Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 5 kursus - Mados vadyba

Kolegijos kursas paprastai trunka vieną akademinį semestrą, pvz., Ketvirtį ar semestrą. Kursus paprastai dėsto dėstytojai, kurie skiria pažymėjimą, kad būtų nurodyta, ar kursas buvo patvirtintas ar nepavyko. Pravažiuojantis laipsnis paprastai rodo, kad kursas gali būti skaičiuojamas kaip kreditas laipsniui.

Kas yra mados valdymo kursas? Moksleiviai, besimokantys mados vadyboje, gali tikėtis sužinoti apie įvairių sričių, susijusių su mados industrijos verslu, veiklą. Jie taip pat galėtų turėti galimybę išsiaiškinti, kuriose srityse jie gali labiausiai domėtis karjeros siekimu. Aptariamos temos gali apimti mados verslo struktūros istoriją, įvairių rūšių mažmenininkus, pramonės rinkodaros ir viešuosius ryšius bei mados kūrimo ir konstravimo tyrimą.

Šio tipo kursai siūlo daugybę privalumų. Studentas gali įgyti galimybę pasirinkti tinkamus ir gerai atrodo drabužius. Be to, rinkodaros ir ryšių su visuomene įgūdžiai gali būti taikomi ir kitose prekybos srityse. Studentai taip pat gali tobulinti verslumo metodus, reikalingus naujam verslui pradėti.

Kurso išlaidos skirsis priklausomai nuo to, kokį universitetą jis siūlo. Mokyklos klasifikacija ir geografinė padėtis gali turėti įtakos kainodarai.

Užimtumo galimybės, kurios galiausiai gali atsirasti dėl mados valdymo kursų, gali apimti skirtingas mados valdymo pareigas, pavyzdžiui, dizaino vadybininkas, kolekcijų valdytojas, produktų vadybininkas ar prekės ženklo vadybininkas. Kitos galimybės gali būti mados koordinatorius, prekybininkas, tendencijų prognozė, kūrybinis direktorius ir mados dizaineris. Studentai taip pat gali pradėti kurti naujas mados prekinius ženklus arba užsidirbti aukštesnių laipsnių ir tapti instruktoriais aukštesniojo lygio mados klasėms.

Kursai gali būti vykdomi akademinėse įstaigose visame pasaulyje, kurie gali pasiūlyti ir internetines, ir universitetines galimybes. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Mados vadyba

MECAT

Šis kursas supažindina dalyvius su įvairių sričių mados verslo, ir suteikia supratimą, kaip jie visi darbai, ir įžvalga iš kurių plotas dalyviai gali patikti dirbti. Daly ... [+]

Apie kursą

Šis kursas supažindina dalyvius su įvairių sričių mados verslo, ir suteikia supratimą, kaip jie visi darbai, ir įžvalga iš kurių plotas dalyviai gali patikti dirbti. Dalyviai bus trumpai pažvelgti į pagrindinių veikėjų ir jų operacijoms pramonėje.

Tikslinė auditorija

Kursas suteikia puikią galimybę ne mados specialistų įgyti žinių pradėti savo karjerą ar verslą mados pasaulyje.

Mokymosi tikslai

Kursas apima mados verslo struktūros istoriją ir kur ji yra dabar, į tai, kaip mados išvaizdą yra suprojektuota ir sukurta, įvairių tipų mažmenininkų, pirkdami ir gamybos metodai, rinkodaros ir PR, o karjeros ir verslo galimybes laisvų pramonėje.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

ESE profesinės programos mados tikslas ... [+]

Puikūs ir sėkmingi vadovai visame pasaulyje savo laiką, žinias ir kūrybiškumą skiria tai, kas sukurta kaip mados ir prabangos pramonė. Dabar jūs ruošiatės prisijungti prie nesenstantio ir naujoviško sektoriaus, užpildytų pačiomis priemonėmis, kurios leis jums pasiekti nepagrįstą sėkmę.

European School of Economics didžiuojasi tuo, kad mūsų studentai įgis žinias apie pramonės strategijas pasauliniu mastu, be to, jis suvokia svarbiausius verslo įgūdžius magiškame mados ir prabangos pasaulyje.

Glaudžiai bendradarbiaudama su pagrindiniais mados ir prabangos prekių pramonės atstovais, programa suteiks studentams neįkainojamą švietimo ir įgūdžių bazę. Ji užtikrins, kad kandidatai sukurtų konkurencingą mados verslo mokymo programą, leidžiančią jiems tapti pirmaujančiais mados novatoriais rytoj.... [-]

Italija Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London Rome  + 4 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Uptodate Fashion Academy

Kursas suteikia studentams su mados kolekcija valdymo principų siekiant. ... [+]

Įvadas į mados kolekcija

Būti mokomi klasėse italų ir anglų kalbomis

&nbsp

Kursas suteikia studentams su mados kolekcija valdymo principų siekiant.

Iš eskizų galutinio šou, mados kolekcijų eiti per konkrečias vystymosi keliai čia analizuojama žingsnis po žingsnio.

&nbsp

Kursų programa

&nbsp

- Dizainas principai - Kūno skaičius kontūro - Visage - Grafinis išdėstymo brėžinys - Įvairių modelių analizė ir piešimo - Audinys: trikotažas, trikotažo, odos - Outerwear: lietpalčiai, striukės - Vienetinius: kelnės, sijonas, marškinėliai, suknelė, kostiumas - Detalės: apykaklė, kišenė, tvirtinimo, apdailos - Studijų apimtis - Surinkimo planavimo - Kaip nustatyti surinkimo instruktažas - Kūrimas surinkimo raktažodį - Spalva Mados Užsakyti - Surinkimo sistemos sukūrimas - Kaip grupė kolekcija -Interneto taikymo mados - Tiriamųjų duomenų rinkimas / Mada Parodos skatinti strategijas - Italijos mados industrija - Kaip rasti naujausias mados vaizdai ... [-]

Italija Milan
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Fashion - Online Fashion Design School

Mados verslo jungia kūrybinį mąstymą su analitinių įgūdžių. Mūsų verslo pamokos yra video taikomas mažmeniniams pirkėjams, prekybos tinklų ir rinkodaros. Jie suteiks tvir ... [+]

Koks yra mados universitetas?

Mada universitete dirba labai skirtingai nei daugelis mados dizaino mokyklų. Mes neprivalome mokėti už atskirą mokestį už kiekvieną jūsų pasirinktą klasę. Vietoj to mes suteikiame jums 24 valandas per parą, 7 dienas per parą Visi Iš daugybės šimtų pilna vaizdo klipų pamokų už mažą kasmetinį prenumeratos mokestį.

UoF pamokas moko tik mados mokyklos profesoriai ir pramonės specialistai, niekada ne mėgėjai. Pamatysite tas pačias paskaitas ir demonstracines "praktiką", kurias išmoko geriausios mados mokyklos, tačiau be griežtos klasių nepatogioje vietoje. Vietoj to, jūs nusprendžiate ką, kada ir kur norite mokytis. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Milano Fashion Institute

Kursas skirtas inovacijoms, kūrybiškumui ir verslumui, kartu su studentais per visą proceso etapą, siekiant sukurti kūrybingą ir novatorišką mados industriją pradėtą ​​ve ... [+]

Ne tik naujos idėjos. Ne tik vadybiniai ir strateginiai įgūdžiai. Naujos technologijos ir pertvarkyta konkurencinė aplinka radikaliai pakeitė įmonės koncepciją ir tai, kaip sukuriamos įmonės, nuo struktūros iki procesų, iki naujų profesionalių vaidmenų, dizaino naujovių ir atsirandančių verslo modelių.

Mada verslininkams turi sugebėti naršyti naujame vandenyne: tai yra pasaulinė į įtaką orientuota mados industrija. Revoliucija, kurios metu reikia susieti verslumo supratimą su rinkos galimybe ir verslo struktūros gebėjimais siekti konkurencinio pranašumo. Pabėkime tai pradedant naują verslą.

Pagrindiniai faktaiRežisierius: Nicola GueriniDirektoriaus pavaduotojas: prof. Alba CappellieriRegistracijos pabaiga: 2019 m. Gruodžio 23 dPaskaitų pradžia: 2020 m. Vasario 3 dPaskaitų pabaiga: 2020 m. Vasario 28 dTrukmė: 4 savaites, 120 valandųDažnumas: 80% visų klasių yra minimalus, reikalingas sertifikatui gautiVieta: Milanas, Campus Bovisa PolitecnicoKurso vertė: € 2. 400 (įskaičiuotas 22% PVM)... [-]
Italija Milan
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba