Kursai - Ispanų kalbos studijos

Palyginti 116 kursus - Ispanų kalbos studijos

Ispanų kalbos kursai gali būti idealus pasirinkimas asmenims, kurie nori išmokti antrąją kalbą, kuri galėtų būti naudinga diena iš dienos gyvena taip pat kaip ir versle. Ispanų kalba yra universali kalba, pasakyta visame pasaulyje.

Kas yra kalbos kursai ispaniškai?

Ispanų kalbos kursas moko kalbėti kalba, taip pat rašyti ir skaityti. Tai leidžia studentams išmokti bendrauti socialinėje ir verslo sąveiką ir moko apie Ispanijos kultūrą, taip pat.

Kokie Atsižvelgiant kalbos kursus ispanų privalumai?

Atsižvelgiant ispanų kalbos kursus yra vertingas dėl daugelio priežasčių, ypač dėl to, daugelyje šalių visame pasaulyje, įskaitant Šiaurės Amerikos, Europos, Pietų Amerikoje ir Centrinėje Amerikoje kalbėti šia kalba.Jis taip pat gali padėti studentui bendrauti įvairiose socialinėse situacijose.

Kiek kainuoja Paimkite Kalbų kursai ispaniškai?

Šių kursų kaina svyruoja labai. Tai galima rasti labai prieinamą programas, kad būtų galima imtis internete nebrangiai. Kita galimybė yra atsižvelgiant kursą kolegijoje aplinkoje, kuri gali būti brangesnis.

Kas yra į kalbos kursus ispanų reikalavimai?

Dauguma laiko, yra labai mažai, jei tokių reikalavimų imtis ispanų kalbos kursus. Net ir jaunesni vaikai gali dalyvauti.

Kokios karjeros gerinimo galite tikėtis su kalbos kursus ispanų kalba?

Asmenys, kurie kalba daugiau nei viena kalba, ypač vertingą kalbą, kaip šis, yra naudinga darbdaviams.Tai suteikia darbdaviui galimybę tikėtis darbuotojui bendrauti su klientais, klientų ir verslo partnerių daugiau nustatymų.

Kodėl Paimkite Online Kalbų kursai ispaniškai?

Dabar naršo kursai, kad būtų lengva, kad žmonės galėtų gauti kalbą, savo kurso. Tai leidžia individualų tyrimą jo ar jos tempu.

Kur Paimkite Kalbų kursai ispaniškai?

Atsižvelgiant ispanų kalbos lengva padaryti, nes ji yra prieinama per įvairių interneto mokyklose. Taip pat galima rasti įvairių mokyklų, įskaitant kolegijas.

Kaip registruotis į ispanų kursą?

Paieška jūsų programoje žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo biurą, kad jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Ispanų kalbos (ispanų studijų) kursas

Universidad Nebrija Centro de Estudios Hispánicos
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 - 32 savaites February 2019 Ispanija Madrid + 1 daugiau

Šie kursai yra skirti studentams, kurie nori praleisti vieną semestrą ar daugiau studijuoti prestižinėje programoje, dalyvaudami Ispanijos universiteto kasdieniniame gyvenime tiek akademiniu, tiek socialiniu požiūriu. Programa siūlo daugiau kaip 40 skirtingų kursų dalykų, susijusių su ispanų kalba, gramatika, literatūra, istorija, menas, politologija ir kitomis panašiomis disciplinomis. Kiekviename lygyje yra bendrų, specifinių ir kryptingų kursų, kad būtų patenkinti skirtingi studentų poreikiai.

[+]

Patirkite Ispaniją ir ispanų kalbą Nebrijoje, kai gaunate universitetinius kreditus

Šie kursai yra skirti studentams, kurie nori praleisti vieną semestrą ar daugiau studijuoti prestižinėje programoje, dalyvaudami Ispanijos universiteto kasdieniniame gyvenime tiek akademiniu, tiek socialiniu požiūriu.

Programa siūlo daugiau kaip 40 skirtingų kursų dalykų, susijusių su ispanų kalba, gramatika, literatūra, istorija, menas, politologija ir kitomis panašiomis disciplinomis.

Kiekviename lygyje yra bendrų, specifinių ir kryptingų kursų, kad būtų patenkinti skirtingi studentų poreikiai.

Ispanų kalbos kursai siūlomi ištisus metus į 6 skirtingas programas. Kursų lankstumas suteikia studentams galimybę pasirinkti vieną iš šių studijų laikotarpių arba juos sujungti: ... [-]


Suaugusiųjų ispanų kalinimo programa

Intercultura Costa Rica
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 16 savaites Registracija galima Kosta Rika Heredia Sámara + 1 daugiau

Mūsų ispanų panardinimo programa suteikia pilną ispanų panoramavimo galimybę. Mūsų programa yra pagrįsta keturiomis integruotomis dalimis: kasdienėmis klasėmis, kasdieniais kultūriniais renginiais, šeimos nariais šeimose (neprivaloma, bet labai rekomenduojama) ir mūsų "Ispanų tik taisyklė" miesteliu. Tai užtikrina, kad mūsų mokiniai kuo geriau išnaudotų savo ispanų studijas, o mūsų mokyklos patalpose - 100% panardintą aplinką ir patirtį visiems studentams. Sužinokite, kaip iš tikrųjų kalbėti ispaniškai prasmingomis, realiomis situacijomis, su įdomiais ir dinamiškais pamokomis. Klasės sesijos apima veiksmingą ir autentišką mokymosi veiklą, tinkamą visiems mokymosi stiliams, kultūroms ir amžiui. [+]

1. MŪSŲ GERA GERIAUSIAS METŲ DARBAS: Žalioji sezono reklama - 295 LTL. Išjunkite mūsų ispanų klasių klases, kai užsisakėte mažiausiai 3 savaičių Ispanijos programą. Ši nuolaida taikoma visoms programoms, kurių imamasi nuo 2018 m. Rugpjūčio 6 d. Iki gruodžio 21 d.

2. COSTA RICAN NATIONAL HOLIDAY PROMO - Mes švenčiame "Guanacaste" prijungimą ir kiekvienai savaičių savaitę skiriame 25 USD nuolaida, jei užsakysite 2018 m. Liepos mėnesį!

PASTABA: vienu metu taikoma tik viena nuolaida.

Sužinokite, kaip iš tikrųjų kalbėti ispaniškai prasmingomis, realiomis situacijomis, su įdomiais ir dinamiškais pamokomis. Klasės sesijos apima veiksmingą ir autentišką mokymosi veiklą, tinkamą visiems mokymosi stiliams, kultūroms ir amžiui.... [-]


Suaugusiųjų ispanų kalbos programos

Tico Lingo
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 16 savaites Registracija galima Kosta Rika Heredia

Mūsų suaugusiųjų ispanų programos yra skirtos kuo greičiau gauti studentus, kurie kalba apie pokalbį ispaniškai. Mes siūlome įvairias programas, kurių kiekvienas apima ispanų kalbos kursus ir vietos apgyvendinimo namie. [+]

Mūsų suaugusiųjų ispanų programos yra skirtos kuo greičiau gauti studentus, kurie kalba apie pokalbį ispaniškai. Mes siūlome įvairias programas, kurių kiekvienas apima ispanų kalbos kursus ir vietos apgyvendinimo namie. Daugelis studentų pastebėjo, kad praėjus 3-4 savaitėms ryškiai didėja ispanų kalba.

Programos trukmė yra lanksti , pradedant nuo 1-16 savaičių .

Įtraukta į kiekvieną programą:

Airport PickupPaskirties vietos egzaminas, siekiant užtikrinti tinkamą lygiavimąEkskursija po miestą Heredia su žemėlapiuPokalbiai su vietos gyventojaisDiplomas baigimo kurso

Pagrindinė ispanų kalinimo programa

Pagrindinė programa apima 4 valandas ispanų kalbos mokymą per dieną su apgyvendinimu šeimoje vietiniame "Tico" šeimos namuose.... [-]


Ispanų užsieniečiams

Universidad EAFIT
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 savaites Registracija galima Kolumbija Medellín + 1 daugiau

" Universidad EAFIT " Medeljone "Ispanijos kaip užsienio kalbos" programa yra išsami ispanų kalbos įgijimo programa, leidžianti studentams veiksmingai ugdyti kalbos bendravimo įgūdžius. [+]

Apie mus

" Universidad EAFIT " Medeljone " Ispanijos kaip užsienio kalbos" programa yra išsami ispanų kalbos įgijimo programa, leidžianti studentams veiksmingai ugdyti kalbos bendravimo įgūdžius. Kadangi pripažįstama jo kokybė, tai yra pirmoji Kolumbijos programoje skirta ispanų kalbos kaip užsienio kalbos, kurią turi patvirtinti Ispanijos Cervantes institutas. Šešios bendrosios Europos sistemos (A1-C1) aprašyti kvalifikacijos lygiai yra paskirstomi 15 kursų, kurių kiekvienas trunka 38 valandas. Siekiant optimizuoti mokymosi ir klasių sąveiką, kiekvienoje grupėje yra tik 3-8 studentai.

Mokymosi patirtis užtikrinama:

Mokomos klas ÷ s grindžiamos veiksmingu ir tinkamu bendravimu mažose grup ÷ se su aukštos kvalifikacijos mokytojaisPokalbio partneris, norėdamas gauti daugiau kalbos apie ispanų kalbos lygįGalimybė lankyti universiteto bakalauro studijų programas. Ši galimybė suteikia studentams galimybę mokytis kalbos akademiniu lygmeniu; klasėms taikomos Universiteto planavimasKultūrinė veikla kasdien visoje universiteto mieste siūloma geresnei kalbos panardinimuiProgramos metodika... [-]

Gap Year or Semester in Spain

EF Gap Year
Su bendrabučiu Dieninės 6 - 12 mėnesių Registracija galima Ispanija Madrid Marbella Barcelona + 2 daugiau

[+]

Geriausi kursai - Ispanų kalbos studijos. Kainos informacija : šeimos nakvynės namai ir maitinimo planas yra įtraukti į kursų kainą. Susisiekite su Priėmimo komanda dėl asmeninės kainos pasiūlymo. [-]

Intensyvus ispanų Žinoma

Universidad Autónoma de Guadalajara
Su bendrabučiu Dieninės 32 - 45 valandos July 2019 Meksika Guadalajara

Iš CII prestižas ir toliau augti per metus, ypač ispanų kalba. Jei jūsų tikslas yra kalbėti šia pasaulinės kalbą Ispanijos departamentas prie Centro Internacional de Idiomas yra teisingas pasirinkimas. Pilnas sąrašas ir kursų aprašymas pateiktas žemiau. [+]

Tiltas į pasaulį

"Centro Internacional De Idiomas

ISPANŲ

Ispanijos šiuo metu kalbėjo daugiau nei 300 milijonų žmonių. Ji atsirado tuo pačiu metu, kaip ir Ispanijos konsolidavimo kaip moderni, per katalikų karaliaus ir karalienės, Ferdinand ir Isabella metu.

GUADALAJARA

Gvadalachara yra puikus miestas ir labai įdomi vieta! Kadangi Jalisco valstybės kapitalo, šis miestas gimė būti puikus ir puikus! Įsikūręs Vakarų Meksikoje, Gvadalacharoje siūlo išskirtinį spindesys miestą, kuris yra tradicinis ir modernus tuo pačiu metu. Jis turi vieną iš geriausių klimato pasaulyje, ir tai šalia gražių paplūdimių Puerto Vallarta, Manzanillo ir Melaque.... [-]


Kursas: Katalikų liturgijos programa

Elec Spanish School
Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites February 2019 Kosta Rika San Isidro de El General

Šie kursai grindžiami žodynu ir gramatinėmis struktūromis, susijusiomis su liturgijos temomis, ir visa veikla, vykdoma Katalikų Bažnyčioje. [+]

Šie kursai grindžiami žodynu ir gramatinėmis struktūromis, susijusiomis su liturgijos temomis, ir visa veikla, vykdoma Katalikų Bažnyčioje.

Klasių struktūra

Ši programa yra intensyviai teikiama 4 valandas per parą. Pirmosiomis valandomis mes mokomės kasdienio gyvenimo ir likusių valandų dalykų, daugiausia dėmesio skiriant žodžiui, išraiškoms ir struktūroms, susijusioms su bažnyčia ir jos mokymais.

Programų projektavimas

Jie yra pasirengę skirtingiems lygmenims, pradedantiesiems, tarpiniams, pažengusiems ir aukštesniems.

Šie lygiai nustatomi per praktinių užduočių testą, kuris taikomas pirmąją klasių dieną.

Kursų pasiekimai

Savo komunikacinio metodo dėka mes dirbame pagal keturis įgūdžius, kuriuos studentai turi išreikšti savo žinias, mokymus ir pranešimus bažnytinėje bendruomenėje, šie įgūdžiai yra žodinė gamyba, rašytinė išraiška, garsiniai sugebėjimai ir tekstų suvokimas.... [-]


Ispanijos Žinoma - intensyvus (15 val / savaitę)

ALICANTE – ELE USAL
Su bendrabučiu Dieninės 1 savaitė Registracija galima Ispanija Alicante

Pagrindinis tikslas šio intensyvaus kurso, siekiant pagerinti mokinių kalbinę kompetenciją per panardinant kultūrinės aplinkos ir per bendravimo metodiką klasėje. [+]

Aprašymas

Mūsų ispanų kalbos ir kultūros kursai skirti tiems studentams, kurie nori išmokti ispanų Alikantėje. Jie pasiūlė visuose Bendros Europos kalbų mokėjimo orientacine (A1-A2-B1-B2-C1-C2) lygių.

Pagrindinis tikslas šio intensyvaus kurso, siekiant pagerinti mokinių kalbinę kompetenciją per panardinant kultūrinės aplinkos ir per bendravimo metodiką klasėje.

Mūsų kursai siūlo prasmingą praktiką gramatikos, žodyno, žodžiu ir raštu išraiška, visa tai naudojant realias situacijas ir tekstus.

Tvarkaraštis

Nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9:00 esu 12:30 (su 30 minučių pertrauka). Jums bus paprašyta užpildyti žodinę dalį Prisijungė stojamasis testas pirmą dieną klases, kad galėtume tiksliau nustatyti savo lygį ispanų.... [-]


Ispanų kalbos kursai

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 3 - 6 mėnesių September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Irvine USA Online + 2 daugiau

Efektyviai bendrauti su savo klientais, potencialiais klientais ar kolegomis, nepriklausomai nuo jūsų dabartinės ispanų kalbos žinios. [+]

Apžvalga

Efektyviai bendrauti su savo klientais, potencialiais klientais ar kolegomis, nepriklausomai nuo jūsų dabartinės ispanų kalbos žinios. Mūsų kursai, apimantys pagrindinį žodyną ir gramatiką, pokalbių išraiškos, klausimai ir komandos, pritaikytos studentų poreikiams įdomiai, patogiai ir apgalvotai mokytis.

Kas turėtų dalyvauti

Kursai skirti verslo ir medicinos specialistams, kurie supranta ar kalba labai mažai arba visai ne ispaniškai, ir kurie yra suinteresuoti veiksminga ir apgalvota kalbos mokymosi patirtimi, jie bus vertingi.

Programos išmokosSuprasti ispaniškus žodžius ir posakius, naudojamus darbo vietose.Padarykite pareiškimus, užduoti klausimus ir vykdyti dialogą naudodami visus ispaniškus sakinius.Pripažįsta skirtumus tarp JAV ir Latino kultūrų.Pagalbiniai darbuotojai, kuriems reikalingi įgūdžiai iš Ispanijos į pagrindinius tarpinius įgūdžiusParodykite norą išmokti ispanų kalbos įgūdžius [-]

Semester or Academic Year in SPAIN

Linguistic Horizons
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 semestrus January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Walnut Ispanija A Coruña + 3 daugiau

[+]

Pagalba naršyti procedūrą prašydama pritaikomais kreditus savo namų įstaigoje. 24/7 vietinis avarinis kontaktas. Kultūrinė veikla (pvz., Pasimatymų ispanų vakarienė, tapas ekskursijos, galisų karalienės ceremonija ir kt.) Dienos kelionių ekskursijos (pvz., Santiago de Compostela, Islas Cies, Galisijos kaimai ir kt.) [-]

Ispanų + Bakalauro studijų kursai

Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas
Su bendrabučiu Dieninės Registracija galima Ispanija Alicante

Paimkite vieną Ispanijos intensyvus arba ispanų semestrų kartu su viena ar du kursus A Bachelor's laipsnį Alikantės universitetas (tiesioginė registracija / Lankymūsi studentas). [+]

Paimkite vieną Ispanijos intensyvus arba ispanų semestrų kartu su viena ar du kursus A Bachelor's laipsnį Alikantės universitetas (tiesioginė registracija / Lankymūsi studentas).

Mes ne tik pasirūpinsime Jūsų registracijos procesą, tačiau teikti konsultavimo / rekomendacija, kas yra geriausiai tinka jums. Jūs turite būti studentė savo šalyje taikyti tiesioginio registracijos / Lankymūsi statusą.

Jūs galite mokytis ispanų arba anglų kalba. Yra daugiau nei 150 kursų mokoma visiškai anglų kalba, tiems, kurie dar nėra pasiekęs mokėjimo lygį ispanų reikalaujama imtis kursą į Bachelor's programa ispanų kalba.

Ir po klasę ...

Kad geriausias savo viešnagės, mes taip pat siūlome platų kultūrinių, sporto ir laisvalaikio veikla, siekiant patenkinti Ispanijos ir kitų tarptautinių studentų ir visiškai mėgautis visą gyvenimą keičiasi patirtimi studijų užsienyje. ... [-]


Granada - studija Granadoje

IES Abroad
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 semestrus January 2019 Ispanija Granada

Mūsų mokymo programoje naudojami visi Andalūzijos ir visos Ispanijos pietinės pusės. Programa siūlo dvi unikalias programos parinktis, kuriomis siekiama pagerinti savo ispanų kalbos įgūdžius: Ispanijos viduriniosios programos ir Išplėstinės Ispanijos programos. [+]

Apžvalga

Daugelis keliautojų, kurie lankosi Granadoje, primygtinai reikalauja, kad šis miestas yra visoje Ispanijoje. Granadas yra vienas iš aiškiausių langų į unikalų istorinį islamo, krikščionybės ir judaizmo simbiozę Ispanijoje, kuris taip pat yra jaunatviškas miestas su gyvybingu studentų gyvenimu, kuris dar labiau susilieja su naujais draugais - laukia Granada!

Mūsų mokymo programoje naudojami visi Andalūzijos ir visos Ispanijos pietinės pusės. Programa siūlo dvi unikalias programos parinktis, kuriomis siekiama pagerinti savo ispanų kalbos įgūdžius: Ispanijos viduriniosios programos ir Išplėstinės Ispanijos programos.

Studentai, įsikūrę vidurinėje IES Abroad kursus anglų ir ispanų kalbomis. Išplėstinės programos kursai vyksta tik ispaniškai, įskaitant studijas Universidad de Granada. Abi galimybės pristatys jums Ispanijos maurų paveldą ir žydų praeitį bei nuolatinius ryšius su Šiaurės Afrika per islamo ir šiuolaikines Šiaurės Afrikos studijas. Išplėstiniai studentai taip pat gali patirti visų lygių arabų kalbos kursus Universidad de Granada. Jūs taip pat galite pridėti tarptautinę darbo patirtį į savo gyvenimo aprašymą, tuo pačiu uždirbdami kreditą dalyvaudami stažuotės praktikoje ir pridedamame akademiniame seminare.... [-]


Ispanų internetinis kursas - 1-on-1 Tutoring

Lingoci
Internetinės Ištęstinės

Mėgaukitės internetinėmis ispanų kalbos pamokomis su patyrusiu, vietiniu dėstytoju. Vykdykite planą, pritaikytą jūsų individualiems poreikiams. Mes vertiname 4,8 žvaigždutes iš 5 studentų iš viso pasaulio. [+]

Išmokti ispanų greitą.

Mėgaukitės internetinėmis ispanų kalbos pamokomis su patyrusiu, vietiniu dėstytoju. Vykdykite planą, pritaikytą jūsų individualiems poreikiams. Mes vertiname 4,8 žvaigždutes iš 5 studentų iš viso pasaulio.

Interaktyvus, pritaikytas

Pagerinkite savo ispanų kalbą greitai, naudodami pamokas, pritaikytas jūsų lygiui, tikslams ir interesams. Jūs mokysite internete (per "Skype") su specialiu dėstytoju, bendrausite su mokymosi medžiaga ir dalinsis ja, kaip ir jūs, klasėje.

Sužinokite bet kur ir bet kada.

Sužinokite, kada jus domina iš bet kurios vietos. Mūsų išplėstinė planavimo technologija leidžia lengvai užsukti pamokas. Jūs netgi galite juos tiesiogiai įtraukti į savo internetinį kalendorių ir gauti el. Laišką ir SMS priminimus, kurie padės organizuoti jūsų veiklą.... [-]


Ispanijos verslo apskritojo stalo

Universidad de La Sabana, Department of Foreign Languages and Cultures
Su bendrabučiu Ištęstinės January 2019 Kolumbija Chía

Šiame kurse dalyviai gali išplėsti savo patirtį Medeljinas. Žinoma, gali būti imtasi arba Bogotoje ar derinti jų buvimo abiejuose miestuose. [+]

tvarkaraštis Klasės: nuo pirmadienio iki penktadienio 8:00-12:00 m. Praktika: Kartą per savaitę 14:00-04:00 Ispanijos klasės Verslo ispanų kalba: 20 valandų per savaitę Verslo apskritojo stalo Praktika: 2 valandos per savaitę Neribotas naudojimasis "Studium" išteklių centras Neribotą prieigą prie "Virtualus Sabana" virtualią platformą

Šiame kurse dalyviai gali išplėsti savo patirtį Medeljinas. Žinoma, gali būti imtasi arba Bogotoje ar derinti jų buvimo abiejuose miestuose. Priskiriama medžiaga, skirta klasių Stojamasis testas

Pridėtinės vertės paslaugos Kultūrinės veiklos ir popamokinės kursai

Yra vienas kultūros gegužinė ir Lotynų Amerikos šokių klasė kiekvienas studentams savaitę, nemokamai. Specialūs kultūros išvykas gali turėti papildomų išlaidų. Universitetas siūlo daug papildomų popamokinės kursai su specialiais kainų mūsų ispanų kalbos studentams portfelį. Ši veikla vyksta po pietų. Baigimo pažymėjimas kurso valandų skaičius, datos dalyvavo ir lygis baigtas. Studentai turi priėjimą prie visų įrenginių ir paslaugų, Universidad de La Sabana... [-]


Ispanų kalbos kursai

Anda Sprachschule
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 48 savaites October 2018 Vokietija Berlin + 1 daugiau

Mūsų Ispanų kalbos kursai Berlyne įdėti studentą centre. Sužinokite ispanų su mumis mažose grupėse, su vietinėmis mokytojų ir kvalifikacijos, ir pigiai. Be to, mes siūlome asmeninį pagalbą keturiomis kalbomis, todėl jūsų vienintelis rūpestis yra išmokti ispanų. [+]

Mūsų Ispanų kalbos kursai Berlyne įdėti studentą centre. Sužinokite ispanų su mumis mažose grupėse, su vietinėmis mokytojų ir kvalifikuoti ir pigus. Be to, mes siūlome asmeninį pagalbą keturiomis kalbomis, todėl jūsų vienintelis rūpestis yra išmokti ispanų.

Jei jau turi galimybę ispanų žinias galite pasiekti mūsų nemokamą testą. Susisiekite su mumis susitarti dėl susitikimo.

Skaitykite apie pradžios datų mūsų ispanų kalbos kursai Berlyne! Išbandykite mus nemokama!

Visi mūsų kursai yra grindžiamas bendrosios Europos metmenis kalbų žinias ir sekite lygį jis indicati.Con Europos metmenyse buvo įmanoma iš kelių kalbų įvaldymo išlyginimas lygiu visoje Europoje. Lygiai yra:... [-]