Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 kursus - Kraštovaizdžio architektūra

Kursas siūlo išsamią konkretaus akademinio dalyko studiją. Studentai dažnai naudojasi šia mokymosi kryptimi, kaip būdą tobulinti savo profesinį mokymą. Tai gali užtrukti kelis ar kelis mėnesius, norint užbaigti kursą.

Kokie yra kraštovaizdžio architektūros kursai? Šie kursų tipai moko studentus, kaip projektuoti išorines erdves, kurios yra funkcionalios ir gražios. Šioje studijų srityje dėmesys skiriamas patogumų ir augalų, naudojamų lauko erdvėms kurti, tipams. Dalyviai gali turėti praktinės patirties, dirbdami projektuojant projektus. Aptariamos temos apima dizaino koncepcijas ir principus, svetainių planavimą, regioninį planavimą, parkų planavimą, urbanistinį projektavimą, gyvenamųjų patalpų dizainą, istorinį konservavimą ir architektūrinį projektavimą. Studentai taip pat gali išmokti taikyti naujoviškus sprendimus, skirtus sodo, parkų ir kelių žaliųjų plotų optimizavimui.

Kraštovaizdžio architektūros studentai dažnai kuria keletą vertingų įgūdžių, įskaitant sodo dizainą ir sodo projektavimo analizę. Šie įgūdžių paketai gali padėti jiems gauti geresnes darbo vietas su didesniais atlyginimais. Be to, pristatymo įgūdžiai gali padėti jiems veiksmingiau bendrauti savo asmeniniame gyvenime.

Kursai kraštovaizdžio architektūroje yra populiarus tarp studentų visame pasaulyje. Kadangi kiekviena kolegija yra kitokia, registracijos išlaidos skiriasi. Geriausia, kad studentai susisiektų su institucijomis dėl informacijos apie mokesčius ir mokslą.

Didžiausias dėmesys skiriamas geresnei aplinkai aplinkai visame pasaulyje. Taigi asmenys, kurie ėmėsi kraštovaizdžio architektūros kursų, gali iškrauti projektus, dirbančius su įmonėmis, laisvalaikio įstaigomis, universitetais ir privačiais namais. Atliktas darbas gali būti priežiūra, žaliųjų zonų atnaujinimas ar vejos administravimas. Šie specialistai dažniausiai dirba kaip gėlių kultūros konsultantai, kartografai, miestų planuotojai ir, žinoma, kraštovaizdžio architektai.

Šiandien mokyklos visame pasaulyje siūlo nuotolinio mokymosi nurodymus. Tinklalapiai kraštovaizdžio architektūroje yra patogus būdas mokiniams plėtoti savo karjerą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Kraštovaizdžio architektūra

Distance Learning Centre

Sodo dizainas - 3 lygis Kurso gali padėti studentams išmokti projektavimo principus sodininkystėje, ir įgyti puikią žinias ir patirtį naudojant augalus ir sodo funkcijas. ... [+]

Sodo dizainas - 3 lygis Kurso gali padėti studentams išmokti projektavimo principus sodininkystėje, ir įgyti puikią žinias ir patirtį naudojant augalus ir sodo funkcijas.

Šis namas tyrimas kursas yra sukurtas lengvai sekti vienetų, SET pratimų ir užduočių kelyje užtikrinti jums suprasti numatytose srityse.

Studentai turės galimybę susipažinti su patyrusiu asmens globėjas paštu turinčiam laipsnį Botanikos (BSC Hons).

Kursas apima šiuos vienetus:

Vieneto Vienas - Sodo dizainas & Jums Du vienetai - Kas Geras dizainas Pasiekia Vieneto Trys - Nuo Design Vieneto Keturi - dirvožemių ir teritorijos svarbą Penki vienetai - Nuo Real projektavimo darbai Vieneto Šeši - Planavimas Vieneto Septyni - Projektavimas vietos Aštuoni vienetai - Vandens sode Devyni skyrius - Vaikai ir naminiai gyvūnėliai Vieneto Dešimt - Sodininkystė vartotojams su negalia, pagyvenusių žmonių ir sodas Sauga Vieneto vienuolika - Išlaikymas ir priežiūra Vieneto Dvylika - Struktūros sode Trylika skyrius - Rinkodara Jūsų Garden Design Verslas Keturiolika skyrius - Gudrybės Prekybos ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
120 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Inchbald School of Design

Inchbald dizaino mokykla pradininkas Garden Design mokymo Didžiojoje Britanijoje, teikiant kursus, orientuotus į sodo dizaino vidaus aplinką. Tai lieka mūsų specialybę, b ... [+]

Kursai Garden Design

Inchbald dizaino mokykla pradininkas Garden Design mokymo Didžiojoje Britanijoje, teikiant kursus, orientuotus į sodo dizaino vidaus aplinką. Tai lieka mūsų specialybę, bet mes plečiame ir rafinuotas mūsų sodo dizaino kursus, kad tilptų padidėjusį poreikį profesionalumą.

Sodo dizainas mokykla palaiko stiprius ryšius su sodo dizaino profesijos leidžia mums įdėti studentams nustatytomis dizainerių. Mes ir toliau didžiuojamės mūsų studentų sėkmės rinkoje. Priekiniai-bėgikų sodo dizaino pasaulyje yra Inchbald Garden Design absolventus.

Mūsų Garden Design kursai

Išsami vienerių metų kursas už Diplomas Garden Design rengia studentus įvesti Garden Design profesiją. Per praktiško dizaino projektus, paremta sodo projektavimo principus ir sąvokų supratimo serijos, studentai plėtoti įgūdžius, sodo projektavimas, projekto analizė, apželdinimas dizainas, kietojo kraštovaizdžio ir statybos, piešimo ir pristatymas.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Career Institute

ICI suteikia jums galimybę mokytis iš sėkmingų kraštovaizdžio specialistų, todėl jūs galite įgyti įgūdžių, jums reikia sukurti savo karjerą kraštovaizdžio pramonėje. Mūsų ... [+]

ICI suteikia jums galimybę mokytis iš sėkmingų kraštovaizdžio specialistų, todėl jūs galite įgyti įgūdžių, jums reikia sukurti savo karjerą kraštovaizdžio pramonėje. Mūsų kursas gali būti greitai ir lengvai atlikti, nes mes padarėme visas pastangas gaminti glausti dar išsamius modulius.

Kursas Landšafto dizainas Kraštovaizdžio planavimas priežiūra Sąmatos Vaizdinė analizė Gatvė peizažas apželdinimas dizainas Vaizdinė analizė drėkinimas paminklai išorinis apšvietimas miesto miškininkystė erozijos kontrolės interjero apželdinimas Karjeros galimybės

Mūsų absolventai gali įrodyti įgūdžius norimus darbdaviai, todėl jie naudojasi ne tik įgyti pripažinimą pramonėje, bet taip pat tampa pageidaujamos landšafto tvarkymo paslaugų teikėjams. Be iš vis gerai apmokamas, jie gali gauti asmeninę pasitenkinimą ekologiško erdves.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba