Filter
Kursai
Ispanija Barcelona Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti kursus - Kompiuterinis menas - in Barcelona Ispanijoje - 2019/2020

Yra šimtai nacionaliniu mastu pripažintų profesinių kvalifikacijų ir mokymo kursus iš pirmaujančių pasaulio švietimo teikėjams. Kurso tikslai ir uždaviniai turėtų būti mokymo metodų ir studento interesų.

Kompiuterinių menų studijos yra kuriamos tiems, kurie jaučia aistrą tam tikrai meno šakai, bet kartu ir domisi naujausiomis technologijomis. Šias studijas pasirinkę studentai ne tik lavina savo artistinius sugebėjimus, bet ir mokosi naudotis įvairiomis technologijomis, tam kad galėtų savo kūrybines idėjas išreikšti technologijų pagalba. Kompiuterinių menų studijas pabaigę specialistai dažnai dirba kino, video žaidimų ar reklamos industrijose.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Būdamas 2 pagal dydį miestas Ispanijoje, Barselona yra Katalonijos provincijos sostinėje. Ji turi daugiau kaip 4 mln gyventojų. Tai energingas miestas, kad šeimininkai tūkstančius turistų per metus. Jis gyvena Barselonos universitetas ir kt.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Kompiuterinis menas - in Barcelona Ispanijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Kompiuterinis menas, Barcelona

Laipsniai
Vieta
Ispanija
Barcelona
Studijų tipas
Tempas
Kitos šios studijų srities programos:
Bau Design College of Barcelona

Pasitinkant tradicinių formatų tiesiškumas, šiandien mūsų aplinkos nauja paradigma yra sudarytas: pagal pareikalavimą turinys, pranešimas fragmentaciją, on-line dalyvavim ... [+]

Įgijo magistro laipsnį Pasiūlymas 3D

Pasitinkant tradicinių formatų tiesiškumas, šiandien mūsų aplinkos nauja paradigma yra sudarytas: on-demand turinį, pranešimo fragmentacijos, interneto dalyvavimo ... Informacija, mokymo ir pramogų srautas nemažės per visus ekranus ir skaitmeninių įrenginių , Tačiau, nepaisant pokyčių ir virš jų, dizaineris-komunikatorius iššūkis išlieka ta pati: gauti žmonių dėmesį. Norėdami tai padaryti, valdyti oficialius išteklius ir raktus pasakojimo ir įtikinėjimo yra neabejotinai jo pagrindinis ginklas.

Tačiau garso ir vaizdo kūrėjas turi žinoti ir magistro pagrindinės priemonės, kurios leidžia atstovauti savo idėjas, kaip ir daugiau, tuo geriau. Įrankiai, kurie daro projektus galės sugauti žiūrovo dėmesį. Įrankiai sukurti įsimintinų pranešimus.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bau Design College of Barcelona

Kiek ekranai matote aplink jus? Informacija nori Laukiama maitinamas su šviežia, viliojanti ir įtikinamų turinį. ... [+]

Įgijo magistro laipsnį Pasiūlymas dizainas

Kiek ekranai matote aplink jus? Informacija nori Laukiama maitinamas su šviežia, viliojanti ir įtikinamų turinį. Kreditai serija ir filmai, audio vizualinio identiteto kanalų ir TV šou, reklamos, vaizdo klipai, įmonių paramos garso ir vaizdo vnt mokymo, vaizdo projekcijomis ir patirtinio bendravimo ... Šioje aplinkoje, animacinis grafinis yra sukonfigūruotas kaip vieną iš Patraukliausia ir veikti pastato naujos skaitmeninės kalbos langai sprendimus laiku.

Pradininkai nutiesė kelią. Bass Špagatai, "McLaren" ... jie tiriami ir atrado naują būdą ekrano dizainas. 90s buvo konsolidavimo ir puošnumu laiką ir su amžių sandūroje ir skaitmeninės informacijos, kad į plėtrą dėl naujos audiovizualinio dizainerio darbo vietos bumas.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba