Filter
Kursai
Ispanija Madrid Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti kursus - Mada - in Madrid Ispanijoje - 2019/2020

Yra šimtai nacionaliniu mastu pripažintų profesinių kvalifikacijų ir mokymo kursus iš pirmaujančių pasaulio švietimo teikėjams. Kurso tikslai ir uždaviniai turėtų būti mokymo metodų ir studento interesų.

Mados akademinės studijos studentams suteikia ypatingai geras galimybes lavinti savo mados pojūtį bei nagrinėti rūbų, aksesuarų bei avalynės dizaino subtilybes. Mados studijas pasirinkę studentai išsamiai studijuoja įvairius stilius, nagrinėja mados istoriją bei mokosi rūbų dizaino paslapčių.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Madridas City yra Ispanijos sostinė. Tai metropolinės zonos su daugiau nei 3 mln gyventojų. Ji areną vadinamas Las Ventas, kad šeimininkai metinę Korida renginį. Miestas turi daug valstybinių ir privačių universitetų.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Mada - in Madrid Ispanijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Mada, Madrid

Campus FP

Atskleisti savo kūrybiškumą sukurti modernia dizaino. Dominuoja visą gamybos procesą, nuo drabužių globoja jos apdaila, ir pasinerti į įdomių pasaulio mados. ... [+]

Atskleisti savo kūrybiškumą sukurti modernia dizaino. Dominuoja visą gamybos procesą, nuo drabužių globoja jos apdaila, ir pasinerti į įdomių pasaulio mados.

Tikslai

Padaryti, tiek matuojamas kaip pramonės, drabužių, aksesuarų ir kitų tekstilės gaminių, patenkinti kokybės, specifikaciją, saugumo ir aplinkos apsaugos. Galite naudotis savo veiklą įmonėse ir pramonės drabužių ir mados, skirta parengimo ir pjovimo medžiagas, gamybos drabužių, pramonės apdailos drabužėliai ir drabužėlių priedai Tekstilės ir odos ir tekstilės namams, pramonės ir sportas. Panašiai galite vykdyti veiklą, skirtą priėmimo kostiumus kaip įstaigose.

Dalyko programos ... [-]
Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

ESE profesinės programos mados tikslas ... [+]

Puikūs ir sėkmingi vadovai visame pasaulyje savo laiką, žinias ir kūrybiškumą skiria tai, kas sukurta kaip mados ir prabangos pramonė. Dabar jūs ruošiatės prisijungti prie nesenstantio ir naujoviško sektoriaus, užpildytų pačiomis priemonėmis, kurios leis jums pasiekti nepagrįstą sėkmę.

European School of Economics didžiuojasi tuo, kad mūsų studentai įgis žinias apie pramonės strategijas pasauliniu mastu, be to, jis suvokia svarbiausius verslo įgūdžius magiškame mados ir prabangos pasaulyje.

Glaudžiai bendradarbiaudama su pagrindiniais mados ir prabangos prekių pramonės atstovais, programa suteiks studentams neįkainojamą švietimo ir įgūdžių bazę. Ji užtikrins, kad kandidatai sukurtų konkurencingą mados verslo mokymo programą, leidžiančią jiems tapti pirmaujančiais mados novatoriais rytoj.... [-]

Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Vyrauja drabužių konstrukcijos procesai, naudojant modelio formavimą, modeliavimą, apdailą ir apdailą. ... [+]

KURSO KALBA: ispanų kalba Vyrauja drabužių cosnstruction procesai per modelio formavimo, modeliavimo, gamybos ir apdailos.

Su " Pattern and Fashion" CFGS jūs atrasite paslaptis tapti mados dizaino specialistu. Tik per dvejus metus jūs įvaldysite haute couture technologijas, vystysite modeliavimą ant manekeno ir naudosite drabužių apimtį. Be to, galėsite valdyti kolekcijos kūrybos procesą nuo brėžinių užbaigimo iki medžiagų parinkimo.

Kodėl studijuoti aukštesniojo lygmens mokymo modelį ir madą IED Madride?

" Patronaje y Moda" aukštesnio laipsnio mokymo ciklo švietimo programa siūlo išsamų mokymą, kad studentas galėtų susidurti su mados industrijos iššūkiais dabartinėje epochoje.... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2019
Ispanų,Spanish (Spain)
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba