ACADEMICCOURSES.LT

Ieškoti 283 geriausias kursų Ispanijoje - 2019

Ispanija - tai viena stipriausių ir daugiausiai įtakos turinčių Europos valstybių, garsėjanti dinamiškais ir gyvais miestais, nuostabia gamta, sportu, maistu ir kultūra. Be to, būtent Ispanijos universitetai ir kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos, studentams gali pasiūlyti daugybę įvairiausių itin aukštos kokybės akademinių studijų programų, kurios jiems gali atverti juos dominančios profesinės karjeros galimybių. Viso pasaulio studentai gali rinktis iš geriausių Ispanijos universitetų, kolegijų, verslo mokyklų ar akademijų, kurios jiems gali pasiūlyti pačių įvairiausių specialybių, trukmių bei paskirčių akademinių kursų. Viso pasaulio studentai savo kursams kasmet vis dažniau pasirenka būtent Ispanijos aukštąsias mokyklas, kadangi jų siūlomos akademinės programos iš tiesų gali suteikti visam gyvenimui pravarčių žinių, įgūdžių bei kvalifikacijų.

Ispanijos aukštųjų mokyklų siūlomi kursai dažniausiai būna įtraukti į kur kas ilgesnes akademinio laipsnio (bakalauro ar magistro) studijų programas, ar diplomo bei sertifikato studijas. Priklausomai nuo studentų poreikių ir galimybių jie gali rinktis jų norimus kursus studijuoti dieniniu ar vakariniu grafiku, o taip pat, vis dažniau, ir internetu ar nuotoliniu būdu. Ispanijos universitetai, kolegijos, akademijos ir kitų tipų aukštosios mokyklos studentams siūlo pačių įvairiausių specialybių akademinius kursus. Vienos iš populiariausiųjų disciplinų yra informacinės technologijos, aplinkosauga, verslas, tikslieji mokslai, verslo administravimas, matematika ir t.t.

Tad nesvarbu, ar siekiate įgyti papildomų kvalifikacijų leisiančių jums įstoti į norimą bakalauro, magistro, o galbūt ir doktorantūros studijų programą, ar lengviau gauti norimą darbą, tikrai atrasite jūsų tikslus pasiekti padėsiančius akademinius kursus. Jeigu domitės būtent Ispanijoje prieinamais kursais, kviečiame pežvelgti žemiau pateiktą kursų sąrašą. Nedelskite ir kitą žingsnį savo svajonių karjeros link ženkite jau šiandien.

Rezultatai Filter

LRM Study Abroad Program

Les Roches International School of Hotel Management - Marbella, Spain
Universiteto miestelis Dieninės 20 savaitės Rugsėjis 2019 Ispanija Marbella

Semestras užsienyje yra daugiau nei akademinės nuotykių, tai patirtis, kuri gali praturtinti savo gyvenimą ir pakeisti savo karjeros kelią. Daugelis studentų, visų pirma iš Kanados ir JAV, ateiti į Les

Kursas: Dizaino mąstymas verslo inovacijoms

Aalto University Executive Education
Universiteto miestelis Dieninės 7 dienos Gegužė 2020 Suomija Helsinki Ispanija Barcelona + 2 daugiau

Įmonių vadovams ir vadybininkams skirta Aalto University Executive Education ir ESADE verslo mokyklos programa „Dizaino mąstymas verslui“ padės septynias dienas gilintis į praktinę ir pritaikomą metodiką ir parodyti, kaip priversti ją veikti. Išmoksite pagrindinius dizaino mąstymo metodus ir koncepcijas bei praktikuosite „Dizaino mąstymas iš pirmų rankų“ įgyvendindami tikrą inovacijų iššūkį, kurį atsinešite iš savo organizacijos. Programos pabaigoje galėsite nustatyti inovacijų galimybes, atlikdami vartotojų tyrimus, kurti novatoriškas idėjas, paversti idėjas ankstyvaisiais prototipais ir išbandyti jas su vartotojais, norėdami gauti grįžtamąjį ryšį. Galiausiai sužinosite, kaip praktiškai pritaikyti dizaino mąstymą verslo modeliuose ir kaip jį įgyvendinti savo organizacijoje.

Rudens Ispanijos kursai

Think in Spanish
Universiteto miestelis Dieninės 2 savaitės Rugsėjis 2019 Ispanija León

Kaip ir mūsų standartiniuose kursuose, rudens kursas apims klasių pamokas kartu su socialine ir kultūrine veikla, kad palengvintų mokymąsi autentiškose komunikacinėse situacijose.

Illusionizmo programa

Royal University Center Maria Cristina
Universiteto miestelis Ištęstinės 8 mėnesiai Rugsėjis 2019 Ispanija Madrid

Karališkojo universiteto centro „Escorial-María Cristina“ siūloma iliuzionistų programa yra iliuzijos pripažinimas kaip viena iš dailės.

Vykdomoji programa

Schellhammer Business School
Universiteto miestelis Dieninės 13 savaitės Registracija galima Ispanija Marbella

Vykdomoji programa - tai 13 savaičių programa, skirta visiems (ne akademikams ir akademikams), norintiems pasiekti tvirtą pagrindą, taip pat su archetipiniu asmeniniu tobulėjimu, siekiant aukštesnių tikslų gyvenime, mokyme, politikoje ir versle. Tai unikali programa, grindžiama 40 metų novatoriškų tyrimų, kurie apima unikalų ugdymo požiūrį į savęs atradimą ir reikšmę visą gyvenimą trunkančio asmenų, siekiančių aukštesnio ešelono, augimo kontekste.

CSP mažmeninės prekybos ir komercinių patalpų apšvietime

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 mėnesiai Sausis 2020 Ispanija Barcelona

Mažmeninės prekybos ir komercinės erdvės studijų programa moko, kaip naudoti šviesą kaip galingą įrankį dizainui ir išraiškai komercinėse patalpose, vis konkurencingesnę ir kintančią sritį. Dirbtinė apšvietimo technologija šiuo metu nuolat vystosi, reikalaujanti specialių žinių ir patirties, kad būtų visiškai išnaudotas jo potencialas.

Formative Soccer Expert

MBP School of Coaches: The Master for football coaches in Barcelona
Universiteto miestelis Dieninės 5 savaitės Susisiekti su mokykla Ispanija Barcelona

PAGRINDINIS INFORMACIJA Pavadinimas: Formative Soccer Expert for MBP School of Coaches Valandos: 130 valanda Trukmė: 5 savaitės

1 metų programa

OTOXO Productions
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Rugsėjis 2019 Ispanija Barcelona

Kiekvienais metais dvylikai asmenų suteikiama galimybė bendrai nukreipti 30 minučių dokumentinį OTOXO Productions kuri bus tikrinama BTV. Tuo pačiu metu dalyviams suteikiamas intensyvus šešių mėnesių mokymo kursas, apimantis visus dokumentinių studijų ir gamybos elementus. Po to dalyviams suteikiama trijų mėnesių treniruotė, kurios tikslas - tapti kino pramonės profesionalais, tuo pačiu metu jie laikosi šių žingsnių ir tampa savarankiškai kino pramonės specialistais.

Dizaino ir parodų rengimo specialistas - on-site ir on-line

ESODE Business School
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės 7 - 12 mėnesiai Sausis 2020 Ispanija Madrid Spain Online + 2 daugiau

Įgija būtinus įgūdžius, susijusius su įvairiomis audiovizualinės produkcijos funkcijomis ir atsakomybe, dalyvauti kuriant, gaminant, valdant ir parduodant bet kokį tiesioginį laidą.

Ispanijos intensyvus kursas

ELITE Lenguas
Universiteto miestelis Internetinės Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės Ištęstinės 1 - 53 savaitės Rugsėjis 2019 Ispanija Madrid + 3 daugiau

Keturių savaičių kompaktiškas kursas, apimantis visus klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo aspektus, suteikiant studentams išsamią Vakarų kalbos studiją ir nuolatinį jų gebėjimų tobulinimą įvairiais pratimais klasėje.

Sveikų įmonių valdymo ekspertas

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
Internetinės Dieninės 12 mėnesiai Rugsėjis 2019 Ispanija Madrid

Palengvinti įmonių socialinės atsakomybės priemones; Įgyti reikiamų įgūdžių žmonių vadyboje, kad būtų pasiektas darbuotojų ir vadovų įsitraukimas į sveikus įpročius; Palengvinti strateginės darbo sveikatos politikos kūrimo metodus.

Pavadinimas Gastronomica technikos ekspertas

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 mėnesiai Susisiekti su mokykla Ispanija Castellón de la Plana

Šios antraštinės dalies mokymo programa yra pagrįsta beveik išimtinės mokymosi virtuvėje. Labiausiai klasikinis metodai bus tiriamas ir labiausiai avangardo kūrimo. Visa tai už geriausią gydymą žaliavos, iš anksto plėtros iki užbaigimo patiekalas. Programa truks 3 mėnesius.

Stažuotės / Savanorystė + ispanų Žinoma

Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas
Universiteto miestelis Dieninės Registracija galima Ispanija Alicante

Tiems, kurie ieško praktinės patirties užsienyje. Alikantė yra gyvas miestas su daug stažuočių galimybių, tiek naudojant ispanų ir anglų kalbomis, kaip darbo terpėje. Skirtingų kombinacijų yra prieinamos: Intensyvus ispanų kalbos kursai arba pusmečio kursus ryte ir stažuotės po pietų, intensyviosios Ispanijos žinoma, kai jūs atvykstate į Alikantę ir tada dviejų mėnesių stažuotės.

Viešbučių vadyba

University College of Hotel Management and Culinary Arts StPOL
Universiteto miestelis Dieninės 8 - 14 mėnesiai Rugsėjis 2019 Ispanija Barcelona

Viešbučių vadybos magistras yra ideali tiek karjeros keitikliams, kurie nori pereiti į svetingumą, tiek ir karjeros alpinistus, kurie jau yra šioje srityje ir nori paspartinti savo karjerą.

Montessori padėjėjas 0-3 metų ir 3-6 metų amžiaus

International Montessori Institute
Internetinės Dieninės 3 mėnesiai Rugsėjis 2019 Ispanija Vilafant Italija Rome Barcelona + 3 daugiau

Šis 0–3 metų ir 3–6 metų Montessori mokytojų rengimo asistentas, įskaitant pagrindinį teorinį Montessori švietimo pagrindą, turint omenyje emocinių veiksnių ir pagrindinių santykių svarbą, siekiant pasiekti puikių rezultatų kasdienėje švietimo praktikoje. Sukurti visų darbo vietų apžvalgą ir puikiai jas integruoti į Montessori švietimo teorijos pamatus ir asmeninį darbą bei praktiką, taip užtikrinant prieigą prie visų priemonių, reikalingų Montessori švietimo metodui.