Kursai - Mada Dizainas

Palyginti 62 kursus - Mada Dizainas

Mada Dizainas

Mados dizainas yra projektavimo drabužių, kad yra tiek funkcionalus ir estetiškai menas. Mados dizaineriai turi mokytis savo amato gerai, kad būtų sėkmingas. Mados dizaino kursai gali suteikti įvadas į toliau studijuoti šio didelio paklausos srityje.

Kas yra mada dizainas kursas?

Mados dizaino kursas yra kursas, kuris apima kuriant gražus drabužius ir madingų aksesuarų meną. Šie kursai pažvelgti į garsių dizainerių darbus ir laiko parodyti studentams, kaip didieji mados dizaino atėjo būti kultūra.

Kokie Atsižvelgiant į mados dizaino kursai privalumai?

Žinoma, mados dizaino bus išmokyti jus mados projektavimo pagrindai.Tai gali parodyti studento ar mados dizaino karjerą būtų gerai tinka, ar numatyti tolimesnio tyrimo šioje srityje pagrindas.

Kiek kainuoja Paimkite kursas Mada Dizainas?

Mados dizaino kursus skirtis priklausomai nuo universiteto jums studijuoti ir vietą, kur studijuoti. Kuo daugiau prestižinių mados universitetai kainuos daugiau nei mažiau žinomų mokyklose.

Kokios karjeros gerinimo galite tikėtis su mados dizaino kursai?

Žinoma, mados dizaino jums parodysiu, jei siekti karjeros, kaip mados dizaineris yra geras pasirinkimas. Jis supažindins Jus su mados dizaino ir visiems, kad ji apima pasaulyje.

Kodėl Paimkite Online Kursas Mados dizainas?

Mados dizaino kursus gali būti priimami internetu, o tai suteiks visi studijuoja šį lauką studijuoti namuose patogumui naudą.

Kur Paimkite kursas Mada Dizainas?

Bet kolegijoje ar universitete, kuri siūlo mados laipsnį gali pasiūlyti mados dizaino kursą. Kai kurie iš labiausiai prestižinių mados mokyklose yra Prancūzijoje ir Niujorke.

Kaip Taikyti mados dizaino dalyko?

Paieška jūsų programoje žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo biurą, kad jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Įvadas į Pattern Pjovimas

London College of Contemporary Arts
Su bendrabučiu Ištęstinės 10 savaites March 2018 Jungtinė Karalystė London

Šiuo metu Jūs išmoksite modelio pjovimo pagrindus, eksperimentuoti su manipuliavimo lėkti naudojant pagrindinius blokus. Kiekvienas pjovimo jums bus atlikta procesas bus po dokumentavimo procesą tiek fotografiniu ir mašina siuvami pavyzdžių, sukurti vertingą techninę bylą, tinka darbo ir universitetinių interviu. [+]

Įvadas į šablonų pjovimą

Šiuo metu Jūs išmoksite modelio pjovimo pagrindus, eksperimentuoti su manipuliavimo lėkti naudojant pagrindinius blokus. Kiekvienas pjovimo jums bus atlikta procesas bus po dokumentavimo procesą tiek fotografiniu ir mašina siuvami pavyzdžių, sukurti vertingą techninę bylą, tinka darbo ir universitetinių interviu.

Reikalavimai kursui

Minimalus amžius: 18 metų, anglų kalbos: tarpinis ir teisę studijuoti Jungtinėje Karalystėje.

[-]

Fashion Design - Collection Building - Spring Semester

IED – Istituto Europeo di Design Milan
Su bendrabučiu Dieninės 15 savaites February 2018 Italija Milano

[+]

IED metodas suteikia studentams unikalią galimybę tiesiogiai dirbti su pramonės specialistais, kadangi jie dalijasi savo akademine patirtimi ir profesionalų plėtra dėka ilgalaikių santykių su italų mados ir dizaino pramonės lyderiais.

[-]

Intensyvi 1 Metų Kursas Mados Gaminių Projektavimo

Accademia del Lusso
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai November 2018 Italija Milano

Intensyvus Kursas Mada Product Design ne Accademia del Lusso Milane rengia studentus tapti profesionalai, kurie sugeba valdyti visą gamybos grandinę mados produkto, iš pradinio eskizo dizaino iki galutinio sukūrimo drabužis ... [+]

Intensyvus Kursas Mada Product Design ne Accademia del Lusso Milane rengia studentus tapti profesionalai, kurie sugeba valdyti visą gamybos grandinę mados produkto, iš pradinio eskizo dizaino iki galutinio sukūrimo drabužis.

Kurso tikslas suteikti studentams išsamių žinių apie pažangias kūrybinių įgūdžių ir praktinių priemonių, reikalingų dirbti projektavimo (meno atstovavimo, tekstilės technologijos, dažymas metodų, audinių technologijas ir grafinio plėtros eskizai) srityse, modelis priėmimo (popieriaus modelis priėmimo metodus, nukreiptos daugiausia moteriškų) ir siuvimo (drabužių surinkimas naudojant pramonės mašinos).

Karjeros perspektyvas

Kolekcija Dizaineris / planavimo, Mada konsultantas, Mada dizaineris, Mados dizaineris, modelis Maker CAD Raštas Maker Siuvėjas, Siuvimo technikas.... [-]


Mados Studija - Trumpas Kursas

IFA Paris
Su bendrabučiu Dieninės 7 - 8 savaites March 2018 Prancūzija Paris

Mados studija Trumpas kursas suteikia pagrindinius įgūdžius tapti mados dizaineris. [+]

Nuo pagrindinio idėjos iki drabužio ir atrankos dešinėje audinio formavimo brėžinys. Kursas visiems, kurie domisi į mados kolekcijos dizainą.

Mados studija Kurso yra išsamus ir visapusiškas 256 valandų programa pergrupavimo 3 temos: Mada Dizainas, Puošmena ir priėmimo modelis ir tekstilės. Baigus šį kursą studentai įgis pagrindinius įgūdžius, reikalingus sukurti pagrindinę mini kolekciją. Mokė moduliai yra grupuojamos kiekviename žingsnyje sudarančia iš komplektus diapazone kūrimą, nuo pradžios iki realizavimo.

Trumpieji IFA Paryžiaus kursai buvo sukurti pagal unikalų modulinį planavimą, kad dalyviai galėtų pritaikyti savo mokymosi patirtį, pasirinkdami 3 variantus: Modulinis mokymasis: studentai turi galimybę pasirinkti labai specifinius modulius nuo 16 iki 24 valandų. siekiant spręsti tikslius poreikius, susijusius su jų dabartinėmis ar būsimomis karjeros galimybėmis. Teminis mokymasis: studentai turi galimybę pasirinkti iš 3 kursų, kuriuose nagrinėjamos temos, orientuotos į mados dizaino, tekstilės technologijų ir drabužių ir raštų kūrimo fondo kūrimą. Visapusiškas kursų mokymasis: studentai turi galimybę susieti 3 teminius viename išsamiame kurse "Fashion Studio" MOKYMO FONDAS 1 modulis: brėžinys 24 valandas 6 vienetai, kad išmoktų, kaip parengti moters figūrą nuo pagrindinių įgūdžių iki kūrimo ir savo figūros personalizavimas 2 modulis: produktas + techninis brėžinys 24 val. 6 vienetai mokytis mados žodyno, atpažinti ir apibūdinti drabužį bei išmokti pagrindinių techninių bruožų įgūdžių 3 modulis: spalva 24 val. 6 vienetai išmokti visus apie spalvas, kaip sukurti tinkamą spalvų paletę ir sukurti kolekciją su sėkmingu spalvų balansu 4 modulis: įkvėpimas ir kūrybiškumas 24 val. 6 vienetai, kuriuose yra projektas, vedantis į idėjos iliustraciją ir kūrybinės vizijos ugdymą TEKSTILĖS TECHNOLOGIJA - FONDAS KURSAS Modulis 1: tekstilės... [-]


Milanas - Mados Dizainas Ir Prekyba

IES Abroad
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės October 2018 Italija Milano Honkongas + 1 daugiau

Diversify savo mados studijas su pasirenkamu kurso iš mūsų Italijos Šiandien programa. Kursai apima istoriją, politikos mokslą, literatūrą, muziką ir dar daugiau. [+]

Kodėl Milanas?

Mada yra ore Milane. Milane yra viena iš "didžiųjų keturių" mados sostinių (kartu su Londone, Niujorku ir Paryžiuje), kurioje yra daug madingų namų, tokių kaip "Armani", "Dolce & Gabbana", "Miu Miu" ir daugelis kitų. ir beveik visi "didieji vardai". Pasiruoškite būti įkvėpta milaneško elegancijos ir apsukinimo stiliumi standartų - nuo kilimo ir tūpimo tako iki gatvės.

Mūsų "Fashion Design & Merchandising" programa siūlo visapusišką mados patirtį. Susidūrė su globalių verslo, dizaino, siuvimo, audinių ir medžiagų, modeliavimo ir rinkodaros tendencijų šaltiniais. Sužinokite apie mados verslą iš vietos ekspertų ir profesorių iš geriausių Milano universitetų. Prisijunkite prie Milano dizaino ir siuvimo scenos per praktinius kursus profesionalių mados institutuose, kurie siūlo praktines užsiėmimų drabužių ir aksesuarų kūrimo pamokas.... [-]


Mados Dizaino Kursai

In Florence Academy
Su bendrabučiu Ištęstinės 2 - 12 savaites Registracija galima Italija Florencija

Mados dizainas kursas siekiama suteikti įvadas į Italijos mados dizaino ir surinkimo plėtrą, ypač atsižvelgiant į Italijos mados plokštės, jos praktinio kūrimo ir priedai tyrimas. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mada Dizainas kursai siekiama suteikti įvadas į Italijos mados dizaino ir surinkimo plėtrą, ypač atsižvelgiant į Italijos mados plokštės, jos praktinio kūrimo ir priedai tyrimas.

Mada Dizainas kursas siekiama supažindinti studentus su mados per kelis būdus, padėti jiems ne tik pagerinti savo praktinius įgūdžius mados dizaino ir iliustracijos, bet ir įgyti daugiau specifinių ir daugialypis jautrumas link nieko, kad apima mados, pavyzdžiui,, naujas tendencijas techniniai drabužių aspektai / stilius, įtakos istorijos apie drabužius ir teorinių požiūrių kurti ir sukurti mados kolekcijas.

Mada kurso ypatybės: Pamokos (per savaitę): 5 praktinės pamokos 2 aftnernoons 1 pamoka = 50 minučių Įžengimo: 3-9 Trukmė: nuo 2 iki 12 savaičių Taip pat prieinama anglų Taip pat prieinama pradedantiesiems Žinoma kaina (per savaitę): 100 Lt Priėmimas Mokestis: Nėra Dalyvio mokestis bus imamas, jeigu studentas mokosi iš Italijos žinoma. Jei studentas studijuoja šiame kurse neatsižvelgiant kalbos kursus ten bus 15 € negrąžinami Dalyvio mokestis. Tai 15 € mokestis turi būti mokamas tik vieną kartą turėtų studentas stoti į daugiau nei vieną papildomą kursą (ty studijuoja Cucina Italiana, storia dell'arte, ir tt). Kursai Nuo datos ir kainos ... [-]

Vogue Paauglių Savaitgalį

Conde Nast College
Su bendrabučiu Dieninės 2 dienų July 2018 Jungtinė Karalystė London

Vogue Paaugliai Savaitgalis yra dviejų dienų programa tinka šešiolikos ir septyniolikos metų amžiaus. Šį savaitgalį kursas suteikia unikalią nuomonę apie mados industrijoje per britų "Vogue" objektyvą. [+]

Skirtas tiems domina sužinoti daugiau apie patrauklių pasaulio mados, kursai bus pasiūlyti platų įvadas į pramonės ir karjeros gali pasiūlyti. Tiksliau, kursai spręs pagrindines sritis, kaip antai, kuri dizaineriai formuoti mados pramonę, kaip tendencijos kurti, ir prekės ženklo mados, kaip žurnalas sukurtas svarbą, kas atsitinka, atsilieka nuo mados šaudyti scenos ir madų šou, Kas darbo vietų mados pasiūlymai ir kurie įgūdžiai ir kvalifikacija yra reikalinga šių vaidmenų.

Kiekvienas savaitgalis Žinoma galės sutalpinti 60 studentų.

Atkreipkite dėmesį, kad mes neteikiame apgyvendinimą ir mūsų rūpestis nuostata studentams tik apima pamokų. ... [-]


Course in New Sustainable Fashion

Milano Fashion Institute
Su bendrabučiu Dieninės 3 savaites July 2018 Italija Milano

[+]

Be klasėje paskaitos Įmonės vizitai projekto darbai

Tradicinė klasėje paskaitos yra kaitaliojami su byla diskusijas, susitikimus su vadovais ir kitais atstovais verslo bendruomenės, įmonių vizitus, klasės veiklos ir projekto darbų.

Tuo kurso pabaigoje PFI pažymėjimas įteikiami kiekvienam studentui.

Siekiant taikyti įtraukimo į kurso, kandidatas turi būti šiuo metu mokosi meno / Mokslas žinoma bakalauro arba turėti laipsnį lygus arba didesnis nei bakalauro.

[-]

Oneyear Kursas Mados Dizaino

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Su bendrabučiu Ištęstinės 1 metai March 2018 Brazilija Rio de Žaneiras

Vieneri metai Mada apima tarptautinę patirtį IED Barselona (neprivalomas) ir sustiprina įsidarbinti svarbą per baigiamųjų projektų pateikimo ir pastato portfelį. [+]

Ši programa Portugalų Mokoma

Per visą vaizdą, greitai ir intensyvius kursus kartu su keliais seminarai, kursai prisideda prie teorinių ir praktinių žinių apie patirtį mados rinkoje statybos.

3. skydas mados dizaino Pradžios data: kovo Pamokos: Pirmadienį ir trečiadienį - 19h30 22h30 iki + pakaitinis šeštadieniais - 10h iki 17h Darbo laikas: 360 valandų Portugalų kalba Aprašymas ir uždaviniai:

Žinoma Vieneri metai Mada Ji siekia pasiūlyti greitą mokymo ir praktikos patirtį mados rinkoje. Su daug dėmesio skiriama projektams, žinoma, siekiama pristatyti ir gilinti žinias, būtiną produktų kūrimo ir mados kolekcijų - nuo projektavimo iki gamybos - skatinti juos į rinką, per mados vaizdų, naudojant komunikacijos priemones ir rinkodara ir pritaikant juos prie esamų verslo formatus.... [-]


Žinoma: Mada Dizainas

LaSalle College Vancouver
Su bendrabučiu Dieninės 1500 valandos September 2018 Kanada Vancouver

Jei esate aistringas apie mados ir pilnas kūrybinių ir avant-sarginiai idėjų jūsų pačių drabužių kolekcijos, mados dizaino programa imsis savo talentą į kitą lygį. [+]

Žinoma Mados dizainas

Jei esate aistringas apie mados ir pilnas kūrybinių ir avant-sarginiai idėjų jūsų pačių drabužių kolekcija, Mada projektavimas programa imsis savo talentą į kitą lygį ir suteikti jums įgūdžių, reikalingų sėkmingai tokiu kniedėmis pramonėje. Išreikšti savo meninius talentus per modelio ir drabužių dizaino. Studijų žaliavų panaudojimą ir analizuoti mados tendencijas.

Absolventai turi tvirtą suvokti mados dizaino istoriją ir pripažinti kaip mados poveikis kultūra ir visuomenė. Ši programa stiprina darbo rinkos realijas padėdama iliustruojant dizainą su tokiais kompiuterines programas kaip Adobe Illustrator, Photoshop ir Macromedia Flash, kuriant verslo planą ir parduoti savo kūrinius studentus. ... [-]


Vienerius Metus Iš Viso Dizainas

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai October 2018 Ispanija Madridas

Iš viso Dizainas vienerius metus yra vykdoma per vienerius akademinius metus, su kelionės Nors įvairių sričių dizaino ir komunikacijos. Jis skirtas tiems, kurie nori pradėti savo mokymą produktas, interjeras, grafinis ir mados dizaino srityse. [+]

Ši programa yra mokoma ispanų ir anglų kalbomis

Graduate Management Admission Test arba Iš viso Dizainas vienerius metus atliekamas per vienerius akademinius metus, kelionės Nors įvairių sričių dizaino ir komunikacijos. Jis skirtas tiems, kurie nori pradėti savo mokymą produktas, interjeras, grafinis ir mados dizaino srityse.

Visame viso Design Course visi pagrindiniai teoriniai ir praktiniai aspektai dizainas bus taikoma ir projectual aspektų yra nagrinėjami per seminarus ir pamokas, apimančią visus pagrindinius klausimus, susijusius su profesinės naudojimosi projektavimo ir projekto kultūrą.

IED Madrid mokymui, moksliniams tyrimams ir inovacijoms, kur studentai dirbti kūrybinių ir įvairių sričių projektų, sudarančių dalį komandų įmonių vietos. Akademiniai metai akcentas į varžybų forma projektą. Šiuo atveju tai bus firmos Tetra Pak andGlenfiddich. Ankstesniuose leidimuose, studentai dirbo su tokiomis kompanijomis kaip Muji, Hoss Intropia, Skunkfunk, furgonai, Hendricks, Alvarno, Baruc Corazón, ir "The Art Company.... [-]


Oneyear Kursas Mados Dizaino

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
Su bendrabučiu Dieninės 310 valandos October 2018 Brazilija Sao Paulo

Daugiau nei parduodančių drabužių, mados dizaineris turi suprasti pozicionavimo, prekės ženklo ir tapatybę ir turintys rinkos viziją siūlyti sprendimus problemas ir klausimus, kaip antai tvarumą, informuotas vartotojas ir naujų žiniasklaidos priemonių. [+]

Kodėl?

Daugiau nei parduodančių drabužių, mados dizaineris turi suprasti pozicionavimo, prekės ženklo ir tapatybę ir turintys rinkos viziją siūlyti sprendimus problemas ir klausimus, kaip antai tvarumą, informuotas vartotojas ir naujų žiniasklaidos priemonių.

Kam?

Kursas skirtas žmonėms, kurie domisi darbo su mados ir gali būti vertinamas kaip pirmas žingsnis karjeros perėjimą. Su daug dėmesio skiriant projektams taip pat tarnauja profesionalai, kurie siekia sustiprinti savo portfelį.

Kaip?

Klasės suskirstyta į keturis pagrindinius modulius, su pasirenkamu tarptautinio modulio Barselonoje. Galutinis projektas, žinoma, yra sukurti autorinį kolekciją, kuri bus pristatyta į šou forma.... [-]


Kursas Moterų Drabužiai Dizainas

Milan Fashion Campus
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 6 mėnesių October 2018 Italija Milano + 1 daugiau

Moteris drabužiai dizainas kursas yra parengti studentą profesinę tikrovę mados pasaulyje, ne tik kuriant individualų kūrybiškumą, bet ir įgyja mados poreikius. [+]

Kursas moterų drabužiai dizainas

Moteris drabužiai dizainas kursas yra parengti studentą profesinę tikrovę mados pasaulyje, ne tik kuriant individualų kūrybiškumą, bet ir įgyja mados poreikius.

Šis kursas yra derinamas ir su surinkimo projektavimo modeliavimo programa projektavimas kartu su realių audinių. Kūrybingumas yra sunku paaiškinti, ypač būdu. Pavyzdžiui, iš suknelė dizainas tik visiškai nuotraukoje dizainerio galvoje. Dizaineris tada turi išreikšti savo kūrinį per eskizai, bet tai turi būti tiksliai išreikšta tinkantis audinio nuotaiką. Jūs turite turėti žinių apie audinio, siekiant kurti ir kartais dizaino remiantis profesiniame pasaulyje tekstilės.... [-]


Novatoriškas Modelis Pjovimo Absolventų Ir Specialistų

University of the Arts London
Su bendrabučiu Dieninės 10 savaites July 2018 Jungtinė Karalystė London

Labai vertinamas magistrantūros lygio kursas dizaineriai, absolventų ir praktikuojančių modelio pjovimo. [+]

Labai vertinamas intensyvus modelis pjovimo kursus mados absolventų ir praktikuojančių modelio frezos

Turinys ir struktūra

Atsakydama į didelę pramonės poreikį, šis kursas suteikia naujovišką ir atitinkamą mokymo programą, skirtą potencialiems ir praktikuojančių modelio pjovimo ir dizainerių, kurie turi plėsti savo patirtį. Ji sukurta siekiant sustiprinti kūrybiškumą ir pateikti palankią pakopos mokymosi aplinką asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Akcentuojamas tiriamąsias ir universalių metodų šio amato per praktinio darbo atliekamas tiek kaip grupė ir savarankiškai. Jūs kurti savo žinias skatinami atrakinti savo esamus modelio pjovimo įgūdžių potencialą. Jūs atrasite savo paties drausmės kūrybiškumą kuriant naujas praktinių, analitinė ir aiškinimo įgūdžių. Žinoma, paprastai yra du arba trys "meistriškumo pamokos" suteikė labai vertinamas specialistų, kurie turi reputaciją darbui ypač kūrybingų būdų. Dalyvavimas yra 5 dienas per savaitę.... [-]


Žinoma Prabangos Medžiagų

LMW Luxury Materials Workshop
Su bendrabučiu Dieninės 5 dienų January 2018 Italija Florencija

Kursas, kurio tikslas - įgyti žinių ir tyrinėti medžiagas, trunka vieną savaitę, daugiausia dėmesio skiriant įvairiems prabangos prekių sektoriaus gamybos būdams. Siūloma specializacija yra labai svarbi, nes ja siekiama sukurti dizainerį su pagrindiniais įgūdžiais medžiagų ir gamybos metoduose, kad jis galėtų pasirinkti tinkamą pasirinkimo kūrimo etapą.

[+]

IŠSKIRTINĖS, intensyvus, Specializuotas KURSO sužinoti apie MEDŽIAGŲ IR kaip juos naudoti, siekiant sukurti prabangos daiktai, pagaminti Italijoje avalynės ir odos gaminių SEKTORIŲ STUDIJŲ atostogas MIESTE meno, FLORENCE TIKSLAS IR FOKUSAS

Kursas, kurio tikslas - įgyti žinių ir tyrinėti medžiagas, trunka vieną savaitę, daugiausia dėmesio skiriant įvairiems prabangos prekių sektoriaus gamybos būdams. Siūloma specializacija yra labai svarbus, nes juo siekiama sukurti dizaineris su pagrindinių įgūdžių medžiagų ir gamybos būdų jį leisti / jai priimti teisingus choises renkant kūrimo etape.

ĮVADAS

Visiškas panardinimo kursas, kurio pirmoji dalis yra pagrindinis gamybos būdas ir prabangos sektoriaus industrializacijos metodai. Antroji kurso dalis vyks ne auditorijoje apsilankę keletą bendrovių kiekvienas lyderis savo sektoriuje, jei studentas gali patirti pirmų rankų gamybos realybę ir procesas, kurio metu savo būsimą idėją į gyvenimą. Žinoma, SI siekiama jaunų dizainerių, kurie jau turi darbo patirtį mados pasaulyje, bet ir jauniems studentams, kurie nori tęsti savo žinias. Žinoma, yra intensyvus ir sutalpinti ribotą skaičių studentams, kaip palengvinti ir padidinti mokymosi tiek klasėje ir vizito metu.... [-]