ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai in Las Palmas Ispanija 2019

Teisės kursus paprastai renkasi tie, kurie siekia pagerinti savo kvalifikacijas ir taip žengti dar vieną žingsnį savo svajonių karjeros link. Nesvarbu ar ieškote dieninių, vakarinių ar internetinių kursų, įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos jums suteiks daugybę pasirinkimo variantų. Vienos iš populiariausių teisės kursų specializacijų yra teisinio reguliavimo kursai, komercinės ar intelektinės teisės kursai.

Ispanija (ispaniškai: España) yra įvairi šalis dalintis Iberijos pusiasalio su Portugalija vakariniame gale dėl Viduržemio jūros. Ispanija yra laikoma egzotiška šalis Europoje dėl savo draugiškų gyventojų ir atsipalaidavęs gyvenimo būdą. Normalus trukmę universiteto kursus Ispanijoje yra 4 metai, išskyrus medicinos ir dvigubi laipsniai, kurie yra 6. Madridas ir Barselona yra gerai žinomi miestų visame pasaulyje dėl savo virtuvės, energingas naktinis gyvenimas, ir pasaulyje garsaus folkloro ir šventės.

Las Palmas miestas yra 9 pagal dydį Ispanijos ir yra Kanarų salos. Ji turi daugiau kaip 300.000 gyventojų ir turi Las Palmas de Gran Canaria universitetas.

Ieškoti kursų in Las Palmas Ispanijoje 2019

Rezultatai Filter

Senojo valdymo programa skaitmeniniame versle (PADDB)

The Valley Digital Business School - Islas Canarias
Universiteto miestelis Dieninės 110 valandos Susisiekti su mokykla Ispanija Las Palmas de Gran Canaria Santa Cruz de Tenerife + 1 daugiau

PADDB rengia aukščiausią bendrovių vadovybę suprasti skaitmeninimo raktus ir taip sugebėti konkuruoti naujoje aplinkoje, sprendžiant šio kompleksinio proceso poveikį visoms įmonės veiklos kryptims ir organizacinėms sritims.

Ispanų kursai las palmas

ELE USAL GRAN CANARIA
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Ispanija Las Palmas de Gran Canaria

Ar galvojate apie ispanų studijas užsienyje, bet jūs ieškote papildomo kažko? Sustoti ieškoti! "Harven Spanish" Gran Kanarijoje yra geriausias pasirinkimas! "Harven Spanish" siūlo jums ispanų kalbos kursus, kultūrinę ir sportinę veiklą, kuri viršys jūsų lūkesčius. Gran Kanarijoje, vienoje iš septynių Kanarų salų, kur saulė šviečia visus metus, galėsite išmokti ispanų kalbą, linksmintis ir gauti įdegį ... Visi tuo pačiu metu! "Harven" ispanų kalba yra kažkas kiekvieno skonio!

Celta / TEFL kursai

The Irish Academy
Universiteto miestelis Dieninės 1 mėnesis Rugsėjis 2019 Ispanija Las Palmas de Gran Canaria

Sertifikatas anglų kalbos mokymo suaugusiems (Celta) yra originalus ir labiausiai tarptautiniu mastu pripažinta kvalifikacija mokyti anglų kalbos kaip užsienio kalbos (TEFL). Tai yra pagrindinis reikalavimas dėstyti kokybės anglų kalbos mokyklų visame pasaulyje.