Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 kursus - Miestų dizaino studijos

Kurso eiga į konkrečią studijų sritį. Kursas gali sujungti skirtingus mokymo modulius, tokius kaip pamokos, paskaitos ir vertinimai. Daugeliu atvejų kursai suteikia studentams papildomą kvalifikaciją ir profesinį pasirengimą.

Kas yra urbanistikos kursai? Šie kursai moko studentus, kaip optimizuoti žemės naudojimą planuojant bendruomenes miesto aplinkoje. Kursiniai darbai paprastai apima kelias disciplinas, tokias kaip inžinerija, kraštovaizdžio dizainas, miestų planavimas ir architektūra. Aptariamos temos gali apimti nekilnojamojo turto ekonomiką, viešąją politiką, miestų projektavimo teoriją ir miesto dizaino istoriją. Studentai gali dalyvauti lauko tyrimuose, kuriuose sprendžiami realaus miesto planavimo klausimai.

Miestų projektavimo studentai paprastai turi gerus bendravimo ir analitinius įgūdžius, kurie gali padėti jiems sėkmingai pasirinkti pasirinktas profesijas. Organizuoto darbo įgūdžiai yra naudingi asmeninio gyvenimo struktūrizavimui.

Miestų dizaino kursai turi skirtingas kainų struktūras. Studentų mokėjimas priklauso nuo keleto veiksnių, pavyzdžiui, tiekimo, kursų trukmės ir mokyklos vietos. Norėdami gauti daugiau informacijos apie išlaidas, geriausia, kad būsimieji studentai susisiektų su akademinėmis institucijomis.

Miestų dizaino kursas gali paskatinti įvairius karjeros kelius. Profesija suteikia asmenims daugybę veislių. Yra galimybių įsidarbinti privačiame ir viešajame sektoriuose. Vietos, valstijos ir federalinės vyriausybės dažnai turi didelę kvalifikuotų darbo kandidatų paklausą. Asmenys gali dirbti su inžinierinėmis ir architektūrinėmis firmomis arba techninėmis, mokslo ir valdymo konsultacinėmis agentūromis. Šie specialistai turi tokius darbo pavadinimus kaip miesto dizaineris, miesto planuotojas ir jaunesnysis urbanistikos specialistas. Didėjant gyventojų skaičiui, šioje srityje dirba specialistai.

Studentai turi daug galimybių studijuoti urbanistinį projektavimą. Online kursai yra vienas mokymosi modulis, kuris suteikia studentams patogumą ir lankstumą, kurio reikia jų akademiniams tikslams pasiekti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Miestų dizaino studijos

MADIN USAL

Neeilinis Kursas: regeneravimas ir miesto projektavimo, on-line. ... [+]

Neeilinis Kursas: regeneravimas ir miesto projektavimo, on-line.

Individualus laiką ir trukmę. 20 valandos. 2 kreditus. Kaina: 90 € Įprasta registracija. 60 € universiteto studentai.

Įrašas Salamankos universitetas.

Sertifikatas: kas du mėnesius, oficialus diplomas, Salamankos universitetas išleido bus išduotas.

Programa Įvadas į miestų regeneraciją. Miestų regeneravimo reguliavimo aspektai. Case Study miestų regeneravimo. Suvokimas ir miesto projektavimo. [-]
Ispanija Salamanca
Rugsėjis 2019
Ispanų
Ištęstinės
20 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
exMedia

Naujas tarpdisciplininio srities dizaino, tiriant architektūros, miestų / regioninė erdvėje naujos "informacijos amžius" transformacijas, tyrinėja dinamišką sąveiką Archi ... [+]

Naujas tarpdisciplininio srities dizaino, tiriant architektūros, miestų / regioninė erdvėje naujos "informacijos amžius" transformacijas, tyrinėja dinamišką sąveiką Architektūra / urbanistikos ir žiniasklaidos ir ryšių tinklų erdvę. Ji vystosi scenarijus dėl viešosios miestų ir viešosios žiniasklaidos erdvėje sąveika.

Šiose miesto / regionų ir žiniasklaidos tinklus, architektūros ir žiniasklaidos erdvėje aljansų produktai yra bastards: prieštaringa skyriuose, tuo pačiu metu analoginių ir skaitmeninių, lytėjimo ir abstrakčiai, materialųjį ir nematerialųjį, plėsti hiper-jausmingumo į grafiką ir placelessness žiniasklaidos srautus. Šie hibridiniai erdvinių morfas veikti vienu metu miesto (vietos) ir žiniasklaidos (Global) erdvę ir tarpininkauti tarp jų, atsiskleisti neapibrėžtą erdvę tarp vietos ir pasaulinė, užimanti tarp vietos vieta ir pasaulio erdvėje vakuumas. Per tapatybės (komunikatas) inversija, per skysčio nuolat besikeičiančios tankumas megztų tinklus, lydyto analoginis / skaitmeninis kultūros idensified. ... [-]

Vokietija Cologne
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba