ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai in Murcia Ispanija 2019

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Mursijos yra ant Segura upės bankų Mursijos regione. Ji turi švelnų klimatą ir karštomis vasaromis priėmimo puikią atostogų. Miestas turi 1 privačiam ir 1 viešosios universitetas būtent katalikiškasis universitetas Saint Anthony ir University of Murcia atitinkamai.

Ieškoti kursų in Murcia Ispanijoje 2019

Rezultatai Filter

Ispanų kursas ir nardymas

Instituto Hispanico de Murcia
Universiteto miestelis Dieninės 5 dienos Registracija galima Ispanija Murcia

Tai OWD (Open Water Diver) Žinoma kartu su Ispanijos pamokas. Jūs turėsite keturias pamokas ispanų plius dvi valandas nardymo teorija ir praktika kasdien. Mes bendradarbiaujame su Planeta Azul, visiškai kvalifikuota, didelę patirtį visų vandens sporto ir Ispanijoje pirmąjį National Geographic nardymo centras ir PADI 5 * Gold Palm Resort.

Ispanijos Žinoma ir virimo

Instituto Hispanico de Murcia
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 2 savaitės Registracija galima Ispanija Murcia

Tai puiki galimybė pagerinti savo ispanų ir išmokti ispanų kulinarijos Mursijoje. Šiuo vieną ar dvi savaites Ispanijos žinoma mes deriname mūsų intensyvius kalbų kursus su kepimo off-rankų pamokas, veiklą ir įdomus apsilankymus.

Dele egzaminą Žinoma

Instituto Hispanico de Murcia
Universiteto miestelis Dieninės 2 - 12 savaitės Registracija galima Ispanija Murcia

Ši ispanų kursas Murcia trunka 25 pamokas per savaitę. Kiekvieną dieną, per pirmąsias dvi pamokas, jums bus mokytis galimas gramatikos problemas ir jų praktinį taikymą, pritaikytas įvairių lygių kalbos žinias. Per ateinančius tris pamokas jums padengti konkrečių aspektų egzamino klausimus: specializuota žodyną, rašymo įgūdžių, kalbinės raiškos, klausymo ir skaitymo supratimo, diskusijos aktualiais klausimais ir tt

Darbo patirtis Murcia

Instituto Hispanico de Murcia
Universiteto miestelis Dieninės 3 - 6 mėnesiai Registracija galima Ispanija Murcia

Stažuotės suteikia puikias galimybes tiltas tarp studentavimo ir profesionalumo spragą, kuri kažkaip, iš studentų daug nepavyksta prisijungti, o kerta šį svarbų slenkstį gyvenimo. Instituto Hispánico de Murcia Darbo patirtis programa suteikia aukštųjų mokyklų studentams galimybę pagyventi Ispanijoje daugiau nei tik turistas ar studentas.

Ilgalaikis ispanų Žinoma

Instituto Hispanico de Murcia
Universiteto miestelis Dieninės 12 - 52 metai Registracija galima Ispanija Murcia

Puikus pasirinkimas, jei norite padaryti gerą ir ilgalaikį pažangą tiriant ispanų Ispanijoje ilgą laiką, teikiant puikią kombinaciją kalbos ir kultūros pakrovimas per klasės mokslą ir kasdienio gyvenimo Mursijoje.

Intensyvus ispanų Žinoma 20

Instituto Hispanico de Murcia
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 36 savaitės Registracija galima Ispanija Murcia

Tai populiariausias Žinoma, standartinis 4 pamokos per dieną, žinoma bendrojo ispanų Mursijos. Per pirmuosius du pamokų mes studijuoti įvairias gramatines problemas ir jų praktinį taikymą.