ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai jungtinėse Amerikos León Ispanija 2019

Kursas remiasi į specializuotą studijų programą. Ji paprastai vyksta universitete, bet gali būti pristatomi internete. Kursai yra populiarus tiems, kurie nori gauti konkrečių žinių vienam pacientui.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Ieškoti kursų jungtinėse Amerikos León Ispanijoje 2019

Rezultatai Filter

Ispanijos kursas

City Hall School of Languages
Universiteto miestelis Dieninės Registracija galima Ispanija León

Bendras ispanų kalbos kursas; Mini grupes iki 4 studentų; 20 pamokų per savaitę; Šio kurso kaina yra 200 € per savaitę. SPECIALUS PASIŪLYMAS Šiais metais mūsų miestas yra ispaniško gastronomijos miestas, ir švęsti kiekvieną liepos ir rugpjūčio mėn. Užsakytą kursą galima nemokamai patiekti tradiciniame restorane. Gaukite tiek valgių, kiek savaičių užsiregistruosite!

Integruotos ATPL

Flybyschool: Excellence in Flight Training
Universiteto miestelis Dieninės 12 mėnesiai Registracija galima Ispanija León

Aviakompanija tikslingai mokymas nuo 1 dienos.

Rudens Ispanijos kursai

Think in Spanish
Universiteto miestelis Dieninės 2 savaitės Rugsėjis 2019 Ispanija León

Kaip ir mūsų standartiniuose kursuose, rudens kursas apims klasių pamokas kartu su socialine ir kultūrine veikla, kad palengvintų mokymąsi autentiškose komunikacinėse situacijose.