ACADEMICCOURSES.LT

Palyginti 9 kursus - Kompiuterinė animacija

Kolegijos ar universiteto kursas yra klasė, orientuota į vieną konkrečią studijų sritį platesniame dalyko diapazone. Panašus į vidurinių mokyklų kursus, kursas turės vieną ar du instruktorius ir fiksuotą studentų sąrašą.

Kas yra kompiuterinės animacijos kursas? Kompiuterio animacija - tai procesas, naudojamas kuriant judančius animuotus vaizdus. Kursas supažindins su animacija ir jos istorija filmu, judesio grafika ir simbolių dizainu. Virtuali aplinka, patobulinta 3D kompiuterinė grafika ir FX technologijos, skirtos televizijai ir filmams, visi orientuoti į skaitmeninį kūrimą, kurso metu bus mokomi naudojant praktinius metodus.

Studentai, besimokantys apie kompiuterinę animaciją, gali įgyti vertingų įgūdžių per kursą, kuris gali būti naudingas daugelyje kitų gyvenimo sričių, net ir už aukštojo mokslo ribų. Pasitikėjimas savo sugebėjimais, dizaino žinios ir universalumas gali būti turtas, kai vykdoma daug įvairių karjeros rūšių.

Pilnas kompiuterinės animacijos kursas trunka apie trejus metus, tačiau konkretesni ir specializuoti kursai gali užtrukti tik šešis mėnesius. Įvairių koledžų ir universitetų, siūlančių kursus, registracijos mokesčiai bus skirtingi. Susisiekite su mokyklomis, kurios jus labiausiai domina, norėdami gauti daugiau informacijos apie kainas.

Kompiuterinė animacija tampa vis labiau susijusi su visomis pramonės šakomis, suteikiant platų karjeros galimybes, apimančias net daugiau nei žiniasklaidą ir reklamą. Karjera daugialypės terpės meno, 3D animacijos, siužetų meno, animacinio interneto dizaino, grafikos ir 3D modeliavimo srityse yra tik keletas variantų, įgyvendinančių įgūdžius ir metodus, išmokėtus mokantis ir įvaldant kompiuterinę animaciją.

Studentai, pageidaujantys priimti šį kursą, turi daugybę pasirinkimų, įskaitant internetą, vietos universitete ar net tarptautiniu mastu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

9 Rezultatai Kompiuterinė animacija Filter

Intensyvus 3D animacija su maya Autodesk

COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales
Universiteto miestelis Ištęstinės 85 valandos Susisiekti su mokykla Ispanija Alicante

Pagrindinis profesinis mokymas pradėti 3D animacija.

Think Tank's Online Program

Think Tank Training Centre
Internetinės Dieninės Ištęstinės 16 mėnesiai Susisiekti su mokykla Kanada Canada Online + 1 daugiau

"Think Tank Online" programa skirta mokyti menininkus CG pramonei šiais vaidmenimis: - žaidimų aplinka (įterpta realaus laiko aplinka); - kietojo paviršiaus modeliavimas kinui (robotai, mech, laivai ir tt); - simbolių modeliavimas žaidimai (vaizdo žaidimų žvaigždės); - filmo modeliavimas (gyvos kino elementų, gyvųjų būtybių, gyvūnų, organizmų ir kt. elementai); - filmo tekstūravimas ir išvaizda (įskaitant turto struktūrą). Kaip tai veikia: mūsų programa orientuota į filmus apie turto kūrimą ir yra keturios visos sąlygos - iš viso 16 mėnesių, kiekviena trukmė - 14 savaičių. Pirmasis terminas yra Fondas, ir kiekvienas gali kreiptis, tačiau jūs turite atitikti sistemos reikalavimus. Baigę darbą, pereikite prie savo karjeros specialybės vidurinių ir pažangių semestrų. Prieš taikydami jums nereikia žinoti savo specializacijos, nes galite susipažinti su savo sugebėjimais dirbdami per Fondo terminą. Paskutinis semestras yra "vienas ant vieno" pamokymas. Visoje programoje turėsite prieigą prie mūsų internetinio mokymosi portalo, kuriame galėsite bendrauti su kitais studentais ir profesionaliais dirbančiais specialistais. Čia galite užduoti klausimus, dalytis portfeliais, gauti profesionalios meno kryptį ir atsiliepimus - visi prisijungę! Programos akcentai: - 16 mėnesių mokymai - Pay per terminas arba visi iš karto - 5% nuolaida, kai mokate už visas keturias sąlygas iš anksto - Direktoriaus sukurtos mokymo programos, kuriose galima rasti į darbą orientuotus demo ritinius - Savaitės gyvena pamoka ir Q & As su pagardinta pramone specialistai - Prieiga prie "Think Tank" visapusiško išteklių centro - "Live One-on-One" mentorystė. Būtinos sąlygos: - "Windows" stalinis kompiuteris, interneto kamera, ausinės ir laikas susikaupti ir sunkiai dirbti. 18 metų arba vidurinės mokyklos diplomas.

3D animacija ir pasiekimas

ITECOM Art Design NICE
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugsėjis 2019 Prancūzija Nice

3D animacija ir CGI dabar yra visuose kūrybinių ryšių srityse. Sektorius Animacijos ir 3D realizavimas, mokė trejus metus, leidžia mokyti šių metodų. Jis natūraliai orientuota į skaitmeninių kūrimo sektoriuose: vaizdo žaidimų ir animacinis filmas.

Multiplikacija

exMedia
Universiteto miestelis Dieninės Spalis 2019 Vokietija Cologne

Animacijos yra vertinamas kaip besivystančia koncepcija prie kintančių meno forma, reikalaujama pagal handwerkliches- ir projektavimo įgūdžius, taip pat turi valią eksperimentuoti ir meninę įmonę.

Pradinio lygio metų Animacijos & video žaidimai

LISAA Paris
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Rugsėjis 2019 Prancūzija Paris

Pradinio lygio metus leidžia studentams kitus pagrindinius teorinės, techninė ir metodinė žinios taikomos visoje dizaino disciplinų ir pasirengti studijoms animacijos, specialiųjų efektų ir vaizdo žaidimų srityse.

Žinoma - 2d / 3d animacijos

VanArts
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Rugsėjis 2019 Kanada Vancouver

Neseniai atlikta apklausa iš "Top 100 mokyklų animacija, žaidimų ir dizainas" pagal Animation karjeros apžvalga užėmė VanArts kaip # 1 Vakarų Kanadoje

Pasiūlymas dizainas absolventas

Bau Design College of Barcelona
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Susisiekti su mokykla Ispanija Barcelona

Kiek ekranai matote aplink jus? Informacija nori Laukiama maitinamas su šviežia, viliojanti ir įtikinamų turinį.

Vienerių metų kursas - animacinis filmas

FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 1 metai Rugsėjis 2019 Čekija Prague

Susipažinkite su Čekijos animacinio filmo tarptautinės sėkmės fakultetais! Susisiekite su ilga FAMU animacinio filmo tradicija.

Sup'Infograph: animacinis filmas mokykla - kompiuterinė grafika mokymai

ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugsėjis 2019 Prancūzija Paris Nice Rennes Belgija Brussels + 4 daugiau

Sup'infograph buvo sukurtas per Esra 1997 m ypač patenkinti augančius poreikius sandorių rengimo kompiuterinės grafikos 2D / 3D, tie animacijos, žaidimų realizavimo vaizdo, specialieji efektai filmuose ir televizijos padažu.