ACADEMICCOURSES.LT

Ieškoti kursų - Miestų plėtra - in Stellenbosch Pietų Afrikoje - 2019

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Programą, miestų plėtros suteikia studentams žinių, analizuoti ir valdyti esamas ir būsimas miestų vystymąsi. Programos gali skirtis, tačiau dažnas temas gali apimti teorijas apie finansus, planus, politiką ir valdymo struktūromis.

Šalis, esanti į pietinėje Afrikoje, Pietų Afrika, turi turtingą kultūrą, kad jūs niekada negali gauti pakankamai, o turistinis arba studijuoti čia. Kalbos čia yra Būrai ir anglų kalbomis, taip pat olandų. Miesteliu gyvenimas didžioji Pietų Afrikos universiteto, University of Johannesburg ar bet kurios kitos universitete bus galvoje pučia. Jums patinka bendrauti su Bantuş čia ir atogrąžų klimato regione.

Stellenbosch Miestas buvo įkurtas Simon van der Stela, kuris apsodintas daug ąžuolų, taigi, ji taip pat vadinama Oaks miesto. Jis įsikūręs Vakarų Gerosios Vilties kyšulio provincijos Pietų Afrikoje. Ji turi daugiau kaip 50.000 gyventojų.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Miestų plėtra - in Stellenbosch Pietų Afrikoje - 2019

1 Rezultatai Miestų plėtra, Stellenbosch Filter

Trumpas kursas: subalansuoti miestai

Sustainability Institute
Universiteto miestelis Dieninės 6 dienos Rugpjūtis 2019 Pietų Afrikos Respublika Stellenbosch

Šis kursas suteikia išsamią apžvalgą apie įspūdingą pasaulio transformaciją, nes ji peržengia slenkstį, kai pirmą kartą žmonijos istorijoje tampa daugumos miestų pasauliu. Modulis atspindi pasaulinę urbanizacijos diferencinę dinamiką, ypatingą dėmesį skiriant pasaulinei pietų daliai. Tai rodo, kad tokie dideli žmogaus judėjimo pokyčiai, ekonominis vystymasis ir pastatytos aplinkos plėtra kelia didelį nerimą dėl tvarumo.