Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Kūrybinių industrijų vadybos studijos

Baigęs vidurinę mokyklą, studentas gali imtis kursus. Kai kuriose šalyse tai būtų susiję su studijų programa, kuri gali imtis dažnai dviejų iki septynerių metų laikytis siekiant gauti laipsnį. Kitose šalyse, ji gali kreiptis į vieną klasę, kuris trunka keletą savaičių ar mėnesių pora. Bet kokiu atveju, kursas yra sukurta siekiant suteikti studentams specifinių žinių apie šiuo klausimu.

Kas yra kursas kūrybinių industrijų valdymą? Kursą kūrybinių industrijų valdymą yra studijų programa, kuri apima naudojimą arba kurti žinių ir informacijos, susijusios su ekonominės veiklos. Priklausomai nuo kurso lygio, studentai gali tikėtis, kad atlikti tyrimus, dalyvauja klasės diskusijų ir rašyti disertaciją. reikalaujama šioje žinoma tipo Klasės skirtis priklausomai nuo laipsnio ir institucijos lygmeniu, tačiau gali būti naujoves ir žinių ekonomiką, skaitmeninis kūrybiškumą, meno ir politikos planavimą ir rinkodaros principus.

Ši studijų programa yra naudinga, nes ji rengia studentus įsitraukti į kūrybinių industrijų valdymą. Kolobaruoti nustatymas gali lengviau studentas startuoti vidutinio ir aukšto lygio valdymo padėtį po baigimo.

Sunku tiksliai nustatyti kursą į kūrybinių industrijų valdymo išlaidas. Mokyklos vieta, tipas reikalingų klasių ir lygio tyrimą gali atlikti svarbų vaidmenį į mokslą. Jei norite sužinoti daugiau, kreipkitės į mokyklą norite dalyvauti.

Įgūdžių ir žinių studentai įgyja atliekant šiuos tyrimus, gali parengti juos dirbti kūrybinių industrijų skaičius. Reklama, rinkodara, leidyba, Vaizduojamasis menas, dizainas, kino, kompiuterių paslaugos ir muziejai yra visi laikomi sektoriai kūrybinių industrijų. Tikslus karjera jums gali priklausyti nuo jūsų ankstesne patirtimi ir interesais, bet daugelis studentų su šios ugdymo patirties įgyti vadybinę poziciją.

Ar jūs pasiruošę teikti paraiškas?Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kūrybinių industrijų vadybos studijos

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

„Bendradarbiavimo kūrybinių procesų“ kurso tikslas - išlaisvinti visuomenę nuo iš anksto nustatytų koncepcijų, susijusių su kūrybiškumu, pateikiant mąstymo galimybes, kar ... [+]

Kodėl?

Ugdyti studentų 21-ojo amžiaus įgūdžius, įgyvendinant projektų praktiką, pavyzdžiui, sprendžiant problemas, kritinį mąstymą, kūrybiškumą, bendradarbiavimą.

Kam?

Verslininkams, novatoriams, menininkams ir studentams iš įvairių disciplinų kursas skirtas visiems, kurie siekia gyventi su didesne kūrybine laisve.

Kaip tai yra?

„Bendradarbiavimo kūrybinių procesų“ kurso tikslas - išlaisvinti visuomenę nuo iš anksto nustatytų koncepcijų, susijusių su kūrybiškumu, pateikiant mąstymo galimybes, kartu skatinant pagrindinių kūrybinių kliūčių sklaidą, naudojant įvairias priemones praktiniame seminare.

Pasaulyje, kur vis labiau prieinama technologija ir informacija, kūrybiškumas tapo ne tik svarbiu darbo rinkos diferencialu, ir yra būtinas, kad išliktų aktualus žinių amžiuje.... [-]

Brazilija Rio de Janeiro
Spalis 2019
Portugalų,Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba