Filter
Kursai
Italija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Intensyvios anglų kalbos studijos Italijoje - 2019

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

Intensyvūs anglų kalbos kursai yra skirti tiems studentams, kurie savo anglų kalbos įgūdžius nori pagerinti gana greitai ir taip įstoti į tarptautinę anglų kalba vedamą akademinę studijų programą. Be to, šio tipo kursus dažnai pasirenka ir jau studijuojantys ar jau dirbantys žmonės.  

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Geriausi kursai - Intensyvios anglų kalbos studijos Italijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Intensyvios anglų kalbos studijos, Italija

MasterPrep International

GRE (Magistras Įrašų egzaminus) yra testas, kuris įvertina anglų kalbos, matematikos ir kitų įgūdžių ir dažnai laikomas lemiančiu veiksniu priėmimo proceso į studijų prog ... [+]

GRE (Magistras Įrašų egzaminus) yra testas, kuris įvertina anglų kalbos, matematikos ir kitų įgūdžių ir dažnai laikomas lemiančiu veiksniu priėmimo proceso į studijų programą arba dėl stipendijų skyrimo.

GRE apskritai bandymas atliekamas bet kuria kompiuterinius ar popieriaus pagrindu režimu ir yra padalintas į 3 pagrindinius elementus: Analitinis rašymas perleidimo, Kiekybinis motyvai, Žodiniai klausimai.

ANALITINĖ RAŠYMO

Šiame skyriuje įvertina rašytinės komunikacijos įgūdžius ir gebėjimą kritiškai analizuoti argumentas. Jis susideda iš dviejų rašymo veiklą:

Aprašykite savo perspektyvą apie problemą (30 minučių) Analizuoti argumentas (30 minučių) ... [-]
Italija Milan Rome Naples
Registracija galima
Anglų,Italų
Dieninės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Berlitz Roma

"Express" programa yra intensyvus individualus kursas, leidžiantis mokytis ar tobulinti kalbą tik per tris savaites. Jūs visada turėsite Berlitz® metodo, kvalif ... [+]

"Express" programa yra intensyvus individualus kursas, leidžiantis mokytis ar tobulinti kalbą tik per tris savaites. Jūs visada turėsite Berlitz® metodo, kvalifikuotų gimtosios kalbos mokytojų garantiją ir aukštos kokybės paslaugas.

Pamokos bus planuojamos pagal jūsų galimybes: intensyvus požiūris palengvins mokymąsi ir padidins rezultatus.

PrivalumaiGreitas ir efektyvus kalbos mokymasis naudojant "Berlitz®" metodąGebėję įgyti gimtąją kalbą mokytojaiGalima naudotis visais kalbos lygmenimis ir visomis kalbomisMaksimalus programavimo lankstumasBerlitz lygio užbaigimas

Vienas iš efektyviausių kalbos mokymosi metodų yra visiškas panardinimas. Per pamokas studentas kalba naujojoje kalboje ne mažiau kaip 50% laiko.... [-]

Italija Rome
Spalis 2019
Italų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Accademia del Lusso

Kurso tikslai: parengti studentus anglų kalba, supažindinti juos su "Made in Italy" ir suteikti jiems žinių apie kai kuriuos svarbius mados ir prabangos sistemo ... [+]

Parengiamieji kursai yra skirti tiems, kurie jau įsitraukė į magistro, vienerių metų intensyvųjį ar 3 metų kursą " Accademia del Lusso . Jie vyksta per mėnesius iki kiekvieno mokslo metų pradžios, paprastai nuo liepos iki spalio mėn.

Parengiamieji kursai yra skirti studentams, norintiems tobulinti savo kalbos įgūdžius prieš pradėdami tolesnį " Accademia del Lusso mados ar dizaino kursą. Jie taip pat padeda padėti studentams pirmą kartą sėkmingai integruotis į naują socialinę ir profesinę aplinką Milane.

Kurso tikslai

Parengti studentus anglų kalba, supažindinti juos su Made in Italy ir suteikti jiems žinių apie kai kuriuos svarbius mados ir prabangos sistemos elementus.... [-]

Italija Milan
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba