Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Interjero architektūra

Kreipdamiesi į kursą, tai gali būti įvadas į dalyką arba gilesnis vieno dalyko filialo vaizdas. Kursai trunka nuo kelių savaičių iki viso semestro ir gali būti internete ar klasėje.

Kas yra vidinės architektūros kursas? Yra keletas skirtingų krypčių, tokių kaip kursas, įskaitant struktūrinį vientisumą, spalvų derinimą ir žmogaus psichologiją. Galite praleisti laiką, studijuodami, kaip skirtingos medžiagos sukuria skirtingus kambarius, maketus, kurie gali išlaikyti svorį, ar kaip spalvos, baldai ir augalai sukuria pusiausvyrą kambaryje. Kai kuriuose kursuose taip pat aptariama, kaip kambario išdėstymas gali paveikti žmonių, naudojančių kambarį, nuotaiką ar kaip efektyviai žmonės praeina per kambarį.

Kūrybiškumas, organizavimas ir dėmesys detalėms yra visi galimi įgūdžiai, kuriuos galite išmokti interjero architektūros kursuose. Organizuotas organizavimas gali padėti jums padaryti daugiau dienos, o kūrybiškumas ir dėmesys detalėms yra geri įgūdžiai sprendžiant problemas.

Kai planuojate savo biudžetą vienam ar keliems kursams atlikti, jums reikia informacijos apie mokyklą ir būtinus daiktus. Kiti veiksniai, turintys įtakos kurso išlaidoms, yra tai, ar tai yra internete, ar asmeniškai, ir kiek laiko kursas baigiasi.

Dažniausiai pasitaikantys darbo pavadinimai, kuriuos galite įgyti po interjero architektūros kursų užbaigimo, yra interjero dizaineris, biuro architektas ir pastato projektuotojas. Žinios, kurias jūs gaunate šiame kurse, gali būti taikomos erdvės viduje projektuojant, statant ar dekoruojant. Kai kurios įmonės, įdarbinančios tokį žinių, yra architektūros įmonės, viešbučiai, biurų pastatai ir remodeliavimo rangovai.

Vidaus architektūra yra daug dalykų mokyklose, ypač meniniuose ar inžinerinėse programose. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Interjero architektūra

NIVA Education

Geras patalpų aplinka turi didelę įtaką žmonių sveikatai, gerovei ir darbo našumą. Iš darbo vietoms dizainas turi atsižvelgti į veiklą ir užduotis, kurie turi būti atliek ... [+]

Geras patalpų aplinka turi didelę įtaką žmonių sveikatai, gerovei ir darbo našumą. Iš darbo vietoms dizainas turi atsižvelgti į veiklą ir užduotis, kurie turi būti atliekami biure.

Kurso tikslai

Tikslas, žinoma, yra pateikti įvairių sričių apžvalgą darbo vietoms skatinti sveikatą ir gerovę vartotojams. Tikslas yra pristatyti vartotojo orientuotą, dalyvavimu grindžiamo požiūrio dėl darbo vietos projektavimo ir darbo vietų pokyčius. Taikymo sritis kurso yra modernių biuro aplinkoje, pavyzdžiui, Multispace biurų, mokslinių tyrimų ir mokymosi aplinkų, taip pat socialinės ir sveikatos priežiūros sektoriuje.

Tikslinė grupė Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistams architektai Darbo dizaineriai interjero dizaineriai Darbo savininkai ir vadovai Žmogiškųjų išteklių vadovai ir programuotojai Mokslininkai praktikai Konsultantai kursas ... [-]
Suomija Helsinki
Dieninės
3 dienų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba