Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 122 kursus - Ispanų kalbos studijos

Ispanų kalbos kursai gali būti idealus pasirinkimas asmenims, kurie nori išmokti antrąją kalbą, kuri galėtų būti naudinga diena iš dienos gyvena taip pat kaip ir versle. Ispanų kalba yra universali kalba, pasakyta visame pasaulyje.

Kas yra kalbos kursai ispaniškai?

Ispanų kalbos kursas moko kalbėti kalba, taip pat rašyti ir skaityti. Tai leidžia studentams išmokti bendrauti socialinėje ir verslo sąveiką ir moko apie Ispanijos kultūrą, taip pat.

Kokie Atsižvelgiant kalbos kursus ispanų privalumai?

Atsižvelgiant ispanų kalbos kursus yra vertingas dėl daugelio priežasčių, ypač dėl to, daugelyje šalių visame pasaulyje, įskaitant Šiaurės Amerikos, Europos, Pietų Amerikoje ir Centrinėje Amerikoje kalbėti šia kalba.Jis taip pat gali padėti studentui bendrauti įvairiose socialinėse situacijose.

Kiek kainuoja Paimkite Kalbų kursai ispaniškai?

Šių kursų kaina svyruoja labai. Tai galima rasti labai prieinamą programas, kad būtų galima imtis internete nebrangiai. Kita galimybė yra atsižvelgiant kursą kolegijoje aplinkoje, kuri gali būti brangesnis.

Kas yra į kalbos kursus ispanų reikalavimai?

Dauguma laiko, yra labai mažai, jei tokių reikalavimų imtis ispanų kalbos kursus. Net ir jaunesni vaikai gali dalyvauti.

Kokios karjeros gerinimo galite tikėtis su kalbos kursus ispanų kalba?

Asmenys, kurie kalba daugiau nei viena kalba, ypač vertingą kalbą, kaip šis, yra naudinga darbdaviams.Tai suteikia darbdaviui galimybę tikėtis darbuotojui bendrauti su klientais, klientų ir verslo partnerių daugiau nustatymų.

Kodėl Paimkite Online Kalbų kursai ispaniškai?

Dabar naršo kursai, kad būtų lengva, kad žmonės galėtų gauti kalbą, savo kurso. Tai leidžia individualų tyrimą jo ar jos tempu.

Kur Paimkite Kalbų kursai ispaniškai?

Atsižvelgiant ispanų kalbos lengva padaryti, nes ji yra prieinama per įvairių interneto mokyklose. Taip pat galima rasti įvairių mokyklų, įskaitant kolegijas.

Kaip registruotis į ispanų kursą?

Paieška jūsų programoje žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo biurą, kad jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

122 Rezultatai Ispanų kalbos studijos

Universidad de La Sabana - Department of Foreign Languages and Cultures

Jūs dirbsite 4 kalbų įgūdžiais: rašydami, kalbėdami, skaitydami ir klausydami (jūs praktikuosite visą laiką naują žodyną ir gramatiką). Mes suteiksime jums klasės vadovus ... [+]

Jūs dirbsite 4 kalbų įgūdžiais: rašydami, kalbėdami, skaitydami ir klausydami (jūs praktikuosite visą laiką naują žodyną ir gramatiką). Mes suteiksime jums klasės vadovus, taigi jums nereikės pirkti papildomos medžiagos; jums reikės tik žodyno.

Mūsų kursai yra labai lankstūs, galite pasirinkti, kiek savaičių studijuoti ir kada pradėti. Klasės prasideda kiekvieną pirmadienį, todėl galite pasirinkti datą, kada pradėti kursą.

Turime skirtingus kursus, kuriuos galite pasirinkti iš:

Bendrasis ispanų kalbos kursas (15 valandų Ispanijos pamokų per savaitę)Intensyvus ispanų kursas (20 valandų Ispanijos pamokų per savaitę)Bendrasis ispanų kalbos kursas savanoriškaiViena pamokaKainos... [-]
Kolumbija Chía
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 24 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Elec Spanish School

Šie kursai grindžiami žodynu ir gramatinėmis struktūromis, susijusiomis su liturgijos temomis, ir visa veikla, vykdoma Katalikų Bažnyčioje. ... [+]

Šie kursai grindžiami žodynu ir gramatinėmis struktūromis, susijusiomis su liturgijos temomis, ir visa veikla, vykdoma Katalikų Bažnyčioje.

Klasių struktūra

Ši programa yra intensyviai teikiama 4 valandas per parą. Pirmosiomis valandomis mes mokomės kasdienio gyvenimo ir likusių valandų dalykų, daugiausia dėmesio skiriant žodžiui, išraiškoms ir struktūroms, susijusioms su bažnyčia ir jos mokymais.

Programų projektavimas

Jie yra pasirengę skirtingiems lygmenims, pradedantiesiems, tarpiniams, pažengusiems ir aukštesniems.

Šie lygiai nustatomi per praktinių užduočių testą, kuris taikomas pirmąją klasių dieną.

Kursų pasiekimai

Savo komunikacinio metodo dėka mes dirbame pagal keturis įgūdžius, kuriuos studentai turi išreikšti savo žinias, mokymus ir pranešimus bažnytinėje bendruomenėje, šie įgūdžiai yra žodinė gamyba, rašytinė išraiška, garsiniai sugebėjimai ir tekstų suvokimas.... [-]

Kosta Rika San Isidro de El General
Vasaris 2020
Ispanų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Católica del Norte

Reikšminga mokymosi patirtis nuostabiame Coquimbo regione, kultūrinėje ir magiškoje vietoje. Programos sukurtos siekiant suteikti išsamią patirtį, įskaitant kokybišką aka ... [+]

Ispanijos, jūros mokslai ir verslas Coquimbo mieste

Atacama Immersion Čilė Universidad Católica del Norte

Vieta: Coquimbo regionas Čilės centre

Regionas, kuris nustebina savo lankytojus nuostabiomis vietomis, tokiomis kaip Elqui slėnis, garsus slėnis, kuriame gaminamas Čilės Pisco. Svarbi astronominių observatorijų scena dėl savo dangaus skaidrumo. Puikios jūros biologinės įvairovės pakrantės idealiai tinka jūrų moksliniams tyrimams. Coquimbo yra regionas, kuriame gimė literatūros Nobelio premija Gabriela Mistral, jos darbai, vaikystė ir istorija yra šiose gražiose žemėse.

apibūdinimas

Reikšminga mokymosi patirtis nuostabiame Coquimbo regione, kultūrinėje ir magiškoje vietoje. Programos sukurtos siekiant suteikti išsamią patirtį, įskaitant kokybišką akademinį mokymąsi, veiklą laukuose, įterptuose paplūdimių apsuptuose kraštovaizdžiuose, kur lankytojai gali mėgautis, dalintis ir keistis patirtimi.... [-]

Čilė Coquimbo
Registracija galima
Anglų,Ispanų
Dieninės
2 - 4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ELITE Lenguas

Keturių savaičių kompaktiškas kursas, apimantis visus klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo aspektus, suteikiant studentams išsamią Vakarų kalbos studiją ir nuolatinį j ... [+]

Keturių savaičių kompaktiškas kursas, apimantis visus klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo aspektus, suteikiant studentams išsamią Vakarų kalbos studiją ir nuolatinį jų gebėjimų tobulinimą įvairiais pratimais klasėje.

Mūsų mokykla reikalauja mažos klasės, ir kiekvienoje klasėje yra ne daugiau kaip 9 studentai, kad užtikrintų geriausią mokymo kokybę, atkreiptų dėmesį į kiekvieno mokinio mokymosi situaciją ir leistų mokiniams visoje klasėje bendrauti su mokytojais.

Po kiekvieno lygio bus trys savaitės nemokamos "Dele tutoring" programos, padėsiančios studentams sustiprinti savo žinias ir susipažinti su Dele egzamino klausimais.

Klasės dydis: 3-9 grupių klasė... [-]

Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 53 savaitės
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Think in Spanish

Kaip ir mūsų standartiniuose kursuose, rudens kursas apims klasių pamokas kartu su socialine ir kultūrine veikla, kad palengvintų mokymąsi autentiškose komunikacinėse sit ... [+]

Intensyvus dviejų savaičių rudens kursas

Kaip ir mūsų standartiniuose kursuose, rudens kursas apims klasių pamokas kartu su socialine ir kultūrine veikla, kad palengvintų mokymąsi autentiškose komunikacinėse situacijose.

Studentai: Minimalus amžius 18. Minimalus Ispanijos lygis: A2 (Išankstinis tarpinis)Galimos vietos: 10 per dvi savaites ir kursai. Minimalus grupės dydis: 6 studentai.Klasės vienetai per dvi savaites60 sesijų. 55 valandos už pamoką15-20 sesijų: verslo ispanų10 pamokų: ispanų tarimas ir akcentas

Tvarkaraštis

Nuo pirmadienio iki penktadienio: 9: 00-13: 30/15: 00-17: 00

Socialinė ir kultūrinė veikla vyks po 17.00 val. Ir savaitgaliais... [-]

Ispanija León
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Guadalajara

Tarptautinių kalbų centro (ILC) prestižas per metus augo, ypač ispanų kalba. Jei jūsų tikslas yra kalbėti šia pasaulio kalba, Ispanijos ILC departamentas yra teisingas pa ... [+]

STUDIJŲ ISPANIJA UAG

Apsvarstykite Gvadalacharą kaip kitą tikslą mokytis ispanų! Vakarų Meksikoje įsikūrusi Gvadalachara siūlo išskirtinį tradicinį ir modernų miesto grožį. Jis yra vienas iš geriausių pasaulio klimato ir yra netoli gražių Puerto Vallarta, Manzanillo ir Melaque paplūdimių.

UNIVERSIDAD AUTÓNOMA DE GUADALAJARA ( UAG ), seniausias privatus universitetas Meksikoje, siekė akademinės kompetencijos daugiau nei 80 metų. Jos pavadinimas tapo sinonimu švietimo prestižui ir yra gerai žinomas visame pasaulyje. UAG ypač pasiekė svarbų pripažinimą Lotynų Amerikoje.

UAG TARPTAUTINIS KALBOS CENTRAS (ILC) savo studentams suteikia galimybę augti tiek asmeniškai, tiek profesionaliai, mokantis užsienio kalbos. Todėl studentai dar kartą patvirtina savo vertybes per sąveiką ir klasių diskusijas, taip pat analizuodami šalies, kurios kalba mokosi, kultūrą.... [-]

Meksika Guadalajara
Liepa 2019
Ispanų
Dieninės
32 - 45 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas

Mūsų Ispanų kalbos kursai (visų lygių) yra sukurta siekiant suteikti visišką panirti į ispanų kalbą ir jos aplinkos per pačių patirtimi, kad studentai gyvens per tiek kla ... [+]

Dubliavimą ispanų? Išleisti derinyje?

Mūsų Ispanų kalbos kursai (visų lygių) yra sukurta siekiant suteikti visišką panirti į ispanų kalbą ir jos aplinkos per pačių patirtimi, kad studentai gyvens per tiek klasėje ir kitur (projektai, prezentacijos, trumpametražiai filmai, Subtitrai, vaidina, dienoraščių, drama , menas, dubliavimą vaizdo ...), tiek Ispanijos klasių ir kursai siūlome kaip už kalbos klasių papildo: filmas, teatras, menas, Ispanijos turizmo, verslo ispanų, ispanų kultūros ir ispanų kulinarijos. Visi intensyvūs kursai universitetų ECTS kreditų ir visi studentai turi prieigą prie visų universitetų paslaugomis ir infrastruktūra.

Skirtas žmonėms, kurie nori greitai ir efektyviai išmokti ispanų.... [-]

Ispanija Alicante
Registracija galima
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MISS - Marbella International Spanish School

Mes pritaikome pamokas pagal jūsų konkrečius reikalavimus, padedame jums trumpai kalbėti ir suprasti ispanų kalbą arba tobulinti savo įgūdžius pagal jūsų profesinius reik ... [+]

Privačios pamokos: pritaikykite savo mokymąsi

Jūs nusprendžiate, kada, ką ir kaip.

Mūsų privačios pamokos yra pritaikytos jūsų interesams, lygiui ir poreikiams, taip pat prieinamumui.

Mes pritaikome pamokas pagal jūsų konkrečius reikalavimus, padedame jums trumpai kalbėti ir suprasti ispanų kalbą arba tobulinti savo įgūdžius pagal jūsų profesinius reikalavimus, akademinius siekius, darbo gebėjimus, kultūrinius interesus ir pan. mokytojas pritaiko mokymosi medžiagą prie jūsų poreikių ir padeda jums pasiekti savo tikslus savo tempu.

Mūsų privačios pamokos taip pat yra puikus pasirinkimas, jei norite išgirsti savo bendravimo įgūdžius.

Taip pat galime suteikti pusiau privačias pamokas dviem studentams tuo pačiu lygiu.... [-]

Ispanija Marbella
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
1 - 4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IES Abroad

Specialiai sukurta studentams su pažangiomis ispanų kalbos žiniomis, mūsų programa leidžia jums remtis savo kalbos įgūdžiais, kai pasinerti į Argentinos kultūrą. Be išsam ... [+]

Apžvalga

Jūs gerai skaitote, rašote ir gerai mokate ispanų kalbą, kodėl gi nepriimti savo išsilavinimo į kitą lygį? Gyvenk ir mokykis Buenos Airėse, kur vietiniai žmonės yra atviri ir nori kalbėti ispanu su jumis ir padėti jums išmokti jų kalbos, istorijos ir kultūrų.

Specialiai sukurta studentams su pažangiomis ispanų kalbos žiniomis, mūsų programa leidžia jums remtis savo kalbos įgūdžiais, kai pasinerti į Argentinos kultūrą. Be išsamaus kalbos mokymosi mūsų Buenos Airių centre, jūs pasirenkate iš įvairių Ispanijos mokomų IES Abroad studijų kursų, skirtų šioms sritims:

LiteratūraŽmonės, politika

Galite užsiregistruoti kursuose vietos universitetuose, įskaitant Universidad Torcuato di Tella, Universidad de Buenos Aires ir Pontifiko Universidad Católica Argentina, kur jūs patiriate Argentinos švietimo sistemą iš pirmų rankų ir mėgaukitės vietos studentų veikla. Galbūt jūs sukursite kai kuriuos Argentinos draugus, kol esate.... [-]

Argentina Buenos Aires
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VERITAS

Šis kursas skirtas teikti bendrus teisėsaugos specialistus, neturinčius ankstesnės Ispanijos patirties, su priemonėmis, būtinomis bendrauti su vietiniais ispanų kalbėtoja ... [+]

Teisėsaugos profesijosSSP 151: pagrindinė Ispanijos teisė teisėsaugos profesijomsTrukmė: 4 savaitesKalba: IspanųSiūloma kiekvieną mėnesį, išskyrus kovo, balandžio, gegužės, rugpjūčio, rugsėjo mėn865 USD

Šis kursas skirtas teikti bendrus teisėsaugos specialistus, neturinčius ankstesnės Ispanijos patirties, su priemonėmis, būtinomis bendrauti su vietiniais ispanų kalbėtojais. Per šį 4 savaičių kursą studentai dirbs imituodami sąveiką su ispanų kalbomis sergančiais pacientais, kad įgytų pagrindines kalbines žinias ir įgūdžius, kurie leis jiems patogiai įveikti šias sąveikas grįžę namo.

SSP 251: tarpinės Ispanijos teisėsaugos profesijomsKalba: IspanųSiūloma kiekvieną mėnesį, išskyrus kovo, balandžio, gegužės, rugpjūčio, rugsėjo mėn865 USD... [-]
Kosta Rika San José
Liepa 2019
Ispanų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Kursas vyksta senoviniame Ispanijos sostinėje Toledoje, nuo 1986 m. - Pasaulio paveldo mieste, kur kartu egzistavo trys kultūros (krikščionys, musulmonai ir žydai). liter ... [+]

Bendra informacija

Kursas vyksta senoviniame Ispanijos sostinėje Toledoje, nuo 1986 m. - Pasaulio paveldo mieste, kur kartu egzistavo trys kultūros (krikščionys, musulmonai ir žydai). literatūrinė, meninė ir fantastiška gastronomija. Vos 30 minučių traukiniu iš Madrido centro.

Trukmė ir tvarkaraštis

2019 m. Liepos 8–26 d. Trijų savaičių kursas (60 teorinių-praktinių valandų).

Programa apima buvimą universiteto gyvenamojoje vietoje nuo liepos 7 d. Iki liepos 27 d. Dalyviai negalės atvykti į universiteto gyvenamąją vietą iki liepos 7 d. Ir turės palikti savo kambarį liepos 27 d.

Liepos 8 d. Vyks orientacinė sesija, o klasės prasidės tą pačią dieną. Paskutinė klasės diena bus liepos 26 d.... [-]

Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Spanish (Spain)
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of California, Irvine - Division of Continuing Education

Efektyviai bendrauti su savo klientais, potencialiais klientais ar kolegomis, nepriklausomai nuo jūsų dabartinės ispanų kalbos žinios. ... [+]

Apžvalga

Efektyviai bendrauti su savo klientais, potencialiais klientais ar kolegomis, nepriklausomai nuo jūsų dabartinės ispanų kalbos žinios. Mūsų kursai, apimantys pagrindinį žodyną ir gramatiką, pokalbių išraiškos, klausimai ir komandos, pritaikytos studentų poreikiams įdomiai, patogiai ir apgalvotai mokytis.

Kas turėtų dalyvauti

Kursai skirti verslo ir medicinos specialistams, kurie supranta ar kalba labai mažai arba visai ne ispaniškai, ir kurie yra suinteresuoti veiksminga ir apgalvota kalbos mokymosi patirtimi, jie bus vertingi.

Programos išmokosSuprasti ispaniškus žodžius ir posakius, naudojamus darbo vietose.Padarykite pareiškimus, užduot... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Irvine USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
City Hall School of Languages

Bendras ispanų kalbos kursas; Mini grupes iki 4 studentų; 20 pamokų per savaitę; Šio kurso kaina yra 200 € per savaitę. SPECIALUS PASIŪLYMAS Šiais metais mūsų miestas yra ... [+]

Geriausi kursai - Ispanų kalbos studijos. Ispanijos kursasBendras ispanų kalbos kursasMini grupes iki 4 studentų20 pamokų per savaitęŠio kurso kaina yra 200 € per savaitę.Jis yra prieinamas visais lygmenimisKursą galima užsakyti birželio, liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais"Leonas" yra gastronominis miestas 2018 m., Ir švęsdami tai, mūsų kursai apima nemokamą maistą tradiciniame ispanų restorane, jei lankysite liepos ir rugpjūčio mėnesių kursus. [-]
Ispanija León
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ILISA Language School

LISA Instituto de Idiomas siūlo vienas su vienu "konsultavimo sesijas idealiai tinka asmenims su labai specializuotos kalbos poreikius. Mes teikiame privačias pamokas 2, ... [+]

ILISA Instituto de Idiomas siūlo vienas su vienu "konsultavimo sesijas idealiai tinka asmenims su labai specializuotos kalbos poreikius. Mes teikiame privačias pamokas 2, 4, 3 ar 6 valandas per dieną. Ši programa yra prieinama kiekvienam lygyje ir taip tą patį grafiką, kaip grupės 4 ir grupės 4 Plus programas.

Be to, ILISA galėjo organizuoti studentų vizitai į vietines įmones, mokyklose, ligoninėse, klinikose, ir daugelis kitų praeityje. Programa pabrėžia bendrųjų kalbos įgūdžių tobulinimą ir, priklausomai nuo Jūsų poreikių, pastato įgūdžių ir žodyno specialiai, susijusius su jūsų pomėgiais ar profesija. Ji taip pat apima kalbinės kompetencijos ataskaitą, kurioje klausymo ir skaitymo supratimo, rašymo ir kalbėjimo įgūdžius, ir, jei taikoma, profesionalūs kalbėjimo įgūdžius.... [-]

Kosta Rika San Pedro
Registracija galima
Anglų,Ispanų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Veracruz - Universidad Veracruzana

... [+]

siūlo šešis lygius ispanų kalba.

[-]
Meksika Heroica Veracruz
Liepa 2019
Anglų,Ispanų
Dieninės
2 - 6 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba