Kursai - Ispanų kalbos studijos

Palyginti 107 kursus - Ispanų kalbos studijos

Ispanų kalbos kursai gali būti idealus pasirinkimas asmenims, kurie nori išmokti antrąją kalbą, kuri galėtų būti naudinga diena iš dienos gyvena taip pat kaip ir versle. Ispanų kalba yra universali kalba, pasakyta visame pasaulyje.

Kas yra kalbos kursai ispaniškai?

Ispanų kalbos kursas moko kalbėti kalba, taip pat rašyti ir skaityti. Tai leidžia studentams išmokti bendrauti socialinėje ir verslo sąveiką ir moko apie Ispanijos kultūrą, taip pat.

Kokie Atsižvelgiant kalbos kursus ispanų privalumai?

Atsižvelgiant ispanų kalbos kursus yra vertingas dėl daugelio priežasčių, ypač dėl to, daugelyje šalių visame pasaulyje, įskaitant Šiaurės Amerikos, Europos, Pietų Amerikoje ir Centrinėje Amerikoje kalbėti šia kalba.Jis taip pat gali padėti studentui bendrauti įvairiose socialinėse situacijose.

Kiek kainuoja Paimkite Kalbų kursai ispaniškai?

Šių kursų kaina svyruoja labai. Tai galima rasti labai prieinamą programas, kad būtų galima imtis internete nebrangiai. Kita galimybė yra atsižvelgiant kursą kolegijoje aplinkoje, kuri gali būti brangesnis.

Kas yra į kalbos kursus ispanų reikalavimai?

Dauguma laiko, yra labai mažai, jei tokių reikalavimų imtis ispanų kalbos kursus. Net ir jaunesni vaikai gali dalyvauti.

Kokios karjeros gerinimo galite tikėtis su kalbos kursus ispanų kalba?

Asmenys, kurie kalba daugiau nei viena kalba, ypač vertingą kalbą, kaip šis, yra naudinga darbdaviams.Tai suteikia darbdaviui galimybę tikėtis darbuotojui bendrauti su klientais, klientų ir verslo partnerių daugiau nustatymų.

Kodėl Paimkite Online Kalbų kursai ispaniškai?

Dabar naršo kursai, kad būtų lengva, kad žmonės galėtų gauti kalbą, savo kurso. Tai leidžia individualų tyrimą jo ar jos tempu.

Kur Paimkite Kalbų kursai ispaniškai?

Atsižvelgiant ispanų kalbos lengva padaryti, nes ji yra prieinama per įvairių interneto mokyklose. Taip pat galima rasti įvairių mokyklų, įskaitant kolegijas.

Kaip registruotis į ispanų kursą?

Paieška jūsų programoje žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo biurą, kad jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Studija Užsienyje Ispanijoje

Youth for Understanding USA
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington DC

"Estoy contento de haber venido a España" gali būti jūsų šūkis, kol esate Ispanijoje. Tai reiškia "aš džiaugiuosi, kad esi Ispanijoje". Kaip YFU studentas, jūs tapsite šeimos nariu, lankysite mokyklą ir gyvensite ten pakankamai ilgai, kad suprastumėte, ką reiškia būti ispaniškai! [+]

"Estoy contento de haber venido a España" gali būti jūsų šūkis, kol esate Ispanijoje. Tai reiškia "aš džiaugiuosi, kad esi Ispanijoje". Kaip YFU studentas, jūs tapsite šeimos nariu, lankysite mokyklą ir gyvensite ten pakankamai ilgai, kad suprastumėte, ką reiškia būti ispaniškai!

Žvilgsnis

Galimos stipendijos

385 - Holcombas378 - "Grand Forks Scheels" stipendija368 - YFU Bendrijos dotacija384 - YFU finansinės pagalbos fondas

Amžiaus reikalavimas

Gruodžio 31 d. - 2003 m. Rugsėjo 30 d.

Studentai, kurie netenkina šio amžiaus reikalavimo arba baigia vidurinę mokyklą iki savo programos pradžios, bus nagrinėjami kiekvienu atveju atskirai.

Kalba: Ispanų. Ankstesnės kalbos studijos nereikalingos.Priimančioji šeima: priimančioji šeimyninė gyvenamoji vieta yra visoje šalyje tiek miestuose, tiek kaimuose. Visos priimančiosios šeimos yra įsikūrusios Santandere vasaros kalbos ir kultūros programai. Dauguma šeimos narių dalijasi atsakomybe už namų ūkio užduotis, tokias kaip namų valymas ir vakarienės rengimas. Jūsų nauja šeima norėtų paklausti, kaip galite padėti, ir jie laukia pietų su tavimi, kad sužinotumėte, kaip vyko jūsų diena, ir susipažinti su savo įpročiais ir kultūra.Mokykla: rugsėjo viduryje iki birželio mėn. Įprasta mokykla gali prasidėti nuo 8:00 iki 8:30, o baigiasi po 2:00 val.Kelionės: pasirinktinai mokomosios kelionės yra už papildomą mokestį. "Santander" programos mokymas apima visas ekskursijas ir renginius.Ispanų kalbos ir kultūros programa... [-]

SIELE Egzaminas

Intercultura Costa Rica
Su bendrabučiu Dieninės Registracija galima Kosta Rika Heredia

Mūsų Heredijos miesto mokyklos vieta yra oficialus SIELE egzaminų centras, kuriame galite išbandyti SIELE egzaminą ir iš anksto užsiimti pamokomis, kad galėtumėte tinkamai pasiruošti. Mūsų akredituoti ispanų kalbos kursai atitinka Bendrąją Europos kalbų orientavimo sistemą (CEFR). [+]

Kas yra SIELE?

SIELE reiškia "Servicio International de Evaluación de la Lengua Española" ir yra labiausiai pripažintas ispanų kalbos mokėjimo pažymėjimas pasaulyje, jį patvirtina Instituto Cervantes, Universidad Autónoma de México, Universidad de Salamanca ir Universidad de Buenos Aires.

Jis naudojamas Ispanijos lygmeniui patvirtinti pagal Bendrąją Europos kalbų orientavimo sistemą (CEFR) ir gerinti studentų įsidarbinimo galimybes.

Egzaminas patvirtina ispanų kalbos mokėjimo laipsnį, suskirstytą į keturis testus:

SkaitymasKlausytisSupratimasRašytinė išraiška ir sąveika, žodinė raiška ir sąveika

Kas yra mano pasirinktys? Kaip ir kada galiu užsiregistruoti?... [-]


Internetiniai Ispanų Kalbos Kursai

Tico Lingo
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 valanda Registracija galima Kosta Rika Heredia + 1 daugiau

Dabar naršo ispanų kalbos klasė su " Tico Lingo profesoriaus studija ir mokosi ispanų internete su vietiniu Kosta Rikos ispanišku " Tico Lingo profesoriumi. Nustatykite savo tvarkaraštį ir studijuokite temas, kurios jums labiausiai domina. Užsiregistruokite prieš arba po pamokymo programos ir gaukite 15% nuolaidą internetinėms klasėms! [+]

Dabar naršo ispanų klases su " Tico Lingo profesoriumi

Studijuokite ir mokykitės ispanų internete su vietiniu Kosta Rikos ispanų profesoriumi iš " Tico Lingo . Nustatykite savo tvarkaraštį ir studijuokite temas, kurios jums labiausiai domina. Užsiregistruokite prieš arba po pamokymo programos ir gaukite 15% nuolaidą internetinėms klasėms!

Valandos kaina: 23 USD / val

Prisijunkite prie "Skype" su gyvu Ispanijos profesoriumi iš Kosta RikosNustatykite savo tvarkaraštį (rekomenduojame 1 valandos klases)Gaukite 15% nuolaidą su įregistruotos programos paketu [-]

Ispanų Kalbos (ispanų Studijų) Kursas

Universidad Nebrija Centro de Estudios Hispánicos
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 - 32 savaites September 2018 Ispanija Madridas + 1 daugiau

Šie kursai yra skirti studentams, kurie nori praleisti vieną semestrą ar daugiau studijuoti prestižinėje programoje, dalyvaudami Ispanijos universiteto kasdieniniame gyvenime tiek akademiniu, tiek socialiniu požiūriu. Programa siūlo daugiau kaip 40 skirtingų kursų dalykų, susijusių su ispanų kalba, gramatika, literatūra, istorija, menas, politologija ir kitomis panašiomis disciplinomis. Kiekviename lygyje yra bendrų, specifinių ir kryptingų kursų, kad būtų patenkinti skirtingi studentų poreikiai.

[+]

Patirkite Ispaniją ir ispanų kalbą Nebrijoje, kai gaunate universitetinius kreditus

Šie kursai yra skirti studentams, kurie nori praleisti vieną semestrą ar daugiau studijuoti prestižinėje programoje, dalyvaudami Ispanijos universiteto kasdieniniame gyvenime tiek akademiniu, tiek socialiniu požiūriu.

Programa siūlo daugiau kaip 40 skirtingų kursų dalykų, susijusių su ispanų kalba, gramatika, literatūra, istorija, menas, politologija ir kitomis panašiomis disciplinomis.

Kiekviename lygyje yra bendrų, specifinių ir kryptingų kursų, kad būtų patenkinti skirtingi studentų poreikiai.

Ispanų kalbos kursai siūlomi ištisus metus į 6 skirtingas programas. Kursų lankstumas suteikia studentams galimybę pasirinkti vieną iš šių studijų laikotarpių arba juos sujungti: ... [-]


Gap Year or Semester in Spain

EF Gap Year
Su bendrabučiu Dieninės 6 - 12 mėnesių Registracija galima Ispanija Madridas Malaga Barselonoje + 2 daugiau

[+]

Geriausi kursai - Ispanų kalbos studijos. Kainos informacija : šeimos nakvynės namai ir maitinimo planas yra įtraukti į kursų kainą. Susisiekite su Priėmimo komanda dėl asmeninės kainos pasiūlymo. [-]

Ispanų Užsieniečiams

Universidad EAFIT
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 savaites Registracija galima Kolumbija Medellin + 1 daugiau

" Universidad EAFIT " Medeljone "Ispanijos kaip užsienio kalbos" programa yra išsami ispanų kalbos įgijimo programa, leidžianti studentams veiksmingai ugdyti kalbos bendravimo įgūdžius. [+]

Apie mus

" Universidad EAFIT " Medeljone " Ispanijos kaip užsienio kalbos" programa yra išsami ispanų kalbos įgijimo programa, leidžianti studentams veiksmingai ugdyti kalbos bendravimo įgūdžius. Kadangi pripažįstama jo kokybė, tai yra pirmoji Kolumbijos programoje skirta ispanų kalbos kaip užsienio kalbos, kurią turi patvirtinti Ispanijos Cervantes institutas. Šešios bendrosios Europos sistemos (A1-C1) aprašyti kvalifikacijos lygiai yra paskirstomi 15 kursų, kurių kiekvienas trunka 38 valandas. Siekiant optimizuoti mokymosi ir klasių sąveiką, kiekvienoje grupėje yra tik 3-8 studentai.

Mokymosi patirtis užtikrinama:

Mokomos klas ÷ s grindžiamos veiksmingu ir tinkamu bendravimu mažose grup ÷ se su aukštos kvalifikacijos mokytojaisPokalbio partneris, norėdamas gauti daugiau kalbos apie ispanų kalbos lygįGalimybė lankyti universiteto bakalauro studijų programas. Ši galimybė suteikia studentams galimybę mokytis kalbos akademiniu lygmeniu; klasėms taikomos Universiteto planavimasKultūrinė veikla kasdien visoje universiteto mieste siūloma geresnei kalbos panardinimuiProgramos metodika... [-]

Ispanijos Kursai

Pueblo Español
Su bendrabučiu Dieninės 3 - 8 dienų Registracija galima Ispanija Madridas Jaén Salamankos + 2 daugiau

Visos Ispanijos studijų programos yra trumpalaikės, praktinės ir labai intensyvios ir vykdomos Ispanijoje. Kiekvienas iš jų turi skirtingus tikslus, kurie yra tinkami priklausomai nuo jūsų poreikių ir mokymosi stadijos. Nedvejodami susisiekite su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos ir nemokamai įvertinti savo lygį kalbos. [+]

Visos Ispanijos studijų programos yra trumpalaikės, praktinės ir labai intensyvios ir vykdomos Ispanijoje. Kiekvienas iš jų turi skirtingus tikslus, kurie yra tinkami priklausomai nuo jūsų poreikių ir mokymosi stadijos. Nedvejodami susisiekite su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos ir nemokamai įvertinti savo lygį kalbos. "Diverbo" teikia individualizuotą paslaugą ir užtikrina, kad kiekvienas studentas išnaudotų visas jūsų poreikius, prieinamumą ir biudžetą atitinkančią mokymosi patirtį.Štai mūsų siūlomų programų santrauka:

Ispanų kalbos (pagal pareikalavimą): ši programa yra skirta visais lygmenimis. Tai individualizuota paslauga, kuri siūlo unikalų turinį, pritaikytą studentų specifiniams poreikiams ir tikslams. Mokytojas prisitaiko prie studentų laiko ir prieinamumo. Klasės rekomenduojamos visų tipų profiliams.... [-]


Ispanų Kaip Antrosios Kalbos

University of Belgrano
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 - 7 savaites February 2019 Argentina Buenos Airės + 1 daugiau

Kalbų ir užsienio studijų mokykla siūlo Intensyvus mažesnis skyrius kursai ištisus metus su visiškai panardinant į Argentinos gyvenimą ir kultūrą. Kvalifikuotų gimtosios Ispanijos fakulteto su patirtimi taikomosios kalbotyros komanda moko kalbos kursus per komunikacinį metodą metodiką. [+]

Kalbų ir užsienio studijų mokykla siūlo Intensyvus mažesnis skyrius kursai ištisus metus su visiškai panardinant į Argentinos gyvenimą ir kultūrą. Kvalifikuotų gimtosios Ispanijos fakulteto su patirtimi taikomosios kalbotyros komanda moko kalbos kursus per komunikacinį metodą metodiką.

Užsiėmimai vyksta penkis kartus per savaitę, 3 ar 5 valandas ir imtis 120 akademinių valandų (45 minučių) užbaigti (žr lentelę).

Kursų knygos yra parašyta profesorių save ir paskelbė Belgrano University Press.

Intensyvūs kursai taip pat siekiama geriau parengti studentus mūsų griausmas semestro kursus (Programa de Estudios argentinos Y Latinoamericanos). Tęstinės studentai taip pat gali priimti tolesnį kursą ispanų kalbos semestro metu. ... [-]


Grupės Programas

Outward Bound Costa Rica
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 85 dienų Registracija galima Kosta Rika San Chosė

Grupė kursai panaudoti dykuma pagrindu klasėje, paslaugų mokymąsi ir kultūros pamerktos ugdyti vadovavimo, komandos formavimo, ir asmeninį augimą dvikalbis aplinkoje. [+]

Ispanų kalbos ir kultūros kursai yra mūsų organizacijos branduolys, atskleisti Kosta Rika kad dauguma niekada turėti galimybę patirti. Veikla svyruoti nuo kelionėse per nuotolinio atogrąžų vietinių gidų ir praktikuojančių kalbos įgūdžius priimant tradicinius patiekalus kartu kambarį ir trys maitinimą šeimoms ir prisidėti prie tvaraus gyvenimo ir išsaugojimo pastangas.

[-]

Žinoma: Vienas Ant Vieno Ispanų

Giralda Center
Su bendrabučiu Dieninės 5 - 40 valandos Registracija galima Ispanija Sevilijos

Privatus "vienas į vienas" ispanų kalbos kursas, kurį galima įsigyti ištisus metus, kuriame jūs nusprendžiate valandų skaičių, datą ir turinį. Visiškai pritaikytos Žinoma, kad atitiktų jūsų konkrečius poreikius ispanų kur jums nustatyti savo tempą.

[+]

Privati ​​Vienas prie vieno Ispanijos Kursas, galima ištisus metus, kur jums nuspręsti, kiek valandų, datos ir turinį, skaičių. Visiškai pritaikytos Žinoma, kad atitiktų jūsų konkrečius poreikius ispanų kur jums nustatyti savo tempą.

Vienas prie vieno Ispanijos Kursas

Galima gauti iš 5 valandas į viršų.

Ryto ir pietų tvarkaraščiai. Dieninės programos, nuo pirmadienio iki penktadienio, nemokamos popietės / vakaro kultūrinės veiklos. Šis kursas yra prieinamas visuose lygiuose, ištisus metus.

Pradėti datas

Sausio 8 d Vasario 5 d Kovo 5 d Balandžio 2 d Gegužės 7 d Birželio 4 d Liepos 2 d Rugpjūčio 6 d Rugsėjo 3 d Spalio 1 d Spalio 29 d Lapkričio 26 d ... [-]

Ispanų Kursai Alikantėje Metu Hogueras De San Juan

ALICANTE – ELE USAL
Su bendrabučiu Dieninės 3 savaites September 2018 Ispanija Alikantėje

Mėgaukitės Alicante metu Hogueras de San Juan ir išmokti ispanų tuo pačiu metu. 30 leassons ir viena savaitė be leassons tik džiaugtis Hogueras. [+]

ELE USAL Alikantė ha diseñado JT course especial para que vengas Aprender Español Ya disfrutar de la Cultura, La GASTRONOMIA Y La Fiesta alicantina. El naktų plazas está limitado 18 Estudiantes, y podrás reservar tu plaza HASTA el 7 de junio de 2017 (incluido).

Ofrecemos un Plan de Tres semanas lt Alikantė que incluye:

Curso de Lengua Cultura y Española de 30 Horas de duración (3 laiką nuo Clases diarias durante dos semanas) Pereiti guiada Alikantė (Martes 13 de Junio ​​por la tarde) Cena despedida (penktadienis 30 Junio) Fechas: Del Martes 13 al martes 20 de Junio ​​Y del Lunes 26 al viernes 30 de Junio. Del miércoles 21 al domingo 25 de Junio ​​be Habra Clases para que podáis disfrutar de las Hogueras de San Juan. Horario de Clases: DE 9.00 12:30 CON Media Hora de descanso. Precios: Curso de Lengua Cultura y Española (30 Horas) Pereiti guiada y cena despedida: 268 € Recogida Y Vuelta Al Aeropuerto: 90 € (nerašykite čia) Alojamiento lt Apartamento compartido CON Virtuvė (21 días): 1200 € ... [-]

Intensyvus Ispanų Žinoma

Universidad Autónoma de Guadalajara
Su bendrabučiu Dieninės 32 - 45 valandos July 2018 Meksika Gvadalacharoje

Iš CII prestižas ir toliau augti per metus, ypač ispanų kalba. Jei jūsų tikslas yra kalbėti šia pasaulinės kalbą Ispanijos departamentas prie Centro Internacional de Idiomas yra teisingas pasirinkimas. Pilnas sąrašas ir kursų aprašymas pateiktas žemiau. [+]

Tiltas į pasaulį

"Centro Internacional De Idiomas

ISPANŲ

Ispanijos šiuo metu kalbėjo daugiau nei 300 milijonų žmonių. Ji atsirado tuo pačiu metu, kaip ir Ispanijos konsolidavimo kaip moderni, per katalikų karaliaus ir karalienės, Ferdinand ir Isabella metu.

GUADALAJARA

Gvadalachara yra puikus miestas ir labai įdomi vieta! Kadangi Jalisco valstybės kapitalo, šis miestas gimė būti puikus ir puikus! Įsikūręs Vakarų Meksikoje, Gvadalacharoje siūlo išskirtinį spindesys miestą, kuris yra tradicinis ir modernus tuo pačiu metu. Jis turi vieną iš geriausių klimato pasaulyje, ir tai šalia gražių paplūdimių Puerto Vallarta, Manzanillo ir Melaque.... [-]


Intensyvus Ispanų Programa - Daugiau Nei Tik Kalba

Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas
Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites Registracija galima Ispanija Alikantėje

Mūsų Ispanų kalbos kursai (visų lygių) yra sukurta siekiant suteikti visišką panirti į ispanų kalbą ir jos aplinkos per pačių patirtimi, kad studentai gyvens per tiek klasėje ir kitur (projektai, prezentacijos, trumpametražiai filmai, Subtitrai, vaidina, dienoraščių, drama , menas, dubliavimą vaizdo ...), tiek Ispanijos klasių ir kursai siūlome kaip už kalbos klasių papildo: filmas, teatras, menas, Ispanijos turizmo, verslo ispanų, ispanų kultūros ir ispanų kulinarijos. Visi intensyvūs kursai universitetų ECTS kreditų ir visi studentai turi prieigą prie visų universitetų paslaugomis ir infrastruktūra. [+]

Dubliavimą ispanų? Išleisti derinyje?

Mūsų Ispanų kalbos kursai (visų lygių) yra sukurta siekiant suteikti visišką panirti į ispanų kalbą ir jos aplinkos per pačių patirtimi, kad studentai gyvens per tiek klasėje ir kitur (projektai, prezentacijos, trumpametražiai filmai, Subtitrai, vaidina, dienoraščių, drama , menas, dubliavimą vaizdo ...), tiek Ispanijos klasių ir kursai siūlome kaip už kalbos klasių papildo: filmas, teatras, menas, Ispanijos turizmo, verslo ispanų, ispanų kultūros ir ispanų kulinarijos. Visi intensyvūs kursai universitetų ECTS kreditų ir visi studentai turi prieigą prie visų universitetų paslaugomis ir infrastruktūra.

Skirtas žmonėms, kurie nori greitai ir efektyviai išmokti ispanų.... [-]


Ispanijos Turizmo (šnekamoji)

Universidad de La Sabana, Department of Foreign Languages and Cultures
Su bendrabučiu Ištęstinės January 2019 Kolumbija Dalis

Ispanų kursas skirtas studentams, kurie nori išmokti ispanų turizmo. [+]

tvarkaraštis Nuo pirmadienio iki penktadienio 8:00-00:00 m. (Intensyvus) Nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00-12:00 m. (Regular) Nuolatinis: 15 valandų per savaitę / Intensiva: 20 valandų per savaitę Priskiriama: Vienas (1) kultūros gegužinė savaitę Du (2) valandų lotynų šokių savaitę Neribotas naudojimasis "Studium" išteklių centras Neribotą prieigą prie "Virtualus Sabana" virtualią platformą Medžiaga klasių Stojamasis testas Baigimo pažymėjimas kurso valandų skaičius, datos dalyvavo ir lygis baigtas. Pridėtinės vertės paslaugas

Yra vienas kultūros gegužinė ir 2 valandos Lotynų šokių klasės kiekvieną savaitę studentai, nemokamai. Specialūs kultūros išvykas gali turėti papildomų išlaidų. Universitetas siūlo daug papildomų popamokinės kursai su specialiais kainų mūsų ispanų kalbos studentams portfelį. Ši veikla vyksta po pietų.... [-]


Ispanų Internetinis Kursas - 1-on-1 Tutoring

Lingoci
Internetinės Ištęstinės

Mėgaukitės internetinėmis ispanų kalbos pamokomis su patyrusiu, vietiniu dėstytoju. Vykdykite planą, pritaikytą jūsų individualiems poreikiams. Mes vertiname 4,8 žvaigždutes iš 5 studentų iš viso pasaulio. [+]

Išmokti ispanų greitą.

Mėgaukitės internetinėmis ispanų kalbos pamokomis su patyrusiu, vietiniu dėstytoju. Vykdykite planą, pritaikytą jūsų individualiems poreikiams. Mes vertiname 4,8 žvaigždutes iš 5 studentų iš viso pasaulio.

Interaktyvus, pritaikytas

Pagerinkite savo ispanų kalbą greitai, naudodami pamokas, pritaikytas jūsų lygiui, tikslams ir interesams. Jūs mokysite internete (per "Skype") su specialiu dėstytoju, bendrausite su mokymosi medžiaga ir dalinsis ja, kaip ir jūs, klasėje.

Sužinokite bet kur ir bet kada.

Sužinokite, kada jus domina iš bet kurios vietos. Mūsų išplėstinė planavimo technologija leidžia lengvai užsukti pamokas. Jūs netgi galite juos tiesiogiai įtraukti į savo internetinį kalendorių ir gauti el. Laišką ir SMS priminimus, kurie padės organizuoti jūsų veiklą.... [-]