Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 kursus - Maisto ruošos studijos

Studentai, norintys išsamiai išnagrinėti tam tikrą temą, gali apsvarstyti dalyko kursą. Kursai paprastai vyksta dieninių studijų studentų, kaip dalis jų didesnių švietimo tikslų.

Kas yra gastronomijos kursas? Tiems, kurie yra pasirengę priimti maistą į kitą lygį, kulinarinio meno gastronomijos kursas gali būti gomurio ir proto nuotykis. Studentai įsiskverbia į maisto mokslą, tyrinėja chemiją ir biologiją, ką valgome, taip pat kultūrinę ir geografinę virtuvės įtaką. Mokymasis kurti receptus ir pritaikyti meno kūrinius, dalyvaujančius maisto pristatyme, yra kiti įgūdžiai, kuriuos mokiniai gali įgyti gastronomijos kursuose.

Studentai neišvengiamai įgis peilių įgūdžių ir gebėjimą keisti ir kurti receptus. Tai netikėta gastronomijos kursų pranašumai, galintys jus nustebinti; laiko valdymo įgūdžiai ir pasitikėjimas virtuve gali tarnauti studentams už maisto rengimo arenos.

Gastronomijos kursai yra tokie pat įvairūs, kaip ir paruošti maisto produktai, o šių kursų išlaidos taip pat skiriasi. Kursų tyrinėjimas įvairiuose pasaulio regionuose gali suteikti studentams pageidavimą patirties, ir jie turėtų konsultuotis su kiekviena institucija dėl dalyvavimo išlaidų.

Gastronomijos ir kitų kulinarinių menų kursai gali atverti duris už virtuvės ribų. Tie, kurie žino kursą ir toliau tobulina savo įgūdžius, gali tapti meistrais virėja ir dirbti restorano industrijoje. Kiti gali norėti dirbti kaip asmeniniai virėjai. Jei maisto gamybos meniškumas yra patrauklus, kursų dalyvis gali užimti pozicijas kaip maisto stilistikas ar fotografas. Jei gastronomijos kursas yra tik paleidimo vieta, studentai gali tęsti mokslinius tyrimus ir įgyti karjerą mokslininke maisto srityje, dirbančiam moksliniams tyrimams ir plėtrai.

Paprastai kulinarijos mokyklos nariams siūlomi gastronomijos kursai, tačiau yra ir internetinių kursų. Norėdami pradėti skanu nuotykius, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Maisto ruošos studijos

IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Tapkite sertifikuotu specialistu, praktikuokite geriausiose įmonėse ir dirbkite su tuo, kas jums patinka ... [+]

Kepimo ir gastronomijos techniko kursų aprašymas

Šis virimo ir gastronomijos technikos specialistas laikosi BOE specifikacijų šiam mokymui. Mūsų studentai yra žinomi pagrindinėse sektoriaus įmonėse, kurios prašo jų stažuotis (ir daugeliu atvejų samdyti).

Studijų pabaigoje, jei išlaikysite kursą, gausite IEEF diplomą, patvirtinantį, kad jūs patenkinamai išlaikėte parengiamąjį nemokamo egzamino kursą, leidžiantį gauti pavadinimą „TECHNIKAS KITCHEN ir GASTRONOMIJOJE“ (oficiali profesinio mokymo kvalifikacija, patvirtinta Švietimo ministerijos). , gautas pristatant nemokamus oficialius testus, kurie yra sušaukti skirtingose autonominėse bendruomenėse pagal Karališkąjį dekretą Nr. 1538/2006, kuris reglamentuoja FP nuo 2007 m.).... [-]

Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Ispanų
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus

Šios antraštinės dalies mokymo programa yra pagrįsta beveik išimtinės mokymosi virtuvėje. Naujos idėjos ir stilių, kurie ateina kartu kurti naujas tendencijas, kad ženkla ... [+]

titravimas duomenysKvalifikacija: Žyniuonis PavadinimasSkirtas: profesionalams, kurie nori atkurti padidinti savo karjerą su aukščiausiu lygiu mokymoTrukmė: 3 mėnesiai (Balandžio 18-birželio 18)Iš viso valandų: 260hKreditai: 18 ECTSKaina: 2200 €Mokė: pirmadienį ir antradienįSiūloma: ispanųJi yra mokoma: Castellón (Ispanija)pristatymas

Gilinasi į tendencijas

Šios antraštinės dalies mokymo programa yra pagrįsta beveik išimtinės mokymosi virtuvėje. Naujos idėjos ir stilių, kurie ateina kartu kurti naujas tendencijas, kad ženklas, vis stipriai formą, kulinarijos pasiūlymai bus tiriamas. Programa truks 3 mėnesius.

Iš geriausia komanda

Mes turime geriausią produktą ekspertus, technikos, pažangiausius naujoves ir tendencijas virtuvėje. Galite sužinoti greta daugelio tarptautinių pamatinių virėjai yra dalis mūsų kulinarinio komanda. labai specializuoti profesionalai, kurie daro mūsų dėstytojai vieną iš mūsų skiriamųjų bruožų.... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus

Šios antraštinės dalies mokymo programa yra pagrįsta beveik išimtinės mokymosi virtuvėje. Labiausiai klasikinis metodai bus tiriamas ir labiausiai avangardo kūrimo. Visa ... [+]

titravimas duomenysKvalifikacija: Žyniuonis PavadinimasSkirtas: profesionalams, kurie nori atkurti padidinti savo karjerą su aukščiausiu lygiu mokymoTrukmė: 3 mėnesiai (vasario 18 iki gegužės 18)Iš viso valandų: 240HKreditai: 17 ECTSKaina: 2200 €Mokė: pirmadienį ir antradienįSiūloma: ispanųJi yra mokoma: Castellón (Ispanija)pristatymas

Gilinasi į techninės

Šios antraštinės dalies mokymo programa yra pagrįsta beveik išimtinės mokymosi virtuvėje. Labiausiai klasikinis metodai bus tiriamas ir labiausiai avangardo kūrimo. Visa tai už geriausią gydymą žaliavos, iš anksto plėtros iki užbaigimo patiekalas. Programa truks 3 mėnesius.

Iš geriausia komanda... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba