$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti kursus - Kuravimo studijos

Dauguma kursų yra paskaitos, vertinimai ir vadovėliai. Jie mokomi atskirame tema. Tikimasi, kad studentai dalyvaus įvairiais būdais, įskaitant diskusijas, skaitymus, namų darbus, viktorinas, laboratorijas ir esė. Kokie kursai yra curating? Jie padeda studentams tobulinti įgūdžius, reikalingus norint naršyti šioje srityje. Klasės gali būti įvairių lygių ir tipų, nuo įvado iki c… Skaityti daugiau

Dauguma kursų yra paskaitos, vertinimai ir vadovėliai. Jie mokomi atskirame tema. Tikimasi, kad studentai dalyvaus įvairiais būdais, įskaitant diskusijas, skaitymus, namų darbus, viktorinas, laboratorijas ir esė.

Kokie kursai yra curating? Jie padeda studentams tobulinti įgūdžius, reikalingus norint naršyti šioje srityje. Klasės gali būti įvairių lygių ir tipų, nuo įvado iki curating iki curating šiuolaikinio. Šie kursai gali būti studijų programos dalis, galinčia baigti studijas. Asmenys gali būti supažindinti su kuratoriaus vaidmeniu, sužinoti, kas vyksta į parodos planavimą ir analizuoti, kokių rezultatų reikia sėkmingai.

Kursai gali padėti studentams išugdyti daugybę įgūdžių, kurie yra naudingi darbo aplinkoje ir asmeniniame gyvenime. Šie įgūdžiai dažnai apima tinklų kūrimą, žodinį bendravimą ir kritinį teksto rašymą.

Kursai siūlomi daugelyje universitetų ir gali būti skirtingi. Kadangi skirtingose ​​mokyklose curating kursas gali būti skirtingai mokomas, lankomumo kaina gali svyruoti. Susisiekite su mokykla, kur kursas siūlomas, norint gauti daugiau informacijos.

Tokio kurso užbaigimas gali padėti dalyviams gilinti savo žinias ir įgūdžius kūrybos srityje. Tai gali padėti pristatyti studentus į daugybę galimų darbo vietų muziejų ir meno pasaulyje, pavyzdžiui, parodų planuotojų, menininkų, architektų, meno kritikų, kūrybinių agentų ir leidėjų. Tie, kurie siekia mokslo laipsnio, gali dirbti kaip muziejaus kuratoriai, meno restauratoriai ir meno istorikai.

Dauguma curating kursų siūloma internete visiškai ar iš dalies. Tai gali suteikti lankstumo žmonėms su užsiėmimais tvarkaraščius. Tradiciniai kursai taip pat gali būti vakare. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
European School of Economics
Londonas, Jungtinė Karalystė +4 Daugiau

ESE profesinio meno ir kultūros vadybos programa European School of Economics Florencijoje sukurta siekiant sukurti novatoriškus vizualiųjų menų ir kultūros srities lyderius. ... +

ESE profesinio meno ir kultūros vadybos programa European School of Economics Florencijoje sukurta siekiant sukurti novatoriškus vizualiųjų menų ir kultūros srities lyderius. Baigus kursą, studentai turės galimybę patekti į tarptautinio meno pasaulio Pathway , pavyzdžiui, muziejaus aplinkoje ir meno rinkoje. Programa apjungia griežtus kursus, kuriuos dėsto profesionalūs docentai, ir vertingas mokymosi galimybes vietoje, kad būtų galima atskirti studentus viešosios, privačios ir ne pelno siekiančios meno aplinkoje. -
Kursai
Dieninės
Dalinės
3 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis