Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 4 kursus - Kostiumo dizainas

Studentams, kurie baigė vidurinę mokyklą ar kolegiją, bet jaučiasi, kad jie neturi pakankamai patirties savo pasirinktą srityje, žinoma, gali būti naudinga kelias studijų. Kursai ilgis gali būti įvairus ir dėmesio, tačiau paprastai siūlo intensyvų mokymą, tam tikroje srityje, parengti studentus karjeros ir aukštojo išsilavinimo toje disciplinos.

Kas yra Kostiumo dizaino kursą? Tai ypač kursas yra skirtas paruoštas studentų pasitenkinimą ir sėkmingos karjeros kaip kostiumų dizaineriai. Įvairūs kursai dažnai turi gana konkrečių sričių dėmesio, tačiau dauguma bent paliesti mados tyrimų, produkto dizaino ir scenos makiažas. Studentai mokosi, kaip sukurti visą simbolių išvaizdą - suknelė, plaukai, ir makiažas įtraukti. Be to fiziškai sudėti drabužius, studentai yra mokomi koncepciją ir Brainstorm kostiumus. Tokiu būdu, kursinių padeda plėtoti tiek kūrybiškumo ir techninių įgūdžių.

Galbūt pagrindinė nauda atsižvelgiant į Kostiumo dizaino kursą yra platus dalykas dalyvauja užsiėmimuose. Studentai gali patobulinti savo meninį stilių, sužinoti apie įvairių audinių ir net studijuoti scenos makiažas. Nesvarbu, koks Jūsų interesas į kostiumų dizainą srityje, šis kursas gali padėti jums tyrinėti.

Kiekvienas Kostiumo dizaino kursas apims įvairias išlaidas. Norėdami daugiau sužinoti apie registracijos mokesčio ir mokslą, kontaktinių programoms atskirai per priėmimo biure.

Šie kursai paskolinti save pats tiesiogiai karjeros kostiumų dizainą. Baigus kursą, studentai yra gerai įrengtas su įgūdžių ir patirties, reikalingų kurti kostiumus, ar teatro ar kino teatre. Priklausomai nuo absolvento 's interesus, jis ar ji gali pereiti į būti vadovas kostiumų dailininkas už tam tikrą projektą, pozicija, kad reikia daugiau koncepcinis planavimo darbą ir mažiau rankų kostiumų kūrimo.Kita vertus, absolventai šių kursų taip pat tapo kostiumų kuratoriai ar plaukų ir makiažas menininkų.

Pramogų pramonė yra visada reikia aistringai ir ryškių kostiumų dizainerių ir šioje srityje, žinoma, gali būti puikus būdas pradėti. Jei jus domina mokosi kursą, mūsų paieškos duomenų bazė mokyklų ir programų gali padėti jums rasti ideali kursą už jus. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Kostiumo dizainas

Bau Design College of Barcelona

Mada poreikiai turi skirtingus scenarijus rinkose, o tarp jų, corsetry yra mados sektorius pastebimai išaugo ir įgijo svarbą dabartinėmis tendencijomis. ... [+]

Įgijo magistro laipsnį apatinis trikotažas, korseto ir maudymosi kostiumėliai dizainas

Mada poreikiai turi skirtingus scenarijus rinkose, o tarp jų, corsetry yra mados sektorius pastebimai išaugo ir įgijo svarbą dabartinėmis tendencijomis.

Apatinių, korseto ir maudymosi kostiumėliai dizainas kyla daug smalsumą mados industrijoje, nes jos aukšto lygio specializacijos šiame konkrečiame sektoriuje ir pramonėje, ir todėl, kad ji suteikia specifines ir skersinius priemones, atsižvelgiant į poreikį mados sektoriaus specialistai.

Norint įeiti į šią patrauklių pasaulis apatiniai, korseto ir maudymosi kostiumėliai techniniu, kūrybos ir estetinės požiūriu, studentai bus pradėti iš anksto žinant, kad leistų jiems sukurti visus reikiamus įgūdžius kurti ir dizainas novatoriškas ir šiuolaikinių kolekcijos.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Moscow Film School

Kostiumų dizainas vaidina svarbų vaidmenį kuriant filmo vaizdus. Kostiumų dailininkas yra atsakingas už kiekvieną ... [+]

Kostiumų dizainas vaidina svarbų vaidmenį kuriant filmo vaizdus. Kostiumų dailininkas yra atsakingas už kiekvieną smulkmeną, atskleisti herojaus įvaizdį, bet svarbiausia - už meninės įvaizdžio paveikslėlyje, arba spektaklis ir jo atitiktį eros, kurioje veiksmas vyksta. Kostiumų studijuoja vizualių ir dokumentinė medžiaga kiekvienam nuotrauką sutinka su direktoriaus ir direktoriaus stilistinis vieningumas, ateina su kostiumais, tvirtina ir sukuria jiems.

Programa siekiama formuoti fakultetas kostiumų dizaineris naujos sudėties, kuriai priklauso ne tik technologinių įgūdžių, bet taip pat supranta kino gudrybės, gebančių dirbti komandoje.

Mokymasis bendradarbiaujant ... [-]
Rusija Moscow
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Milan Fashion Campus

Celebrity Fashion Design kursai leis studentams sužinoti, kaip sukurti tendencija sąmoningai sławna stilius. Jūs išmoksite, kaip parengti dizaino raudonas kilimas suknelė ... [+]

Kursas Celebrity Fashion Design

Celebrity Fashion Design kursai leis studentams sužinoti, kaip sukurti tendencija sąmoningai sławna stilius. Jūs išmoksite, kaip parengti dizaino raudonas kilimas suknelės, kaip padaryti jūsų mėgstamų žvaigždžių portretai, ir kaip spalvų ir dizaino naudojant kompiuterines technologijas.

Šis kursas suteiks jums galimybę kreiptis į mados pasaulį modernus ir stilingas būdas!

Kurso Mokymosi rezultatai

Lygis: pradedantiesiems

Medžiaga: Nešiojamas kompiuteris - 4H pieštukai - kalkė - Minkšti trintukas - Pieštukai - drožtukas - Fine black pluošto kėbulai rašikliai - A4 formato popieriaus - Žirklės - Glue Stick - nešiojamas kompiuteris - USB atmintinę - "Photoshop" (30 dienų bandomoji versija gerai)... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Roma Film Academy

Apskritai, mes galvojame apie kostiumų skyrių kaip techninį, labiau susietą su sartorialu nei autoriniu aspektu. Vietoj to, tai yra vienas iš svarbiausių meno skyrių, nes ... [+]

Apskritai, mes galvojame apie kostiumų skyrių kaip techninį, labiau susietą su sartorialu nei autoriniu aspektu. Vietoj to, tai yra vienas iš svarbiausių meno skyrių, nes geras kostiumas dažnai yra tai, kas suteikia jam charakterį. Geras kostiumų dizaineriai turi žinoti, kaip skaityti ir analizuoti scenarijų, ir naudoti savo meną, kad suknelė asmenybės istorijos veikėjus, tokiu būdu padėdama aktoriui geriau įsivaizduoti charakterį. Ir mes ne tik kalbame apie istorinius kostiumus, bet ir tuos, kurie labiausiai įtakoja plačiosios auditorijos dėmesį, bet ir šiuolaikinius bei urbanistinius, kurie dažnai nepastebimi, bet suteikia simboliams savo tapatybę.

Kurso charakteristikos... [-]
Italija Rome
Spalis 2019
Italų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba