybę angliškai kalbančiose šalyse.

IPU Naujoji Zelandija siūlo Foundation anglų programa, pirmuosius metus studentai, kad jie galėtų pasiekti anglų kalbos žinias ir daug naudingų mokymosi įgūdžių rinkinį, taip pat plėtoti savo kritinį mąstymą rengiantis aukštąjį išsilavinimą.... [-]


TESOL Kursus

IPU New Zealand
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 2 - 5 metų March 2018 Naujoji Zelandija Palmerston North

Trejybė CERT TESOL yra kvalifikacija tinka tiems, kurie nori mokyti anglų kalbos, kaip antrosios kalbos, bet turi mažai ar neturi patirties darydama. Ši programa suteikiančias studentus su pagrindinių įgūdžių ir žinių, reikalingų ESOL mokytojai. Programa taip pat suteikia studentams tvirtą pagrindą įsivertinimo ir galimybes tolesniam profesiniam tobulėjimui. Ji taip pat tinka ... [+]

Trejybė CERT TESOL yra kvalifikacija tinka tiems, kurie nori mokyti anglų kalbos, kaip antrosios kalbos, bet turi mažai ar neturi patirties darydama. Ši programa suteikiančias studentus su pagrindinių įgūdžių ir žinių, reikalingų ESOL mokytojai. Programa taip pat suteikia studentams tvirtą pagrindą įsivertinimo ir galimybes tolesniam profesiniam tobulėjimui. Taip pat tinka apmokyti mokytojus, kurie nėra kvalifikuoti TESOL.

Trejybė CERT TESOL gali būti imtasi kaip savarankiškas Žinoma, arba kaip dalis diplomą Tarptautinių studijų (GDIS). Išsami informacija apie kiekvieną iš jų gali būti peržiūrėtas žemiau:

Autonominiai Žinoma struktūra

Yra dvi dalys, žinoma, pirmoji būdamas Nuotolinis mokymas komponentas, antra on-campus kursą. Nuotolinio švietimo komponentas susideda iš studijų vadovų su lydinčiu užduotis remiantis nustatytos trys tekstų serijos. Praktikantai turi užpildyti šį neakivaizdinės studijos, kol jie pradėti on-campus programą. On-campus komponentas yra penkių savaičių intensyvus kursas, kuriame programa apima paskaitas, seminarus ir seminarų. Mokymo praktika yra integruota susijusios kurso komponentus praktinio mokymo įvairių ESOL klases.... [-]