Kursai - Ispanų kalbos studijos

Palyginti 117 kursus - Ispanų kalbos studijos

Ispanų kalbos kursai gali būti idealus pasirinkimas asmenims, kurie nori išmokti antrąją kalbą, kuri galėtų būti naudinga diena iš dienos gyvena taip pat kaip ir versle. Ispanų kalba yra universali kalba, pasakyta visame pasaulyje.

Kas yra kalbos kursai ispaniškai?

Ispanų kalbos kursas moko kalbėti kalba, taip pat rašyti ir skaityti. Tai leidžia studentams išmokti bendrauti socialinėje ir verslo sąveiką ir moko apie Ispanijos kultūrą, taip pat.

Kokie Atsižvelgiant kalbos kursus ispanų privalumai?

Atsižvelgiant ispanų kalbos kursus yra vertingas dėl daugelio priežasčių, ypač dėl to, daugelyje šalių visame pasaulyje, įskaitant Šiaurės Amerikos, Europos, Pietų Amerikoje ir Centrinėje Amerikoje kalbėti šia kalba.Jis taip pat gali padėti studentui bendrauti įvairiose socialinėse situacijose.

Kiek kainuoja Paimkite Kalbų kursai ispaniškai?

Šių kursų kaina svyruoja labai. Tai galima rasti labai prieinamą programas, kad būtų galima imtis internete nebrangiai. Kita galimybė yra atsižvelgiant kursą kolegijoje aplinkoje, kuri gali būti brangesnis.

Kas yra į kalbos kursus ispanų reikalavimai?

Dauguma laiko, yra labai mažai, jei tokių reikalavimų imtis ispanų kalbos kursus. Net ir jaunesni vaikai gali dalyvauti.

Kokios karjeros gerinimo galite tikėtis su kalbos kursus ispanų kalba?

Asmenys, kurie kalba daugiau nei viena kalba, ypač vertingą kalbą, kaip šis, yra naudinga darbdaviams.Tai suteikia darbdaviui galimybę tikėtis darbuotojui bendrauti su klientais, klientų ir verslo partnerių daugiau nustatymų.

Kodėl Paimkite Online Kalbų kursai ispaniškai?

Dabar naršo kursai, kad būtų lengva, kad žmonės galėtų gauti kalbą, savo kurso. Tai leidžia individualų tyrimą jo ar jos tempu.

Kur Paimkite Kalbų kursai ispaniškai?

Atsižvelgiant ispanų kalbos lengva padaryti, nes ji yra prieinama per įvairių interneto mokyklose. Taip pat galima rasti įvairių mokyklų, įskaitant kolegijas.

Kaip registruotis į ispanų kursą?

Paieška jūsų programoje žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo biurą, kad jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

"Spanish PLUS" veiklos kursas

Intercultura Costa Rica
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 12 savaites Registracija galima Kosta Rika Heredia Sámara + 1 daugiau

Norite išmokti daugiau nei tik ispanų ?! Ar norėtumėte suderinti ispanų kalbos pamokas su savanorišku projektu, privačiomis naršymo ar latino šokio pamokomis ar esate medicinos studentas, norintis daugiau dėmesio skirti medicinos ispanų? Tada tinka vienas iš mūsų toliau nurodytų "Spanish PLUS Activity" parinkčių. [+]

1. MŪSŲ GERA GERIAUSIAS METŲ DARBAS: Žalioji sezono reklama - 295 LTL. Išjunkite mūsų ispanų klasių klases, kai užsisakėte mažiausiai 3 savaičių Ispanijos programą. Ši nuolaida taikoma visoms programoms, kurių imamasi nuo 2018 m. Rugpjūčio 6 d. Iki gruodžio 21 d.

2. COSTA RICAN NATIONAL HOLIDAY PROMO - Mes švenčiame "Guanacaste" prijungimą ir kiekvienai savaičių savaitę skiriame 25 USD nuolaida, jei užsakysite 2018 m. Liepos mėnesį!

PASTABA: vienu metu taikoma tik viena nuolaida.

"Spanish PLUS activiyy" programa apima ispanų grupės klases (ne daugiau kaip 6 studentai vienoje klasėje), kurią siūlome ištisus metus visose amžiaus grupėse mūsų aukščiausiaose vietose, kurias galite pradėti bet kada.... [-]


Ispanų kalbos (ispanų studijų) kursas

Universidad Nebrija Centro de Estudios Hispánicos
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 - 32 savaites February 2019 Ispanija Madrid + 1 daugiau

Šie kursai yra skirti studentams, kurie nori praleisti vieną semestrą ar daugiau studijuoti prestižinėje programoje, dalyvaudami Ispanijos universiteto kasdieniniame gyvenime tiek akademiniu, tiek socialiniu požiūriu. Programa siūlo daugiau kaip 40 skirtingų kursų dalykų, susijusių su ispanų kalba, gramatika, literatūra, istorija, menas, politologija ir kitomis panašiomis disciplinomis. Kiekviename lygyje yra bendrų, specifinių ir kryptingų kursų, kad būtų patenkinti skirtingi studentų poreikiai.

[+]

Patirkite Ispaniją ir ispanų kalbą Nebrijoje, kai gaunate universitetinius kreditus

Šie kursai yra skirti studentams, kurie nori praleisti vieną semestrą ar daugiau studijuoti prestižinėje programoje, dalyvaudami Ispanijos universiteto kasdieniniame gyvenime tiek akademiniu, tiek socialiniu požiūriu.

Programa siūlo daugiau kaip 40 skirtingų kursų dalykų, susijusių su ispanų kalba, gramatika, literatūra, istorija, menas, politologija ir kitomis panašiomis disciplinomis.

Kiekviename lygyje yra bendrų, specifinių ir kryptingų kursų, kad būtų patenkinti skirtingi studentų poreikiai.

Ispanų kalbos kursai siūlomi ištisus metus į 6 skirtingas programas. Kursų lankstumas suteikia studentams galimybę pasirinkti vieną iš šių studijų laikotarpių arba juos sujungti: ... [-]


Paauglių ispanų kalnų vasaros stovykla

Tico Lingo
Su bendrabučiu Dieninės 3 savaites February 2019 Kosta Rika Heredia

"Ispanijos stovyklos" stovykla, kurioje derinami intensyvios ispanų kalbos, kasdieninės kultūrinės veiklos ir savaitgalių nuotykių turai, siekia visiškai panardinti studentus Kosta Rikos kultūroje ir bendruomenėje. [+]

"Ispanijos stovyklos" stovykla, kurioje derinami intensyvios ispanų kalbos, kasdieninės kultūrinės veiklos ir savaitgalių nuotykių turai, siekia visiškai panardinti studentus Kosta Rikos kultūroje ir bendruomenėje.

Stovykla pabrėžia studijas ir įgijimą Ispanijoje per kultūrinį panardinimą. Studentai ne tik pasieks aukštesnį ispanų lygį, bet ir naują gyvenimo ir kultūros perspektyvą ... ir nuotykius pasidalyti su visais atgal namo!

Amžius: 13 - 18 Trukmė: 3 savaites

Programos detalės

"Teen Spanish Immersion" vasaros stovykla trunka tris savaites ir jungia intensyvias ispanines klases, kasdienes kultūrines renginius ir savaitgalio ekskursijas. Tai "viskas įskaičiuota" programa, skirta paaugliams pasiūlyti viską, ko reikės mokytis, pasinerti ir atsikratyti viso gyvenimo nuotykio.... [-]


GRUPĖS PROGRAMOS

Outward Bound Costa Rica
Su bendrabučiu Dieninės 3 - 85 dienų Registracija galima Kosta Rika San José

Mūsų individualūs grupiniai kursai yra skirti vidurinės mokyklos, universiteto ir kitų organizacinių, socialinių ar pilietinių grupių tikslams pasiekti. Grupės kursai naudoja dykumoje esančią klasę, mokymosi paslaugas ir kultūrinį panardinimą, ugdydami lyderystę, komandos formavimą ir asmeninio augimo dvikalbį aplinką.

[+]

Kurso trukmė svyruoja nuo 3 dienų iki kelių savaičių ekspedicijų. Grupėse turi būti ne mažiau kaip 5 dalyviai, o dalyvių skaičius apskritai nėra ribojamas. Ispanijos kalbos ir kultūros kursai yra mūsų organizacijos pagrindas, atskleidžiant Kosta Riką, kad dauguma niekada neturės galimybės patirti. Veikla apima keliones per nuotolinius atogrąžų miškus su vietiniais gidais ir praktikuojančiomis kalbos žiniomis, tradicinių patiekalų gaminimą kartu su šeimos nariais ir prisidedant prie tvarių gyvenimo ir išsaugojimo pastangų. Vadovavimo ugdymo kursai palengvina patirtį, skatinančią asmeninio tobulėjimo ir komandos formavimo lauko pedagogų, sporto komandų ir kitų lyderių lyderius.... [-]


Surfing and Spanish classes

LM Marti Education
Su bendrabučiu Dieninės Registracija galima Ispanija Getxo

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su profesionaliais naršymo instruktoriais, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą naršymą. Mūsų specialistai turi šimtus ankstesnių klasių įvairiais lygmenimis, nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų. Saugumas taip pat yra svarbus veiksnys, į kurį mes atsižvelgiame. [+]

Ar kada nors lankėtės Biskajos įlankoje anksčiau? Jei ne, tu esi ypatingo siurprizas! Siūlome banglenčių pamokas su vietiniu, kuris mokys jus populiariausiose ir žinomiausiuose paplūdimiuose Šiaurės Ispanijoje.

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su profesionaliais naršymo instruktoriais, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą naršymą. Mūsų specialistai turi šimtus ankstesnių klasių įvairiais lygmenimis, nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų. Saugumas taip pat yra svarbus veiksnys, į kurį mes atsižvelgiame.

Be banglenčių, mes taip pat siūlome ispanų klases. Ispanijoje labai naudinga išmokti kai kurias ispanines frazes, kurios gali padėti įsitraukti į vietos kultūrą Ispanijoje. Geriausias būdas mokytis kalbos yra mokytis šalyje, kurioje kalbama kalba. Mūsų patyrę, visiškai kvalifikuoti vietiniai dėstytojai padės jums išmokti ispanų kalbos kursus, kad galėtumėte mokytis gatvėje, šeimos šeimoje ar draugų.... [-]


Gap Year or Semester in Spain

EF Gap Year
Su bendrabučiu Dieninės 6 - 12 mėnesių Registracija galima Ispanija Madrid Marbella Barcelona + 2 daugiau

[+]

Kainos informacija : šeimos nakvynės namai ir maitinimo planas yra įtraukti į kursų kainą. Susisiekite su Priėmimo komanda dėl asmeninės kainos pasiūlymo. [-]

Intensyvus ispanų Žinoma

Universidad Autónoma de Guadalajara
Su bendrabučiu Dieninės 32 - 45 valandos July 2019 Meksika Guadalajara

Iš CII prestižas ir toliau augti per metus, ypač ispanų kalba. Jei jūsų tikslas yra kalbėti šia pasaulinės kalbą Ispanijos departamentas prie Centro Internacional de Idiomas yra teisingas pasirinkimas. Pilnas sąrašas ir kursų aprašymas pateiktas žemiau. [+]

Tiltas į pasaulį

"Centro Internacional De Idiomas

ISPANŲ

Ispanijos šiuo metu kalbėjo daugiau nei 300 milijonų žmonių. Ji atsirado tuo pačiu metu, kaip ir Ispanijos konsolidavimo kaip moderni, per katalikų karaliaus ir karalienės, Ferdinand ir Isabella metu.

GUADALAJARA

Gvadalachara yra puikus miestas ir labai įdomi vieta! Kadangi Jalisco valstybės kapitalo, šis miestas gimė būti puikus ir puikus! Įsikūręs Vakarų Meksikoje, Gvadalacharoje siūlo išskirtinį spindesys miestą, kuris yra tradicinis ir modernus tuo pačiu metu. Jis turi vieną iš geriausių klimato pasaulyje, ir tai šalia gražių paplūdimių Puerto Vallarta, Manzanillo ir Melaque.... [-]


Kursas: Misionierių programa

Elec Spanish School
Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites February 2019 Kosta Rika San Isidro de El General

Mūsų mokykloje mes sukūrėme specialias programas klientams, kurie skiria savo gyvenimą misijos užduotims ir remia kitus, kad jie turėtų geresnę gyvenimo kokybę visame jo integrali būtybe. Misionierių programos yra skirtos tam, kad jas būtų galima kurti su bet kurio lygio studentais, pradedančiuoju, viduriniu, aukštesniuoju ar aukštesniuoju. Turinys, kurį sudaro kiekviena programa, sutankinamas per 4 intensyvias savaites, 4 valandas per parą. Mes prisitaikome prie kliento poreikių ir laiko. [+]

Mūsų mokykloje mes sukūrėme specialias programas klientams, kurie skiria savo gyvenimą misijos užduotims ir remia kitus, kad jie turėtų geresnę gyvenimo kokybę visame jo integrali būtybe. Misionierių programos yra skirtos tam, kad jas būtų galima kurti su bet kurio lygio studentais, pradedančiuoju, viduriniu, aukštesniuoju ar aukštesniuoju. Turinys, kurį sudaro kiekviena programa, sutankinamas per 4 intensyvias savaites, 4 valandas per parą. Mes prisitaikome prie kliento poreikių ir laiko. Mūsų metodas yra komunikacinis, todėl mes dirbame pagal 4 įgūdžius, kuriuos kiekvienas žmogus turi tobulėti bendrauti:

AudringumasRašytinė išraiškaSkaitymo supratimas ir tekstaiŽodžiu gamyba... [-]

Ispanijos Žinoma - platus (4 val / savaitę)

ALICANTE – ELE USAL
Su bendrabučiu Ištęstinės 8 savaites May 2019 Ispanija Alicante

Šis kursas yra skirtas visiems tiems, kurie domisi mokytis ispanų Alikantėje, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar kalbos mokėjimo lygis. Puikus pasirinkimas, jei esate gyventojas ir nori / reikia išmokti kalbą studijuoti Ispanijos ar Lotynų Amerikos universitetų, pasirengti oficialių egzaminus savo tempu, ar dirbti ar keliauti į kitų ispaniškai kalbančių šalių. [+]

Aprašymas

Šis kursas yra skirtas visiems tiems, kurie domisi mokytis ispanų Alikantėje, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar kalbos mokėjimo lygis. Puikus pasirinkimas, jei esate gyventojas ir nori / reikia išmokti kalbą studijuoti Ispanijos ar Lotynų Amerikos universitetų, pasirengti oficialių egzaminus savo tempu, ar dirbti ar keliauti į kitų ispaniškai kalbančių šalių.

Pagrindinis tikslas šio didelio žinoma, pagerinti mokinių kalbinę kompetenciją per bendravimo metodą klasėje. Mūsų kursai siūlo prasmingą praktiką gramatikos, žodyno, žodžiu ir raštu išraišką naudojant realias situacijas ir tekstus.

Platus Ispanų kalbos ir kultūros kursai yra siūlomi visuose bendros Europos metmenyse lygių kalbų (A1-A2-B1-B2-C1-C2). ... [-]


Ispanijos intensyvus kursas

ELITE Lenguas
Su bendrabučiu Ištęstinės 1 - 53 savaites September 2019 Ispanija Madrid

Keturių savaičių kompaktiškas kursas, apimantis visus klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo aspektus, suteikiant studentams išsamią Vakarų kalbos studiją ir nuolatinį jų gebėjimų tobulinimą įvairiais pratimais klasėje. [+]

Keturių savaičių kompaktiškas kursas, apimantis visus klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo aspektus, suteikiant studentams išsamią Vakarų kalbos studiją ir nuolatinį jų gebėjimų tobulinimą įvairiais pratimais klasėje.

Mūsų mokykla reikalauja mažos klasės, ir kiekvienoje klasėje yra ne daugiau kaip 9 studentai, kad užtikrintų geriausią mokymo kokybę, atkreiptų dėmesį į kiekvieno mokinio mokymosi situaciją ir leistų mokiniams visoje klasėje bendrauti su mokytojais.

Po kiekvieno lygio bus trys savaitės nemokamos "Dele tutoring" programos, padėsiančios studentams sustiprinti savo žinias ir susipažinti su Dele egzamino klausimais.

Klasės dydis: 3-9 grupių klasė... [-]


Ispanijos turizmo (šnekamoji)

Universidad de La Sabana, Department of Foreign Languages and Cultures
Su bendrabučiu Ištęstinės January 2019 Kolumbija Chía

Ispanų kursas skirtas studentams, kurie nori išmokti ispanų turizmo. [+]

tvarkaraštis Nuo pirmadienio iki penktadienio 8:00-00:00 m. (Intensyvus) Nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00-12:00 m. (Regular) Nuolatinis: 15 valandų per savaitę / Intensiva: 20 valandų per savaitę Priskiriama: Vienas (1) kultūros gegužinė savaitę Du (2) valandų lotynų šokių savaitę Neribotas naudojimasis "Studium" išteklių centras Neribotą prieigą prie "Virtualus Sabana" virtualią platformą Medžiaga klasių Stojamasis testas Baigimo pažymėjimas kurso valandų skaičius, datos dalyvavo ir lygis baigtas. Pridėtinės vertės paslaugas

Yra vienas kultūros gegužinė ir 2 valandos Lotynų šokių klasės kiekvieną savaitę studentai, nemokamai. Specialūs kultūros išvykas gali turėti papildomų išlaidų. Universitetas siūlo daug papildomų popamokinės kursai su specialiais kainų mūsų ispanų kalbos studentams portfelį. Ši veikla vyksta po pietų.... [-]


Intensyvus ispanų programa - daugiau nei tik kalba

Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas
Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites Registracija galima Ispanija Alicante

Mūsų Ispanų kalbos kursai (visų lygių) yra sukurta siekiant suteikti visišką panirti į ispanų kalbą ir jos aplinkos per pačių patirtimi, kad studentai gyvens per tiek klasėje ir kitur (projektai, prezentacijos, trumpametražiai filmai, Subtitrai, vaidina, dienoraščių, drama , menas, dubliavimą vaizdo ...), tiek Ispanijos klasių ir kursai siūlome kaip už kalbos klasių papildo: filmas, teatras, menas, Ispanijos turizmo, verslo ispanų, ispanų kultūros ir ispanų kulinarijos. Visi intensyvūs kursai universitetų ECTS kreditų ir visi studentai turi prieigą prie visų universitetų paslaugomis ir infrastruktūra. [+]

Dubliavimą ispanų? Išleisti derinyje?

Mūsų Ispanų kalbos kursai (visų lygių) yra sukurta siekiant suteikti visišką panirti į ispanų kalbą ir jos aplinkos per pačių patirtimi, kad studentai gyvens per tiek klasėje ir kitur (projektai, prezentacijos, trumpametražiai filmai, Subtitrai, vaidina, dienoraščių, drama , menas, dubliavimą vaizdo ...), tiek Ispanijos klasių ir kursai siūlome kaip už kalbos klasių papildo: filmas, teatras, menas, Ispanijos turizmo, verslo ispanų, ispanų kultūros ir ispanų kulinarijos. Visi intensyvūs kursai universitetų ECTS kreditų ir visi studentai turi prieigą prie visų universitetų paslaugomis ir infrastruktūra.

Skirtas žmonėms, kurie nori greitai ir efektyviai išmokti ispanų.... [-]


Semester or Academic Year in SPAIN

Linguistic Horizons
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 semestrus January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Walnut Ispanija A Coruña + 3 daugiau

[+]

Pagalba naršyti procedūrą prašydama pritaikomais kreditus savo namų įstaigoje. 24/7 vietinis avarinis kontaktas. Kultūrinė veikla (pvz., Pasimatymų ispanų vakarienė, tapas ekskursijos, galisų karalienės ceremonija ir kt.) Dienos kelionių ekskursijos (pvz., Santiago de Compostela, Islas Cies, Galisijos kaimai ir kt.) [-]

Ispanų internetinis kursas - 1-on-1 Tutoring

Lingoci
Internetinės Ištęstinės

Mėgaukitės internetinėmis ispanų kalbos pamokomis su patyrusiu, vietiniu dėstytoju. Vykdykite planą, pritaikytą jūsų individualiems poreikiams. Mes vertiname 4,8 žvaigždutes iš 5 studentų iš viso pasaulio. [+]

Išmokti ispanų greitą.

Mėgaukitės internetinėmis ispanų kalbos pamokomis su patyrusiu, vietiniu dėstytoju. Vykdykite planą, pritaikytą jūsų individualiems poreikiams. Mes vertiname 4,8 žvaigždutes iš 5 studentų iš viso pasaulio.

Interaktyvus, pritaikytas

Pagerinkite savo ispanų kalbą greitai, naudodami pamokas, pritaikytas jūsų lygiui, tikslams ir interesams. Jūs mokysite internete (per "Skype") su specialiu dėstytoju, bendrausite su mokymosi medžiaga ir dalinsis ja, kaip ir jūs, klasėje.

Sužinokite bet kur ir bet kada.

Sužinokite, kada jus domina iš bet kurios vietos. Mūsų išplėstinė planavimo technologija leidžia lengvai užsukti pamokas. Jūs netgi galite juos tiesiogiai įtraukti į savo internetinį kalendorių ir gauti el. Laišką ir SMS priminimus, kurie padės organizuoti jūsų veiklą.... [-]


Intensyvus ispanų kalbos kursas Madride

Cambridge Institute
Su bendrabučiu Dieninės 1 savaitė July 2019 Ispanija Madrid

Jei norite mokytis ispanų, mėgaudamiesi UNFORGETTABLE HOLIDAY ir atrasti šalies kultūrą, Cambridge Institute yra tai, ko ieškote. Šioje mokykloje mes siūlome įvairias mokymo programas pagal jūsų poreikius Ispanijos kultūros centre: Madride. [+]

INTENSYVAS ISPANIJOS KALBOS KURSAS MADRIDU

Vis dar neplanuojate savo atostogų? Cambridge Institute pateikia pasiūlymą, kurio negalite atsisakyti.

Jei norite mokytis ispanų, mėgaudamiesi UNFORGETTABLE HOLIDAY ir atrasti šalies kultūrą, Cambridge Institute yra tai, ko ieškote. Šioje mokykloje mes siūlome įvairias mokymo programas pagal jūsų poreikius Ispanijos kultūros centre: Madride.

Pasinaudokite šia proga! Ateik ir pagerinsite ispanų kalbą Madride, susipažinsite su žmonėmis iš viso pasaulio ir mėgaukitės Ispanijos sostinės klimatu, maistu ir žavesiu.

Kur?

Cambridge Institute , mūsų tarptautinė mokykla, yra žinomoje Plaza España Madride (Ispanija), kuri yra viena iš didžiausių turistų lankomų vietų mieste. Mes siūlome ispanų kalbos kursus užsieniečiams visais lygmenimis ir visais profiliais.... [-]