ACADEMICCOURSES

Palyginti kursus - Kuravimo studijos Jungtinėje Karalystėje - 2020

Teisės kursus paprastai renkasi tie, kurie siekia pagerinti savo kvalifikacijas ir taip žengti dar vieną žingsnį savo svajonių karjeros link. Nesvarbu ar ieškote dieninių, vakarinių ar internetinių kursų, įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos jums suteiks daugybę pasirinkimo variantų. Vienos iš populiariausių teisės kursų specializacijų yra teisinio reguliavimo kursai, komercinės ar intelektinės teisės kursai.

Programa pakloti karjeros galimybes, pavyzdžiui, kuratorius, parodų gamintojo arba projekto vadovas per kultūros srityje pagrindus. Be to, ji suteikia puikias galimybes kurti tinklus, turinčius tiesioginės įtakos su studento būsimai profesinei karjerai.

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Geriausi kursai - Kuravimo studijos Jungtinėje Karalystėje - 2020

1 Rezultatai Kuravimo studijos, Jungtinė Karalystė Filter

Trumpas menų ir kultūros vadybos kursas

European School of Economics
Kursai
<
Dieninės
<
Ištęstinės
<
3 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

ESE profesinio meno ir kultūros vadybos programa European School of Economics Florencijoje sukurta siekiant sukurti novatoriškus vizualiųjų menų ir kultūros srities lyderius. ...

Skaityti daugiau