ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai in Reykjavik Islandija 2019

Teisės kursus paprastai renkasi tie, kurie siekia pagerinti savo kvalifikacijas ir taip žengti dar vieną žingsnį savo svajonių karjeros link. Nesvarbu ar ieškote dieninių, vakarinių ar internetinių kursų, įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos jums suteiks daugybę pasirinkimo variantų. Vienos iš populiariausių teisės kursų specializacijų yra teisinio reguliavimo kursai, komercinės ar intelektinės teisės kursai.

Vienas bruožas Islandija 's aukštojo mokslo sistemos yra ketverių metų kursą. Baigus bakalauro laipsnį, iš Icleand universitetas dažnai stipendijas tiems studentams, kurie galbūt norėsite tolesnius tyrimus, magistro ir doktorantūros lygio. Ji grindžiama visų Vesturbær, Reikjavikas ir buvo įkurta 1911 metais.

Reikjavikas yra sostinė Islandijos ir visagalis 200.000 gyventojų savo sienų. Ji turi didelių bendrovių mažmeninės prekybos, bankų ir telekomunikacijų sektoriuose. Jis turi keletą aukštojo mokslo įstaigų, įskaitant bibliotekoms.

Ieškoti kursų in Reykjavik Islandijoje 2019

Rezultatai Filter

Pozityvioji psichologija darbe žinoma

NIVA Education
Universiteto miestelis Dieninės 3 dienos Islandija Reykjavík

Kurso tikslas yra pristatyti ir aptarti kai kurias pagrindines sąvokas - pavyzdžiui, darbo užduoties, teigiama vadovavimo ir darbo išsilavinimą - profesiniame gyvenime pozityviosios psichologijos. Dėmesys taip pat bus dėl praktinių priemonių ir teigiamų intervencijų pastatas darbą ir asmeninių lėšų.

įgyvendinant ir vertinant organizacinių intervencijų kursą

NIVA Education
Universiteto miestelis Dieninės 3 dienos Islandija Reykjavík

Kaip intervencija tyrimai tampa vis labiau paplitęs per pastarąjį dešimtmetį, reikia išmokti vertinti tokius tyrimus taip, kad didėja mūsų žinias apie tai, kaip, kodėl ir kam intervencijos darbas išaugo.

Modulio integruotos profesionalios bandomosios programos (IPPP)

Keilir Academy in Iceland
Universiteto miestelis Dieninės 24 - 24 mėnesiai Rugsėjis 2019 Islandija Reykjavík

Integruota profesionalioji bandomoji programa skirta studentams, neturintiems ankstesnės patirties. Tai yra labai struktūrizuota ir išsami programa, skirta jūsų tikslui tapti pirmuoju pareigūnu su tokia oro linijų bendrove, kaip "Icelandair", "Scandinavian Airlines", "Norwegian" arba "Ryanair".