ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai in Altavilla Vicentina Italija 2019

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Gražus miestas Altavilla Vicentina yra žinomas kaip puikus atostogų vietoje. Tačiau ne daug žmonių žino, kad ši vieta turi gerų ugdymo įstaigas, pavyzdžiui, Fondazione Cuoa Centro Universitario di organizzazione Aziendale ir Università 'Degli Studi di Padova-Filologija Slava. Šie universitetai yra žinomas dėl aukštos kokybės švietimo ir turi daug verslo studijų katedra.

Ieškoti kursų in Altavilla Vicentina Italijoje 2019

Rezultatai Filter

Operacijos, logistikos ir liesos valdymas - OLM

International Business School Americas
Universiteto miestelis Dieninės 3 savaitės Susisiekti su mokykla Italija Altavilla Vicentina Brazilija São Paulo + 2 daugiau

Gilinti žinias logistikos, operacijų ir kokybės valdymas naudojant kaip atskaitos liesos gamybos (Toyotism) koncepcija taikoma gamyklų ir paslaugas.

Tarptautinės vadybos ir lyderystės - jiems

International Business School Americas
Universiteto miestelis Dieninės Susisiekti su mokykla Italija Altavilla Vicentina Brazilija São Paulo + 1 daugiau

Kurti esminių įgūdžių, valdymo ir sukurti verslo pirmautų nesvarbu plotas dalyvis dalyvauja. Tai leidžia dalyvį vadovauti valdymo pranešimus ir žmones, ir taip pagerinti valdymo procesus su tarptautine nuomone.