Filter
Kursai
Italija Rome Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti Kursų studijos - Intensyvios anglų kalbos studijos - in Rome Italijoje - 2019

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis įvairios trukmės intensyvius anglų kalbos kursus. Šių kursų kaina labai priklauso nuo studento pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, o taip pat ir nuo konkrečių kursų bei jų trukmės.  

Italija oficialiai Italijos Respublika yra unitarinė parlamentinė respublika Europos Sąjungoje, įsikūręs Pietų Europoje. Į šiaurę, ribojasi Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija kartu Alpėse.

Tiems, kurie domisi studijomis sostinė su turtingu paveldu, Roma yra tinkama vieta. Ji turi skiriamąjį universitetus, pavyzdžiui, Romos universiteto, kuris suteikia studijų programų disciplinų, pavyzdžiui, istorijos ir inžinerijos įvairovė. Šis miestas yra taikus ir puikiai gyventi.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Intensyvios anglų kalbos studijos - in Rome Italijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Intensyvios anglų kalbos studijos, Rome

MasterPrep International

GRE (Magistras Įrašų egzaminus) yra testas, kuris įvertina anglų kalbos, matematikos ir kitų įgūdžių ir dažnai laikomas lemiančiu veiksniu priėmimo proceso į studijų prog ... [+]

GRE (Magistras Įrašų egzaminus) yra testas, kuris įvertina anglų kalbos, matematikos ir kitų įgūdžių ir dažnai laikomas lemiančiu veiksniu priėmimo proceso į studijų programą arba dėl stipendijų skyrimo.

GRE apskritai bandymas atliekamas bet kuria kompiuterinius ar popieriaus pagrindu režimu ir yra padalintas į 3 pagrindinius elementus: Analitinis rašymas perleidimo, Kiekybinis motyvai, Žodiniai klausimai.

ANALITINĖ RAŠYMO

Šiame skyriuje įvertina rašytinės komunikacijos įgūdžius ir gebėjimą kritiškai analizuoti argumentas. Jis susideda iš dviejų rašymo veiklą:

Aprašykite savo perspektyvą apie problemą (30 minučių) Analizuoti argumentas (30 minučių) ... [-]
Italija Milan Rome Naples
Registracija galima
Anglų,Italų
Dieninės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Berlitz Roma

"Express" programa yra intensyvus individualus kursas, leidžiantis mokytis ar tobulinti kalbą tik per tris savaites. Jūs visada turėsite Berlitz® metodo, kvalif ... [+]

"Express" programa yra intensyvus individualus kursas, leidžiantis mokytis ar tobulinti kalbą tik per tris savaites. Jūs visada turėsite Berlitz® metodo, kvalifikuotų gimtosios kalbos mokytojų garantiją ir aukštos kokybės paslaugas.

Pamokos bus planuojamos pagal jūsų galimybes: intensyvus požiūris palengvins mokymąsi ir padidins rezultatus.

PrivalumaiGreitas ir efektyvus kalbos mokymasis naudojant "Berlitz®" metodąGebėję įgyti gimtąją kalbą mokytojaiGalima naudotis visais kalbos lygmenimis ir visomis kalbomisMaksimalus programavimo lankstumasBerlitz lygio užbaigimas

Vienas iš efektyviausių kalbos mokymosi metodų yra visiškas panardinimas. Per pamokas studentas kalba naujojoje kalboje ne mažiau kaip 50% laiko.... [-]

Italija Rome
Spalis 2019
Italų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba