ACADEMICCOURSES

Palyginti 2 kursus - Miestų dizaino studijos

Kurso eiga į konkrečią studijų sritį. Kursas gali sujungti skirtingus mokymo modulius, tokius kaip pamokos, paskaitos ir vertinimai. Daugeliu atvejų kursai suteikia studentams papildomą kvalifikaciją ir profesinį pasirengimą.

Kas yra urbanistikos kursai? Šie kursai moko studentus, kaip optimizuoti žemės naudojimą planuojant bendruomenes miesto aplinkoje. Kursiniai darbai paprastai apima kelias disciplinas, tokias kaip inžinerija, kraštovaizdžio dizainas, miestų planavimas ir architektūra. Aptariamos temos gali apimti nekilnojamojo turto ekonomiką, viešąją politiką, miestų projektavimo teoriją ir miesto dizaino istoriją. Studentai gali dalyvauti lauko tyrimuose, kuriuose sprendžiami realaus miesto planavimo klausimai.

Miestų projektavimo studentai paprastai turi gerus bendravimo ir analitinius įgūdžius, kurie gali padėti jiems sėkmingai pasirinkti pasirinktas profesijas. Organizuoto darbo įgūdžiai yra naudingi asmeninio gyvenimo struktūrizavimui.

Miestų dizaino kursai turi skirtingas kainų struktūras. Studentų mokėjimas priklauso nuo keleto veiksnių, pavyzdžiui, tiekimo, kursų trukmės ir mokyklos vietos. Norėdami gauti daugiau informacijos apie išlaidas, geriausia, kad būsimieji studentai susisiektų su akademinėmis institucijomis.

Miestų dizaino kursas gali paskatinti įvairius karjeros kelius. Profesija suteikia asmenims daugybę veislių. Yra galimybių įsidarbinti privačiame ir viešajame sektoriuose. Vietos, valstijos ir federalinės vyriausybės dažnai turi didelę kvalifikuotų darbo kandidatų paklausą. Asmenys gali dirbti su inžinierinėmis ir architektūrinėmis firmomis arba techninėmis, mokslo ir valdymo konsultacinėmis agentūromis. Šie specialistai turi tokius darbo pavadinimus kaip miesto dizaineris, miesto planuotojas ir jaunesnysis urbanistikos specialistas. Didėjant gyventojų skaičiui, šioje srityje dirba specialistai.

Studentai turi daug galimybių studijuoti urbanistinį projektavimą. Online kursai yra vienas mokymosi modulis, kuris suteikia studentams patogumą ir lankstumą, kurio reikia jų akademiniams tikslams pasiekti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

2 Rezultatai Miestų dizaino studijos Filter

Principai regeneracijai ir urbanistikos

MADIN USAL
Kursai
<
Dalinės
<
20 valandos
Ispanų
Internetinės

Neeilinis Kursas: regeneravimas ir miesto projektavimo, on-line.

Skaityti daugiau

Hibridinių erdvė

exMedia
Kursai
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Naujas tarpdisciplininio srities dizaino, tiriant architektūros, miestų / regioninė erdvėje naujos "informacijos amžius" transformacijas, tyrinėja dinamišką sąveiką Architektū ...

Skaityti daugiau