Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 kursus - Kuravimo studijos

Dauguma kursų yra paskaitos, vertinimai ir vadovėliai. Jie mokomi atskirame tema. Tikimasi, kad studentai dalyvaus įvairiais būdais, įskaitant diskusijas, skaitymus, namų darbus, viktorinas, laboratorijas ir esė.

Kokie kursai yra curating? Jie padeda studentams tobulinti įgūdžius, reikalingus norint naršyti šioje srityje. Klasės gali būti įvairių lygių ir tipų, nuo įvado iki curating iki curating šiuolaikinio. Šie kursai gali būti studijų programos dalis, galinčia baigti studijas. Asmenys gali būti supažindinti su kuratoriaus vaidmeniu, sužinoti, kas vyksta į parodos planavimą ir analizuoti, kokių rezultatų reikia sėkmingai.

Kursai gali padėti studentams išugdyti daugybę įgūdžių, kurie yra naudingi darbo aplinkoje ir asmeniniame gyvenime. Šie įgūdžiai dažnai apima tinklų kūrimą, žodinį bendravimą ir kritinį teksto rašymą.

Kursai siūlomi daugelyje universitetų ir gali būti skirtingi. Kadangi skirtingose ​​mokyklose curating kursas gali būti skirtingai mokomas, lankomumo kaina gali svyruoti. Susisiekite su mokykla, kur kursas siūlomas, norint gauti daugiau informacijos.

Tokio kurso užbaigimas gali padėti dalyviams gilinti savo žinias ir įgūdžius kūrybos srityje. Tai gali padėti pristatyti studentus į daugybę galimų darbo vietų muziejų ir meno pasaulyje, pavyzdžiui, parodų planuotojų, menininkų, architektų, meno kritikų, kūrybinių agentų ir leidėjų. Tie, kurie siekia mokslo laipsnio, gali dirbti kaip muziejaus kuratoriai, meno restauratoriai ir meno istorikai.

Dauguma curating kursų siūloma internete visiškai ar iš dalies. Tai gali suteikti lankstumo žmonėms su užsiėmimais tvarkaraščius. Tradiciniai kursai taip pat gali būti vakare. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Kuravimo studijos

European School of Economics

ESE profesinio meno ir kultūros vadybos programa European School of Economics Florencijoje sukurta siekiant sukurti novatoriškus vizualiųjų menų ir kultūros srities lyder ... [+]

ESE profesinio meno ir kultūros vadybos programa European School of Economics Florencijoje sukurta siekiant sukurti novatoriškus vizualiųjų menų ir kultūros srities lyderius. Baigus kursą, studentai turės galimybę patekti į tarptautinio meno pasaulio Pathway , pavyzdžiui, muziejaus aplinkoje ir meno rinkoje. Programa apjungia griežtus kursus, kuriuos dėsto profesionalūs docentai, ir vertingas mokymosi galimybes vietoje, kad būtų galima atskirti studentus viešosios, privačios ir ne pelno siekiančios meno aplinkoje.

Pagrindinės meno savybėsTrys suvartojimai per mokslo metus sausio, balandžio ir rugsėjo mėn3 mėnesiai 3 mėnesiai (neprivaloma) Stažuotė4 moduliai: kiekvienam moduliui reikia 3 klasių valandų per savaitę, iš viso 12/15 savaitės valandų (nuo pirmadienio iki penktadienio)Kursų vertinimas: grupės projektas ir pristatymasESE konkurencinė praktikos programa, teikianti tarptautinę darbo patirtį specializacijos sektoriujeKompaktiški klasių dydžiai, padedantys dėstytojams ugdyti mentoriaus santykius su studentais ir skirti individualų dėmesį, kad būtų galima atrasti jų specialius įgūdžius ir sėkmingai pasirinkti savo pasirinktą PathwayKas ESE yra puiki vieta studentams?Asmeninė ir pritaikyta mokymosi patirtis - ESE jums suteikiama individuali ir įdomi patirtis dėl mažo klasės dydžio ir puikaus studentų / mokytojų santykio„Svajonė yra realiausias dalykas“ - ESE studentai kuria unikalų akademinį ir profesinį Pathway , pasirinkdami pasirinktą kursų specializaciją ir praktikąPragmatizmas - praktinė patirtis šiuolaikinėje verslo praktikoje per išsamią praktikos programąTarptautiškumas - daugiau nei 60 tautų studentas, studijuojantis užsienyje su ESE centrais visame pasaulyjeSpecializacija pažangiausiuose verslo sektoriuose, įskaitant madą, renginius, muziką, sportą, meną, žiniasklaidą ir žmogiškuosius ištekliusDidžiosios stažuotės - ESE studentai gali rinktis iš daugiau nei 1500 pirmaujančių organizacijų visame pasaulyjeKursų programa... [-]
Jungtinė Karalystė London Italija Florence Rome Milan Ispanija Madrid  + 4 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Curatorial School Venice

Už kuratorystės studijų Venecija Mokykla yra ambicingas ir sudėtingas projektas skatino nuo 2004 metų ir sumanytas kaip mokykloje padarytas eksperimentavimu ir tarpdiscip ... [+]

Už kuratorystės studijų Venecija Mokykla yra ambicingas ir sudėtingas projektas skatino nuo 2004 metų ir sumanytas kaip mokykloje padarytas eksperimentavimu ir tarpdisciplininio mąstymo. Pagrindiniai tikslai yra skleisti žinias vizualiųjų menų srityje ir supažindinti su profesijų, susijusių su meno pasaulio studentams, sutelkiant dėmesį į šiuolaikinio kuratorių teorijos ir praktikos ir šiuolaikinės muziejininkystės. Mokyklos veikla yra skirtas visiems tiems, kurie domisi ir aistringas meno, doktorantams ir specialistams, kurie nori pagilinti savo žinias ir tobulinti savo praktinius įgūdžius. Darbuotojai yra sudaryta iš Italijos ir tarptautinių specialistų, mokslininkų, istorikų ir menotyrininkų pripažintą patirtį.... [-]

Italija Venice
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba