ACADEMICCOURSES

Ieškoti Ištęstinės studijos kursų - Kostiumo dizainas - Europoje - 2021

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

 

Programą, kostiumų dizainas paprastai orientuota į mokymo studentams konstravimo drabužį nuo nulio pagrindai. Studentai gali sužinoti viską, nuo to, kaip sukurti modelį, kaip kad tilptų gatavo drabužio asmeniui.

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Ištęstinės studijos - kursų - Kostiumo dizainas Europoje - 2021

3 Rezultatai Kostiumo dizainas, Europa Filter

Antrosios pakopos studijų laipsnį apatiniai, korseto ir maudymosi kostiumėliai dizainas

Bau Design College of Barcelona
Kursai
<
Dieninės
Ispanų
Universiteto miestelis

Mada poreikiai turi skirtingus scenarijus rinkose, o tarp jų, corsetry yra mados sektorius pastebimai išaugo ir įgijo svarbą dabartinėmis tendencijomis.

Skaityti daugiau

Žinoma - Kostiumų dizainas

Moscow Film School
Kursai
<
Dalinės
<
2 metai
Universiteto miestelis

Kostiumų dizainas vaidina svarbų vaidmenį kuriant filmo vaizdus. Kostiumų dailininkas yra atsakingas už kiekvieną

Skaityti daugiau

Moteriškas apatinis trikotažas

Morley College
Kursai
Rgp. 2021
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Šis kursas yra įvadas į apatinių liemenėlių kūrimo paslaptis. Mes padėsime jums atlikti liemenėlių modelio kūrimo procesą, kad pritaikytumėte tinkamus modelius jūsų unikaliam ...

Skaityti daugiau