Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 121 kursus - Ispanų kalbos studijos

Ispanų kalbos kursai gali būti idealus pasirinkimas asmenims, kurie nori išmokti antrąją kalbą, kuri galėtų būti naudinga diena iš dienos gyvena taip pat kaip ir versle. Ispanų kalba yra universali kalba, pasakyta visame pasaulyje.

Kas yra kalbos kursai ispaniškai?

Ispanų kalbos kursas moko kalbėti kalba, taip pat rašyti ir skaityti. Tai leidžia studentams išmokti bendrauti socialinėje ir verslo sąveiką ir moko apie Ispanijos kultūrą, taip pat.

Kokie Atsižvelgiant kalbos kursus ispanų privalumai?

Atsižvelgiant ispanų kalbos kursus yra vertingas dėl daugelio priežasčių, ypač dėl to, daugelyje šalių visame pasaulyje, įskaitant Šiaurės Amerikos, Europos, Pietų Amerikoje ir Centrinėje Amerikoje kalbėti šia kalba.Jis taip pat gali padėti studentui bendrauti įvairiose socialinėse situacijose.

Kiek kainuoja Paimkite Kalbų kursai ispaniškai?

Šių kursų kaina svyruoja labai. Tai galima rasti labai prieinamą programas, kad būtų galima imtis internete nebrangiai. Kita galimybė yra atsižvelgiant kursą kolegijoje aplinkoje, kuri gali būti brangesnis.

Kas yra į kalbos kursus ispanų reikalavimai?

Dauguma laiko, yra labai mažai, jei tokių reikalavimų imtis ispanų kalbos kursus. Net ir jaunesni vaikai gali dalyvauti.

Kokios karjeros gerinimo galite tikėtis su kalbos kursus ispanų kalba?

Asmenys, kurie kalba daugiau nei viena kalba, ypač vertingą kalbą, kaip šis, yra naudinga darbdaviams.Tai suteikia darbdaviui galimybę tikėtis darbuotojui bendrauti su klientais, klientų ir verslo partnerių daugiau nustatymų.

Kodėl Paimkite Online Kalbų kursai ispaniškai?

Dabar naršo kursai, kad būtų lengva, kad žmonės galėtų gauti kalbą, savo kurso. Tai leidžia individualų tyrimą jo ar jos tempu.

Kur Paimkite Kalbų kursai ispaniškai?

Atsižvelgiant ispanų kalbos lengva padaryti, nes ji yra prieinama per įvairių interneto mokyklose. Taip pat galima rasti įvairių mokyklų, įskaitant kolegijas.

Kaip registruotis į ispanų kursą?

Paieška jūsų programoje žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo biurą, kad jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

121 Rezultatai Ispanų kalbos studijos

Universidad de La Sabana - Department of Foreign Languages and Cultures

Jūs dirbsite 4 kalbų įgūdžiais: rašydami, kalbėdami, skaitydami ir klausydami (jūs praktikuosite visą laiką naują žodyną ir gramatiką). Mes suteiksime jums klasės vadovus ... [+]

Jūs dirbsite 4 kalbų įgūdžiais: rašydami, kalbėdami, skaitydami ir klausydami (jūs praktikuosite visą laiką naują žodyną ir gramatiką). Mes suteiksime jums klasės vadovus, taigi jums nereikės pirkti papildomos medžiagos; jums reikės tik žodyno.

Mūsų kursai yra labai lankstūs, galite pasirinkti, kiek savaičių studijuoti ir kada pradėti. Klasės prasideda kiekvieną pirmadienį, todėl galite pasirinkti datą, kada pradėti kursą.

Kainos

Kaina skiriasi priklausomai nuo savaitės, kurią studijuosite su mumis, skaičiaus ir, žinoma, kokio tipo.

Jūs galite prisijungti prie kai kurių kursų, kuriuos Universiteto „La Sabana“ turi savo studentams. Praneškite mums, kurias temas domitės, kad galėtume surasti jums kursą. Šis kursas neturės pažymių, tai tik lankomumui ir tai nereiškia papildomų išlaidų. * Tai taikoma tik tiems studentams, kurie liko 2 mėnesius ar ilgiau.... [-]

Kolumbija Čija
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 24 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Elec Spanish School

Mūsų sveikatos specialistų kursai yra suprojektuoti taip, kad mūsų studentai galėtų ugdyti savo kalbos įgūdžius nuo pirmųjų klasių valandų, iš keturių įgūdžių, aprašytų i ... [+]

Mūsų sveikatos specialistų kursai yra suprojektuoti taip, kad mūsų studentai galėtų ugdyti savo kalbos įgūdžius nuo pirmųjų klasių valandų, iš keturių įgūdžių, aprašytų ir numatytų rašytinės raiškos, skaitymo supratimo ir tekstų, klausos sugebėjimų ir žodinės sąveikos. Tai derinama su žodynu, išraiškomis ir medicininėmis temomis, kad mokytume savo mokinius šioje konkrečioje srityje.

Mūsų sveikatos programose gramatika nepaisoma, ji kasdien peržiūrimi, bet pradedama nuo jos funkcijos, tai yra mūsų interesas ne dėl to, kiek iš šių terminų mokinys žino, bet jis gali su jais elgtis, ypač jo medicinoje.

Mes struktūrizuojame A1 A2, B1 B2 ir C1 C2 kursus.... [-]

Kosta Rika San Isidro de El generolas
Universidad Autónoma de Guadalajara

Tarptautinių kalbų centro (ILC) prestižas per metus augo, ypač ispanų kalba. Jei jūsų tikslas yra kalbėti šia pasaulio kalba, Ispanijos ILC departamentas yra teisingas pa ... [+]

STUDIJŲ ISPANIJA UAG

Apsvarstykite Gvadalacharą kaip kitą tikslą mokytis ispanų! Vakarų Meksikoje įsikūrusi Gvadalachara siūlo išskirtinį tradicinį ir modernų miesto grožį. Jis yra vienas iš geriausių pasaulio klimato ir yra netoli gražių Puerto Vallarta, Manzanillo ir Melaque paplūdimių.

UNIVERSIDAD AUTÓNOMA DE GUADALAJARA ( UAG ), seniausias privatus universitetas Meksikoje, siekė akademinės kompetencijos daugiau nei 80 metų. Jos pavadinimas tapo sinonimu švietimo prestižui ir yra gerai žinomas visame pasaulyje. UAG ypač pasiekė svarbų pripažinimą Lotynų Amerikoje.

UAG TARPTAUTINIS KALBOS CENTRAS (ILC) savo studentams suteikia galimybę augti tiek asmeniškai, tiek profesionaliai, mokantis užsienio kalbos. Todėl studentai dar kartą patvirtina savo vertybes per sąveiką ir klasių diskusijas, taip pat analizuodami šalies, kurios kalba mokosi, kultūrą.... [-]

Meksika Gvadalachara
Liepa 2020
Ispanų
Dieninės
32 - 45 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Católica del Norte

Reikšminga mokymosi patirtis nuostabiame Coquimbo regione, kultūrinėje ir magiškoje vietoje. Programos sukurtos siekiant suteikti išsamią patirtį, įskaitant kokybišką aka ... [+]

Ispanijos, jūros mokslai ir verslas Coquimbo mieste

Atacama Immersion Čilė Universidad Católica del Norte

Vieta: Coquimbo regionas Čilės centre

Regionas, kuris nustebina savo lankytojus nuostabiomis vietomis, tokiomis kaip Elqui slėnis, garsus slėnis, kuriame gaminamas Čilės Pisco. Svarbi astronominių observatorijų scena dėl savo dangaus skaidrumo. Puikios jūros biologinės įvairovės pakrantės idealiai tinka jūrų moksliniams tyrimams. Coquimbo yra regionas, kuriame gimė literatūros Nobelio premija Gabriela Mistral, jos darbai, vaikystė ir istorija yra šiose gražiose žemėse.

apibūdinimas

Reikšminga mokymosi patirtis nuostabiame Coquimbo regione, kultūrinėje ir magiškoje vietoje. Programos sukurtos siekiant suteikti išsamią patirtį, įskaitant kokybišką akademinį mokymąsi, veiklą laukuose, įterptuose paplūdimių apsuptuose kraštovaizdžiuose, kur lankytojai gali mėgautis, dalintis ir keistis patirtimi.... [-]

Čilė Coquimbo
Registracija galima
Anglų,Ispanų
Dieninės
2 - 4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Think in Spanish

Dviejų savaičių 2019–2020 m. Ispanų avarijos kursai. Ispanų kalba ir kultūra. Kai kurie seansai vyks mieste. Juos stebi mokytojas ir jie yra skirti mokytis realiose situa ... [+]

Dviejų savaičių 2019–2020 m. Ispanų avarijos kursaiNuo 2019 m. Rugsėjo mėn.Pradinis lygis: A1 (pagrindinis vartotojas).Dydžių grupė: 6-10 mokinių.Trukmė: 2 savaitesPradėti pirmąjį kiekvieno mėnesio pirmadienį.

60 užsiėmimų (55 min. Per pamoką)

52 pamokos: ispanų kalba ir kultūra. Kai kurie seansai vyks mieste. Juos stebi mokytojas ir jie yra skirti mokytis realiose situacijose.8 pamokos: Ispanų kalbos tarimas ir akcentas, kurį koordinuoja aktorius ir dramos mokytojas.

Pridedama mokomoji medžiaga.

Remiantis studento tikslais, kai kurios iš 52 pamokų galėtų būti skirtos ispanų kalbai konkretiems tikslams: VERSLAS ispanų kalba.

Leono centras: Palacio de los Guzmanes ir Gaudi „ Casa Botines“ ... [-]

Ispanija Leonas
Registracija galima
Anglų,Ispanų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ELITE Lenguas

Keturių savaičių kompaktiškas kursas, apimantis visus klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo aspektus, suteikiant studentams išsamią Vakarų kalbos studiją ir nuolatinį j ... [+]

Keturių savaičių kompaktiškas kursas, apimantis visus klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo aspektus, suteikiant studentams išsamią Vakarų kalbos studiją ir nuolatinį jų gebėjimų tobulinimą įvairiais pratimais klasėje.

Mūsų mokykla reikalauja mažos klasės, ir kiekvienoje klasėje yra ne daugiau kaip 9 studentai, kad užtikrintų geriausią mokymo kokybę, atkreiptų dėmesį į kiekvieno mokinio mokymosi situaciją ir leistų mokiniams visoje klasėje bendrauti su mokytojais.

Po kiekvieno lygio bus trys savaitės nemokamos "Dele tutoring" programos, padėsiančios studentams sustiprinti savo žinias ir susipažinti su Dele egzamino klausimais.

Klasės dydis: 3-9 grupių klasė... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 53 savaitės
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas

Mūsų Ispanų kalbos kursai (visų lygių) yra sukurta siekiant suteikti visišką panirti į ispanų kalbą ir jos aplinkos per pačių patirtimi, kad studentai gyvens per tiek kla ... [+]

Dubliavimą ispanų? Išleisti derinyje?

Mūsų Ispanų kalbos kursai (visų lygių) yra sukurta siekiant suteikti visišką panirti į ispanų kalbą ir jos aplinkos per pačių patirtimi, kad studentai gyvens per tiek klasėje ir kitur (projektai, prezentacijos, trumpametražiai filmai, Subtitrai, vaidina, dienoraščių, drama , menas, dubliavimą vaizdo ...), tiek Ispanijos klasių ir kursai siūlome kaip už kalbos klasių papildo: filmas, teatras, menas, Ispanijos turizmo, verslo ispanų, ispanų kultūros ir ispanų kulinarijos. Visi intensyvūs kursai universitetų ECTS kreditų ir visi studentai turi prieigą prie visų universitetų paslaugomis ir infrastruktūra.

Skirtas žmonėms, kurie nori greitai ir efektyviai išmokti ispanų.... [-]

Ispanija Alikantė
Registracija galima
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VERITAS

Šis kursas skirtas teikti bendrus teisėsaugos specialistus, neturinčius ankstesnės Ispanijos patirties, su priemonėmis, būtinomis bendrauti su vietiniais ispanų kalbėtoja ... [+]

Teisėsaugos profesijosSSP 151: pagrindinė Ispanijos teisė teisėsaugos profesijomsTrukmė: 4 savaitesKalba: IspanųSiūloma kiekvieną mėnesį, išskyrus kovo, balandžio, gegužės, rugpjūčio, rugsėjo mėn865 USD

Šis kursas skirtas teikti bendrus teisėsaugos specialistus, neturinčius ankstesnės Ispanijos patirties, su priemonėmis, būtinomis bendrauti su vietiniais ispanų kalbėtojais. Per šį 4 savaičių kursą studentai dirbs imituodami sąveiką su ispanų kalbomis sergančiais pacientais, kad įgytų pagrindines kalbines žinias ir įgūdžius, kurie leis jiems patogiai įveikti šias sąveikas grįžę namo.

SSP 251: tarpinės Ispanijos teisėsaugos profesijomsKalba: IspanųSiūloma kiekvieną mėnesį, išskyrus kovo, balandžio, gegužės, rugpjūčio, rugsėjo mėn865 USD... [-]
Kosta Rika San Jose
Lapkritis 2019
Ispanų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Kursas vyksta senoviniame Ispanijos sostinėje Toledoje, nuo 1986 m. - Pasaulio paveldo mieste, kur kartu egzistavo trys kultūros (krikščionys, musulmonai ir žydai). liter ... [+]

Bendra informacija

Kursas vyksta senoviniame Ispanijos sostinėje Toledoje, nuo 1986 m. - Pasaulio paveldo mieste, kur kartu egzistavo trys kultūros (krikščionys, musulmonai ir žydai). literatūrinė, meninė ir fantastiška gastronomija. Vos 30 minučių traukiniu iš Madrido centro.

Trukmė ir tvarkaraštis

2019 m. Liepos 8–26 d. Trijų savaičių kursas (60 teorinių-praktinių valandų).

Programa apima buvimą universiteto gyvenamojoje vietoje nuo liepos 7 d. Iki liepos 27 d. Dalyviai negalės atvykti į universiteto gyvenamąją vietą iki liepos 7 d. Ir turės palikti savo kambarį liepos 27 d.

Liepos 8 d. Vyks orientacinė sesija, o klasės prasidės tą pačią dieną. Paskutinė klasės diena bus liepos 26 d.... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Spanish (Spain)
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IES Abroad

Mūsų mokymo programoje naudojami visi Andalūzijos ir visos Ispanijos pietinės pusės. Programa siūlo dvi unikalias programos parinktis, kuriomis siekiama pagerinti savo is ... [+]

Apžvalga

Daugelis keliautojų, kurie lankosi Granadoje, primygtinai reikalauja, kad šis miestas yra visoje Ispanijoje. Granadas yra vienas iš aiškiausių langų į unikalų istorinį islamo, krikščionybės ir judaizmo simbiozę Ispanijoje, kuris taip pat yra jaunatviškas miestas su gyvybingu studentų gyvenimu, kuris dar labiau susilieja su naujais draugais - laukia Granada!

Mūsų mokymo programoje naudojami visi Andalūzijos ir visos Ispanijos pietinės pusės. Programa siūlo dvi unikalias programos parinktis, kuriomis siekiama pagerinti savo ispanų kalbos įgūdžius: Ispanijos viduriniosios programos ir Išplėstinės Ispanijos programos.

Studentai, įsikūrę vidurinėje IES Abroad kursus anglų ir ispanų kalbomis. Išplėstinės programos kursai vyksta tik ispaniškai, įskaitant studijas Universidad de Granada. Abi galimybės pristatys jums Ispanijos maurų paveldą ir žydų praeitį bei nuolatinius ryšius su Šiaurės Afrika per islamo ir šiuolaikines Šiaurės Afrikos studijas. Išplėstiniai studentai taip pat gali patirti visų lygių arabų kalbos kursus Universidad de Granada. Jūs taip pat galite pridėti tarptautinę darbo patirtį į savo gyvenimo aprašymą, tuo pačiu uždirbdami kreditą dalyvaudami stažuotės praktikoje ir pridedamame akademiniame seminare.... [-]

Ispanija Granada
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FSD - Foundation for Sustainable Development

Su kalba Immersion programą, stažuotojai gali padidinti savo kalbos įgūdžius prieš ir jų tarptautinės plėtros srityje darbo metu. ... [+]

Kartu su FSD Tarptautinė plėtros stažuotės programą, FSD taip pat siūlo Kalba Panardinamas programa mūsų svetainėje Cochabamba, Bolivija. FSD Tarptautiniai plėtros Stažuotės yra tikimybė, studentams ir jauniems suaugusiems įgyti patirties tvaraus vystymosi ir įžvalgos į kitų kultūrų, galima gauti tik per tiesioginę patirtį ir kalba yra esminis sėkmingo projekto įgyvendinimo. Su Kalba Panardinamas programa, Stažuotojai gali padidinti savo kalbos įgūdžius prieš ir jų tarptautinės plėtros srityje darbo metu.

Ši programa buvo pritaikytas su dviejų variantų, 1 lygis: Pradedančiųjų, ir 2 lygis: vidutinis. Per šią kalbą Immersion programos, stažuotojai gauna individualų kalbos mokymas, panašią programą komponentus FSD anketa Intern užsienyje programos (šeimoje, svetainės komanda paramos, orientacijos, ir tt), ir lanksčias kursų variantų.... [-]

Bolivija Kočabamba
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
9 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Anda Sprachschule

Mūsų Ispanų kalbos kursai Berlyne įdėti studentą centre. Sužinokite ispanų su mumis mažose grupėse, su vietinėmis mokytojų ir kvalifikacijos, ir pigiai. Be to, mes siūlom ... [+]

Mūsų Ispanų kalbos kursai Berlyne įdėti studentą centre. Sužinokite ispanų su mumis mažose grupėse, su vietinėmis mokytojų ir kvalifikuoti ir pigus. Be to, mes siūlome asmeninį pagalbą keturiomis kalbomis, todėl jūsų vienintelis rūpestis yra išmokti ispanų.

Jei jau turi galimybę ispanų žinias galite pasiekti mūsų nemokamą testą. Susisiekite su mumis susitarti dėl susitikimo.

Skaitykite apie pradžios datų mūsų ispanų kalbos kursai Berlyne! Išbandykite mus nemokama!

Visi mūsų kursai yra grindžiamas bendrosios Europos metmenis kalbų žinias ir sekite lygį jis indicati.Con Europos metmenyse buvo įmanoma iš kelių kalbų įvaldymo išlyginimas lygiu visoje Europoje. Lygiai yra:... [-]

Vokietija Berlynas
Spalis 2019
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 48 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tía Tula

Tia Tula yra modernus ispanų mokykla, kuri siūlo veiksmingą būdą mokytis kalbą su aukščiausios kvalifikacijos mokytojų šiltą ir asmeniniams atmosferą. ... [+]

Intensyvus ispanų kalbos kursai

Tia Tula yra modernus ispanų mokykla, kuri siūlo veiksmingą būdą mokytis kalbą su aukščiausios kvalifikacijos mokytojų šiltą ir asmeniniams atmosferą. Esame pasiryžę patenkinti Jūsų individualius poreikius ir užtikrinti, kad jūs visiškai integruoti į ispanų kalbą ir kultūrą. Mūsų tikslas yra ne tik išmokyti jus, kaip pagerinti savo ispanų, bet ir įgyti mūsų įpročių ir tradicijų supratimą, mūsų mąstymo ir gyvenimo. Todėl metodas mes priėmėme yra subalansuotas derinys ekvivalentas paremtas pratybas ir užklasinėje veikloje.

Kurso aprašymas

4 valandos kasdien gramatikos ir praktinio pokalbį. Šiame kurse mes siekiame padengti realių situacijų per pažinimą To, žodyno, gramatinės struktūros ir nustatytų naudojimo būdų kalba. Klasių metodas tia Tula yra visiškai interaktyvi, naudojant pokalbį mažose grupėse (iki 10 studentų per klasės) kaip mokymosi bazę.... [-]

Ispanija Salamanka
Registracija galima
Dieninės
1 - 50 savaitės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Estudio Nómada

individualus konsultavimas savo meninio proceso Individualių gairių į žodyną, pateikimo ir raštu apie savo darbo plėtros ... [+]

Kursas Meno ir ispanų kalba Nomad meno programa yra mūsų švietimo centre.

individualus konsultavimas savo meninio proceso individualus orientavimas į žodyną, pateikimo ir raštu apie savo darbo plėtros seminarų įvairių menininkų grupinės diskusijos su studentais pagal menininko priežiūra menų dokumentiniai filmai ar mūsų mini kino ar namuose apsilankymai parodose, galerijose ir muziejuose eksponuoti mūsų parodų erdvės Barselonos <širdies/ Li>

&nbsp

[-]
Ispanija Barselona
Rugsėjis 2020
Ištęstinės
5 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eton Institute

Išmokti kalbėti ispanų kalba: Prisijunk mūsų ispanų klases NYC pristatyti kaip patraukliai mokymo aplinkos aukštos kvalifikacijos ir patirties, gimtoji instruktorių, kuri ... [+]

Išmokti kalbėti ispanų kalba: Prisijunk mūsų ispanų klases NYC pristatyti kaip patraukliai mokymo aplinkos aukštos kvalifikacijos ir patirties, gimtoji instruktorių, kurie padės jums kalbėti ispaniškai ne kartą! Enrol į Ispanijos pokalbio klasės arba pasirinkti iš žemiau kursus diapazone.

Dabar savarankiško mokymosi kursai: Sužinokite ispanų internete su tarptautiniu mastu pripažintą Prisijungė kalbos mokymosi platformą. Mokytis savo tempu ir tobulinti savo tarimą su unikaliu balso palyginimus technologijų pagalba.

KODĖL mokytis ispanų

Spanish yra vienas iš plačiausiai vartojamų kalbų pasaulyje. Tai yra oficiali kalba 22 šalyse ir antras pagal dydį gimtoji kalba visame pasaulyje. Mokantis kalbos, jums bus suteikta galimybė bendrauti su daugiau nei 400 milijonų žmonių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus Abu Dabis Austrija Viena Indija Naujasis Delis Honkongas  + 6 Daugiau
Rugsėjis 2020
Ispanų
Ištęstinės
20 - 30 valandos
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba