close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti kursus - Interjero architektūra

Kreipdamiesi į kursą, tai gali būti įvadas į dalyką arba gilesnis vieno dalyko filialo vaizdas. Kursai trunka nuo kelių savaičių iki viso semestro ir gali būti internete ar klasėje. Kas yra vidinės architektūros kursas? Yra keletas skirtingų krypčių, tokių kaip kursas, įskaitant struktūrinį vientisumą, spalvų derinimą ir žmogaus psichologiją. Galite praleisti laiką, stu… Skaityti daugiau

Kreipdamiesi į kursą, tai gali būti įvadas į dalyką arba gilesnis vieno dalyko filialo vaizdas. Kursai trunka nuo kelių savaičių iki viso semestro ir gali būti internete ar klasėje.

Kas yra vidinės architektūros kursas? Yra keletas skirtingų krypčių, tokių kaip kursas, įskaitant struktūrinį vientisumą, spalvų derinimą ir žmogaus psichologiją. Galite praleisti laiką, studijuodami, kaip skirtingos medžiagos sukuria skirtingus kambarius, maketus, kurie gali išlaikyti svorį, ar kaip spalvos, baldai ir augalai sukuria pusiausvyrą kambaryje. Kai kuriuose kursuose taip pat aptariama, kaip kambario išdėstymas gali paveikti žmonių, naudojančių kambarį, nuotaiką ar kaip efektyviai žmonės praeina per kambarį.

Kūrybiškumas, organizavimas ir dėmesys detalėms yra visi galimi įgūdžiai, kuriuos galite išmokti interjero architektūros kursuose. Organizuotas organizavimas gali padėti jums padaryti daugiau dienos, o kūrybiškumas ir dėmesys detalėms yra geri įgūdžiai sprendžiant problemas.

Kai planuojate savo biudžetą vienam ar keliems kursams atlikti, jums reikia informacijos apie mokyklą ir būtinus daiktus. Kiti veiksniai, turintys įtakos kurso išlaidoms, yra tai, ar tai yra internete, ar asmeniškai, ir kiek laiko kursas baigiasi.

Dažniausiai pasitaikantys darbo pavadinimai, kuriuos galite įgyti po interjero architektūros kursų užbaigimo, yra interjero dizaineris, biuro architektas ir pastato projektuotojas. Žinios, kurias jūs gaunate šiame kurse, gali būti taikomos erdvės viduje projektuojant, statant ar dekoruojant. Kai kurios įmonės, įdarbinančios tokį žinių, yra architektūros įmonės, viešbučiai, biurų pastatai ir remodeliavimo rangovai.

Vidaus architektūra yra daug dalykų mokyklose, ypač meniniuose ar inžinerinėse programose. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Rio de Janeiro, Brazilija

Vadovaukite studentus į erdvių, kuriose šviesos ir medžiagos sąveika skatina projektavimo procesą ir projekto kūrimą, kūrimą. Šviesa bus struktūros elementas ritmui, kosmoso s ... +

Vadovaukite studentus į erdvių, kuriose šviesos ir medžiagos sąveika skatina projektavimo procesą ir projekto kūrimą, kūrimą. Šviesa bus struktūros elementas ritmui, kosmoso sistemai ir erdvių atmosferai. -
Kursai
Dalinės
14 mėnesiai
Portugalų
Bal. 2021
15 Kov. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia