Filter
Kursai
Kongo Demokratinė Respublika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti geriausius kursų Kongo Demokratinėje Respublikoje - 2019

Yra šimtai nacionaliniu mastu pripažintų profesinių kvalifikacijų ir mokymo kursus iš pirmaujančių pasaulio švietimo teikėjams. Kurso tikslai ir uždaviniai turėtų būti mokymo metodų ir studento interesų.

Studentai, kurie nori daugiau sužinoti apie kultūrą konkrečių virtuvės ir pramogų gali mėgautis lankyti mokyklą Kongo KDR (Zairas), kaip maistas ir muzika yra du šalies 's populiariausių žaidimų. Šimtai skirtingų tautybių skambinkite šalies namus, ir prancūzų yra labiausiai paplitusi iš 242 sakytinių kalbų.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais - Geriausi kursai Kongo Demokratinėje Respublikoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

L’Université Catholique Du Congo

Studentai atsižvelgiant agregavimo programą vidurinį išsilavinimą aukštojo laipsnis paprastai egzaminus į antrųjų metų licencijos pabaigoje. Jie primygtinai patariama sek ... [+]

SUJUNGIMAS KATEDRA vidurinio mokymo diplomas

Pridedamas prie Filosofijos fakulteto sumavimas vidurinį išsilavinimą, aukštojo lygio inter fakultetas. Jos tikslas yra švietimas ir mokymas mokytojams vidurinio ugdymo licencijų turėtojai laipsnį iš bet kokio esamo fakultete UCC.

Tai tarpdisciplininis departamentas yra vienas iš veiksmingiausių priemonių privilegijuota diską ir perdavimo jaunimo ugdymo moralinių ir dvasinių vertybių Pasak krikščionių vizija.

Tai taip pat esamų fakultetų paslaugų ir yra skirtas suteikti licencijų, kurie nori pedagogiką perdavimo būtinas jų būsimai mokytojo profesijai, pagal krikščionių vizija neatsiejama švietimo.

... [-]
Kongo Demokratinė Respublika Kinshasa
Rugsėjis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba