Kursai - Ispanų kalbos studijos

Palyginti 97 kursus - Ispanų kalbos studijos

Ispanų kalbos kursai gali būti idealus pasirinkimas asmenims, kurie nori išmokti antrąją kalbą, kuri galėtų būti naudinga diena iš dienos gyvena taip pat kaip ir versle. Ispanų kalba yra universali kalba, pasakyta visame pasaulyje.

Kas yra kalbos kursai ispaniškai?

Ispanų kalbos kursas moko kalbėti kalba, taip pat rašyti ir skaityti. Tai leidžia studentams išmokti bendrauti socialinėje ir verslo sąveiką ir moko apie Ispanijos kultūrą, taip pat.

Kokie Atsižvelgiant kalbos kursus ispanų privalumai?

Atsižvelgiant ispanų kalbos kursus yra vertingas dėl daugelio priežasčių, ypač dėl to, daugelyje šalių visame pasaulyje, įskaitant Šiaurės Amerikos, Europos, Pietų Amerikoje ir Centrinėje Amerikoje kalbėti šia kalba.Jis taip pat gali padėti studentui bendrauti įvairiose socialinėse situacijose.

Kiek kainuoja Paimkite Kalbų kursai ispaniškai?

Šių kursų kaina svyruoja labai. Tai galima rasti labai prieinamą programas, kad būtų galima imtis internete nebrangiai. Kita galimybė yra atsižvelgiant kursą kolegijoje aplinkoje, kuri gali būti brangesnis.

Kas yra į kalbos kursus ispanų reikalavimai?

Dauguma laiko, yra labai mažai, jei tokių reikalavimų imtis ispanų kalbos kursus. Net ir jaunesni vaikai gali dalyvauti.

Kokios karjeros gerinimo galite tikėtis su kalbos kursus ispanų kalba?

Asmenys, kurie kalba daugiau nei viena kalba, ypač vertingą kalbą, kaip šis, yra naudinga darbdaviams.Tai suteikia darbdaviui galimybę tikėtis darbuotojui bendrauti su klientais, klientų ir verslo partnerių daugiau nustatymų.

Kodėl Paimkite Online Kalbų kursai ispaniškai?

Dabar naršo kursai, kad būtų lengva, kad žmonės galėtų gauti kalbą, savo kurso. Tai leidžia individualų tyrimą jo ar jos tempu.

Kur Paimkite Kalbų kursai ispaniškai?

Atsižvelgiant ispanų kalbos lengva padaryti, nes ji yra prieinama per įvairių interneto mokyklose. Taip pat galima rasti įvairių mokyklų, įskaitant kolegijas.

Kaip registruotis į ispanų kursą?

Paieška jūsų programoje žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo biurą, kad jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Žinoma: Vienas Ant Vieno Ispanų

Giralda Center
Su bendrabučiu Dieninės 5 - 40 valandos Registracija galima Ispanija Sevilijos

Privatus "vienas į vienas" ispanų kalbos kursas, kurį galima įsigyti ištisus metus, kuriame jūs nusprendžiate valandų skaičių, datą ir turinį. Visiškai pritaikytos Žinoma, kad atitiktų jūsų konkrečius poreikius ispanų kur jums nustatyti savo tempą.

[+]

Privati ​​Vienas prie vieno Ispanijos Kursas, galima ištisus metus, kur jums nuspręsti, kiek valandų, datos ir turinį, skaičių. Visiškai pritaikytos Žinoma, kad atitiktų jūsų konkrečius poreikius ispanų kur jums nustatyti savo tempą.

Vienas prie vieno Ispanijos Kursas

Galima gauti iš 5 valandas į viršų.

Ryto ir pietų tvarkaraščiai. Dieninės programos, nuo pirmadienio iki penktadienio, nemokamos popietės / vakaro kultūrinės veiklos. Šis kursas yra prieinamas visuose lygiuose, ištisus metus.

Pradėti datas

Sausio 8 d Vasario 5 d Kovo 5 d Balandžio 2 d Gegužės 7 d Birželio 4 d Liepos 2 d Rugpjūčio 6 d Rugsėjo 3 d Spalio 1 d Spalio 29 d Lapkričio 26 d ... [-]

Ispanų Kalbos (ispanų Studijų) Kursas

Universidad Nebrija
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 - 32 savaites February 2018 Ispanija Madridas + 1 daugiau

Šie kursai yra skirti studentams, kurie nori praleisti vieną semestrą ar daugiau studijuoti prestižinėje programoje, dalyvaudami Ispanijos universiteto kasdieniniame gyvenime tiek akademiniu, tiek socialiniu požiūriu. Programa siūlo daugiau kaip 40 skirtingų kursų dalykų, susijusių su ispanų kalba, gramatika, literatūra, istorija, menas, politologija ir kitomis panašiomis disciplinomis. Kiekviename lygyje yra bendrų, specifinių ir kryptingų kursų, kad būtų patenkinti skirtingi studentų poreikiai.

[+]

Patirkite Ispaniją ir ispanų kalbą Nebrijoje, kai gaunate universitetinius kreditus

Šie kursai yra skirti studentams, kurie nori praleisti vieną semestrą ar daugiau studijuoti prestižinėje programoje, dalyvaudami Ispanijos universiteto kasdieniniame gyvenime tiek akademiniu, tiek socialiniu požiūriu.

Programa siūlo daugiau kaip 40 skirtingų kursų dalykų, susijusių su ispanų kalba, gramatika, literatūra, istorija, menas, politologija ir kitomis panašiomis disciplinomis.

Kiekviename lygyje yra bendrų, specifinių ir kryptingų kursų, kad būtų patenkinti skirtingi studentų poreikiai.

Ispanų kalbos kursai siūlomi ištisus metus į 6 skirtingas programas. Kursų lankstumas suteikia studentams galimybę pasirinkti vieną iš šių studijų laikotarpių arba juos sujungti: ... [-]


Ispanų Kalbos Kursai

Anda Sprachschule
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 48 savaites October 2018 Vokietija Berlin + 1 daugiau

Mūsų Ispanų kalbos kursai Berlyne įdėti studentą centre. Sužinokite ispanų su mumis mažose grupėse, su vietinėmis mokytojų ir kvalifikacijos, ir pigiai. Be to, mes siūlome asmeninį pagalbą keturiomis kalbomis, todėl jūsų vienintelis rūpestis yra išmokti ispanų. [+]

Mūsų Ispanų kalbos kursai Berlyne įdėti studentą centre. Sužinokite ispanų su mumis mažose grupėse, su vietinėmis mokytojų ir kvalifikuoti ir pigus. Be to, mes siūlome asmeninį pagalbą keturiomis kalbomis, todėl jūsų vienintelis rūpestis yra išmokti ispanų.

Jei jau turi galimybę ispanų žinias galite pasiekti mūsų nemokamą testą. Susisiekite su mumis susitarti dėl susitikimo.

Skaitykite apie pradžios datų mūsų ispanų kalbos kursai Berlyne! Išbandykite mus nemokama!

Visi mūsų kursai yra grindžiamas bendrosios Europos metmenis kalbų žinias ir sekite lygį jis indicati.Con Europos metmenyse buvo įmanoma iš kelių kalbų įvaldymo išlyginimas lygiu visoje Europoje. Lygiai yra:... [-]


Žinoma - Semestras Ekvadoras

Universidad Espiritu Santo
Su bendrabučiu Dieninės 1 semestras February 2018 Ekvadoras Guayaquil

Studentai Ekvadoras programa semestro turi galimybę mokytis, praktika ir puikus savo ispanų kalbos įgūdžius per jų kartą UEES. Mes siūlome šešis lygius Ispanijos kalbos pamokymų ir dvi turinio orientuota lygius tiems, su pažangiomis įgūdžius. Studentai dedami į atitinkamą kursą, atsižvelgiant į jų parodytą lygiu. [+]

Ką aš galiu studijuoti?

KLASĖS

Tarptautiniai studentai yra leidžiama imtis ne daugiau kaip 5 kursai (15 kreditai) per semestrą. Tai gali būti sudaryta bet iš šių 4 būdais vienas - studijos anglų kalba, ispanų kalbos kursai, studijos ispanų, mokymasis tarnaujant - bet kai kurių arba visų kartu yra įprasta.

Studijos anglų

Platus dalykų ne UEES yra dėstomi anglų kalba, leidžianti tarptautinių studentų, kurie neturi aukštos kvalifikacijos ispanų išlaikyti kelyje su savo didžiųjų, o taip pat dirba savo kalbinius įgūdžius. Nors didžiausias pasirinkimas kursų yra verslo, finansų ir rinkodaros srityse, yra pakankamai pasirinkimas įgalinti studentus daugelio disciplinų imtis visu etatu apkrova semestrui arba akademiniams metams.... [-]


Kursas Ispaniškas Studijų: Ispanas Tyrimai Žinoma (cechas) Ir Ispanų Kalbos Ir Kultūros Kursai (clce)

Centro de Lenguas Modernas - Universidad de Granada
Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių February 2018 Ispanija Granada

Jei norite mokytis ispanų Granada, The Ispaniškas studijų kursas yra skirtas studentams ir specialistams, kurie nori įgyti gilesnių žinių apie ispanų kalbą ir kultūrą. Šis kursas siūlo platų dėstomų dalykų specialistai iš Granados universitete. [+]

Nors formaliai dvi skirtingas programas Ispaniškas Studijos kursai (CEH) ir Ispanų kalbos ir kultūros kursai (CLCE) veikti kaip vienas, nes jie yra ne pasirinkimo klausimas, bet vienas iš faktinio lygio Ispanijos kalba. Kitaip tariant, reikalavimas registruotis į CEH yra turėti ir pažangios komanda kalbos, o jums tik reikia būti tarpinis Ispanų besimokantysis turi būti priimami CLCE.

Jei norite mokytis ispanų Granada, The Ispaniškas studijų kursas yra skirtas studentams ir specialistams, kurie nori įgyti gilesnių žinių apie ispanų kalbą ir kultūrą. Šis kursas siūlo platų dėstomų dalykų specialistai iš Granados universitete.

Studentai jau turi didelės komanda ispanų gebėti atlikite šiuos dalykus (ty praėjo lygio B2.1 (CLM - 6 Išplėstinė)). Dėl šios priežasties, CLM visada rekomenduoja studentus imtis Intensyvus ispanų kalbos kursai (Čilė) prieš pradedant Ispaniškas studijų metu. CEH kursai mokoma dviejų laikotarpių - nuo spalio iki gruodžio (Fall) ir nuo vasario iki gegužės (pavasario). Studentai gali rinktis pirmąjį laikotarpį, antrą laikotarpį arba tiek (Išsamus Ispaniškas studijų metu).... [-]


Ispanų Kursai Las Palmas

ELE USAL GRAN CANARIA
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Ispanija Las Palmasas

Ar galvojate apie ispanų studijas užsienyje, bet jūs ieškote papildomo kažko? Sustoti ieškoti! "Harven Spanish" Gran Kanarijoje yra geriausias pasirinkimas! "Harven Spanish" siūlo jums ispanų kalbos kursus, kultūrinę ir sportinę veiklą, kuri viršys jūsų lūkesčius. Gran Kanarijoje, vienoje iš septynių Kanarų salų, kur saulė šviečia visus metus, galėsite išmokti ispanų kalbą, linksmintis ir gauti įdegį ... Visi tuo pačiu metu! "Harven" ispanų kalba yra kažkas kiekvieno skonio! [+]

Ar galvojate apie ispanų studijas užsienyje, bet jūs ieškote papildomo kažko? Sustoti ieškoti! "Harven Spanish" Gran Kanarijoje yra geriausias pasirinkimas!

"Harven Spanish" siūlo jums ispanų kalbos kursus, kultūrinę ir sportinę veiklą, kuri viršys jūsų lūkesčius. Gran Kanarijoje, vienoje iš septynių Kanarų salų, kur saulė šviečia visus metus, galėsite išmokti ispanų kalbą, linksmintis ir gauti įdegį ... Visi tuo pačiu metu! "Harven" ispanų kalba yra kažkas kiekvieno skonio!

GRAN CANARIA

Gran Kanarija laikoma mažyliu žemynu dėl savo neįtikėtinų kraštovaizdžių ir mikroklimatų. Tai yra arčiau Afrikos, nei Europoje ir 60 kilometrų paplūdimių 236 kilometrų pakrantės, kurioje galėsite mėgautis visais metais, kas laikoma vienu iš geriausių klimato pasaulyje.... [-]


Barselona - Dieninis Semestras Stažuotės

IES Abroad
Su bendrabučiu Dieninės 3 mėnesių January 2018 Ispanija Barselonoje Honkongas + 1 daugiau

Mūsų 12-savaitę stažuotės programa Barselonoje garantuoja neapmokama už kredito, stažuotės vietą nuo 30 iki 40 valandų per savaitę pasirinktą srityje. Plėtoti savo profesinius įgūdžius, gebėjimą bendrauti įvairiose kultūrose ir įgyti realios darbo patirties, kad bus šuolis pradėti savo karjerą šiandienos konkurencingoje darbo rinkoje. [+]

Apžvalga

Gauti galvos pradėti savo karjerą, įgyti tarptautinės darbo patirties su semestrą stažuotės Barselonoje, ekonominio ir kultūrinio centru Iberijos pusiasalyje. Barselona yra pagrindinis veikėjas daugelyje pramonės šakų, įskaitant prekybos, švietimo, technologijų pradedantiesiems, pramogų, žiniasklaidos ir mados. Taip pat yra puikios galimybės tarptautinėje sveikatos priežiūros ne pelno organizacijoms ir menas. Sukurti pasaulinį tinklą profesionalių kontaktų, kartu atsižvelgiant į viską, tai gražus Ispanijos miesto įsikūręs tarp ryškiai mėlyna jūra ir didinga kalnai-turi pasiūlyti.

Mūsų 12-savaitę stažuotės programa Barselonoje garantuoja neapmokama už kredito, stažuotės vietą nuo 30 iki 40 valandų per savaitę pasirinktą srityje. Plėtoti savo profesinius įgūdžius, gebėjimą bendrauti įvairiose kultūrose ir įgyti realios darbo patirties, kad bus šuolis pradėti savo karjerą šiandienos konkurencingoje darbo rinkoje.... [-]


Grupės Programas

Outward Bound Costa Rica
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 85 dienų Registracija galima Kosta Rika San Chosė

Grupė kursai panaudoti dykuma pagrindu klasėje, paslaugų mokymąsi ir kultūros pamerktos ugdyti vadovavimo, komandos formavimo, ir asmeninį augimą dvikalbis aplinkoje. [+]

Ispanų kalbos ir kultūros kursai yra mūsų organizacijos branduolys, atskleisti Kosta Rika kad dauguma niekada turėti galimybę patirti. Veikla svyruoti nuo kelionėse per nuotolinio atogrąžų vietinių gidų ir praktikuojančių kalbos įgūdžius priimant tradicinius patiekalus kartu kambarį ir trys maitinimą šeimoms ir prisidėti prie tvaraus gyvenimo ir išsaugojimo pastangas.

[-]

Ispanų Kalbos Pakrovimas

FSD - Foundation for Sustainable Development
Su bendrabučiu Dieninės 9 - 52 savaites September 2018 Bolivija Kočabambos

Su kalba Immersion programą, stažuotojai gali padidinti savo kalbos įgūdžius prieš ir jų tarptautinės plėtros srityje darbo metu. [+]

Kartu su FSD Tarptautinė plėtros stažuotės programą, FSD taip pat siūlo Kalba Panardinamas programa mūsų svetainėje Cochabamba, Bolivija. FSD Tarptautiniai plėtros Stažuotės yra tikimybė, studentams ir jauniems suaugusiems įgyti patirties tvaraus vystymosi ir įžvalgos į kitų kultūrų, galima gauti tik per tiesioginę patirtį ir kalba yra esminis sėkmingo projekto įgyvendinimo. Su Kalba Panardinamas programa, Stažuotojai gali padidinti savo kalbos įgūdžius prieš ir jų tarptautinės plėtros srityje darbo metu.

Ši programa buvo pritaikytas su dviejų variantų, 1 lygis: Pradedančiųjų, ir 2 lygis: vidutinis. Per šią kalbą Immersion programos, stažuotojai gauna individualų kalbos mokymas, panašią programą komponentus FSD anketa Intern užsienyje programos (šeimoje, svetainės komanda paramos, orientacijos, ir tt), ir lanksčias kursų variantų.... [-]


Intensyvus Ispanų Žinoma

Universidad Autónoma de Guadalajara
Su bendrabučiu Dieninės 32 - 45 valandos July 2018 Meksika Gvadalacharoje

Iš CII prestižas ir toliau augti per metus, ypač ispanų kalba. Jei jūsų tikslas yra kalbėti šia pasaulinės kalbą Ispanijos departamentas prie Centro Internacional de Idiomas yra teisingas pasirinkimas. Pilnas sąrašas ir kursų aprašymas pateiktas žemiau. [+]

Tiltas į pasaulį

"Centro Internacional De Idiomas

ISPANŲ

Ispanijos šiuo metu kalbėjo daugiau nei 300 milijonų žmonių. Ji atsirado tuo pačiu metu, kaip ir Ispanijos konsolidavimo kaip moderni, per katalikų karaliaus ir karalienės, Ferdinand ir Isabella metu.

GUADALAJARA

Gvadalachara yra puikus miestas ir labai įdomi vieta! Kadangi Jalisco valstybės kapitalo, šis miestas gimė būti puikus ir puikus! Įsikūręs Vakarų Meksikoje, Gvadalacharoje siūlo išskirtinį spindesys miestą, kuris yra tradicinis ir modernus tuo pačiu metu. Jis turi vieną iš geriausių klimato pasaulyje, ir tai šalia gražių paplūdimių Puerto Vallarta, Manzanillo ir Melaque.... [-]


Ispanijos Turizmo (šnekamoji)

Universidad de La Sabana, Department of Foreign Languages and Cultures
Su bendrabučiu Ištęstinės January 2018 Kolumbija Dalis

Ispanų kursas skirtas studentams, kurie nori išmokti ispanų turizmo. [+]

tvarkaraštis Nuo pirmadienio iki penktadienio 8:00-00:00 m. (Intensyvus) Nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00-12:00 m. (Regular) Nuolatinis: 15 valandų per savaitę / Intensiva: 20 valandų per savaitę Priskiriama: Vienas (1) kultūros gegužinė savaitę Du (2) valandų lotynų šokių savaitę Neribotas naudojimasis "Studium" išteklių centras Neribotą prieigą prie "Virtualus Sabana" virtualią platformą Medžiaga klasių Stojamasis testas Baigimo pažymėjimas kurso valandų skaičius, datos dalyvavo ir lygis baigtas. Pridėtinės vertės paslaugas

Yra vienas kultūros gegužinė ir 2 valandos Lotynų šokių klasės kiekvieną savaitę studentai, nemokamai. Specialūs kultūros išvykas gali turėti papildomų išlaidų. Universitetas siūlo daug papildomų popamokinės kursai su specialiais kainų mūsų ispanų kalbos studentams portfelį. Ši veikla vyksta po pietų.... [-]


Intensyvus Ispanų Programa - Daugiau Nei Tik Kalba

Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas
Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites Registracija galima Ispanija Alikantėje

Mūsų Ispanų kalbos kursai (visų lygių) yra sukurta siekiant suteikti visišką panirti į ispanų kalbą ir jos aplinkos per pačių patirtimi, kad studentai gyvens per tiek klasėje ir kitur (projektai, prezentacijos, trumpametražiai filmai, Subtitrai, vaidina, dienoraščių, drama , menas, dubliavimą vaizdo ...), tiek Ispanijos klasių ir kursai siūlome kaip už kalbos klasių papildo: filmas, teatras, menas, Ispanijos turizmo, verslo ispanų, ispanų kultūros ir ispanų kulinarijos. Visi intensyvūs kursai universitetų ECTS kreditų ir visi studentai turi prieigą prie visų universitetų paslaugomis ir infrastruktūra. [+]

Dubliavimą ispanų? Išleisti derinyje?

Mūsų Ispanų kalbos kursai (visų lygių) yra sukurta siekiant suteikti visišką panirti į ispanų kalbą ir jos aplinkos per pačių patirtimi, kad studentai gyvens per tiek klasėje ir kitur (projektai, prezentacijos, trumpametražiai filmai, Subtitrai, vaidina, dienoraščių, drama , menas, dubliavimą vaizdo ...), tiek Ispanijos klasių ir kursai siūlome kaip už kalbos klasių papildo: filmas, teatras, menas, Ispanijos turizmo, verslo ispanų, ispanų kultūros ir ispanų kulinarijos. Visi intensyvūs kursai universitetų ECTS kreditų ir visi studentai turi prieigą prie visų universitetų paslaugomis ir infrastruktūra.

Skirtas žmonėms, kurie nori greitai ir efektyviai išmokti ispanų.... [-]


Ispanų Kaip Antrosios Kalbos

University of Belgrano
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 - 7 savaites February 2018 Argentina Buenos Airės + 1 daugiau

Kalbų ir užsienio studijų mokykla siūlo Intensyvus mažesnis skyrius kursai ištisus metus su visiškai panardinant į Argentinos gyvenimą ir kultūrą. Kvalifikuotų gimtosios Ispanijos fakulteto su patirtimi taikomosios kalbotyros komanda moko kalbos kursus per komunikacinį metodą metodiką. [+]

Kalbų ir užsienio studijų mokykla siūlo Intensyvus mažesnis skyrius kursai ištisus metus su visiškai panardinant į Argentinos gyvenimą ir kultūrą. Kvalifikuotų gimtosios Ispanijos fakulteto su patirtimi taikomosios kalbotyros komanda moko kalbos kursus per komunikacinį metodą metodiką.

Užsiėmimai vyksta penkis kartus per savaitę, 3 ar 5 valandas ir imtis 120 akademinių valandų (45 minučių) užbaigti (žr lentelę).

Kursų knygos yra parašyta profesorių save ir paskelbė Belgrano University Press.

Intensyvūs kursai taip pat siekiama geriau parengti studentus mūsų griausmas semestro kursus (Programa de Estudios argentinos Y Latinoamericanos). Tęstinės studentai taip pat gali priimti tolesnį kursą ispanų kalbos semestro metu. ... [-]


Suaugusiųjų Ispanų Panardinimo Programos

Tico Lingo
Su bendrabučiu 1 - 16 savaites February 2018 Kosta Rika Heredia

Mūsų suaugusiųjų ispanų programos yra skirtos kuo greičiau gauti studentus, kurie kalba apie pokalbį ispaniškai. Mes siūlome įvairias programas, kurių kiekvienas apima ispanų kalbos kursus ir vietos apgyvendinimo namie. [+]

Mūsų suaugusiųjų ispanų programos yra skirtos kuo greičiau gauti studentus, kurie kalba apie pokalbį ispaniškai. Mes siūlome įvairias programas, kurių kiekvienas apima ispanų kalbos kursus ir vietos apgyvendinimo namie. Daugelis studentų pastebėjo, kad praėjus 3-4 savaitėms ryškiai didėja ispanų kalba.

Programos trukmė yra lanksti , pradedant nuo 1-16 savaičių.

Įtraukta į kiekvieną programą:

Airport Pickup Paskirties vietos egzaminas, siekiant užtikrinti tinkamą lygiavimą Ekskursija po miestą Heredia su žemėlapiu Pokalbiai su vietos gyventojais Diplomas baigimo kurso

Pagrindinė ispanų kalinimo programa

Pagrindinė programa apima 4 valandas ispanų kalbos mokymą per dieną su apgyvendinimu šeimoje vietiniame "Tico" šeimos namuose.... [-]


Ispanijos Žinoma - Intensyvus (15 Val / Savaitę)

ALICANTE – ELE USAL
Su bendrabučiu Dieninės 1 savaitė Registracija galima Ispanija Alikantėje

Pagrindinis tikslas šio intensyvaus kurso, siekiant pagerinti mokinių kalbinę kompetenciją per panardinant kultūrinės aplinkos ir per bendravimo metodiką klasėje. [+]

Aprašymas

Mūsų ispanų kalbos ir kultūros kursai skirti tiems studentams, kurie nori išmokti ispanų Alikantėje. Jie pasiūlė visuose Bendros Europos kalbų mokėjimo orientacine (A1-A2-B1-B2-C1-C2) lygių.

Pagrindinis tikslas šio intensyvaus kurso, siekiant pagerinti mokinių kalbinę kompetenciją per panardinant kultūrinės aplinkos ir per bendravimo metodiką klasėje.

Mūsų kursai siūlo prasmingą praktiką gramatikos, žodyno, žodžiu ir raštu išraiška, visa tai naudojant realias situacijas ir tekstus.

Tvarkaraštis

Nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9:00 esu 12:30 (su 30 minučių pertrauka). Jums bus paprašyta užpildyti žodinę dalį Prisijungė stojamasis testas pirmą dieną klases, kad galėtume tiksliau nustatyti savo lygį ispanų.... [-]