Kursai - Intensyvios anglų kalbos studijos

Palyginti 155 kursus - Intensyvios anglų kalbos studijos

Studentai, siekianti laipsnių, paprastai įstoja į kursus. Šie kursai orientuojasi į tam tikrą dalyko sritį ir paprastai trunka vieną visą terminą. Baigę kursą, studentai paprastai gauna kreditą už valandas, kurias jie praleido klasėje. Kai kuriais atvejais šis kreditas padeda jiems pereiti prie išsilavinimo.

Kas yra intensyvus anglų kalbos kursas? Tai klasė, skirta padėti studentams, norintiems įgyti daugiau įgūdžių kalbant, rašant ir skaityti anglų kalbą. Dauguma studentų kursą, kad jie galėtų tęsti studijas angliškai kalbančiame universitete; kiti imasi tobulinti savo kalbos įgūdžius. Kai baigus kursą, kai kurios mokyklos pateikia baigimo pažymėjimą reikalavimus atitinkantiems studentams. Yra keletas mokyklų, siūlančių tokio tipo mokymus, ir daugelis iš jų turi kvalifikuotų instruktorių.

Yra keletas privalumų intensyvios anglų kalbos kursui. Daug studentų mano, kad jie gali gauti geresnį išsilavinimą, kai jie yra kompetentingi šia kalba. Kadangi programa yra sukurta sparčiau, studentai paprastai nereikia švaistyti daug laiko, laukdami papildomų mokymosi pastangų. Be to, sparti mokymosi aplinka dažnai padeda suvokti.

Mokymo kursų kaina priklauso nuo mokyklos, kurią pasirinkote dalyvauti. Jei jus domina gerinti savo kalbos įgūdžius, tai geriausia ištirti mokyklos, kuriai norite dalyvauti, kainą. Jie gali pateikti išsamią informaciją apie mokestį ir kitus mokesčius.

Baigę šį kursą, studentai paprastai pereina į papildomą išsilavinimą. Tačiau kai kurie imasi šio kurso, kad jie galėtų būti vertingesni darbo vietoje. Yra daug skirtingų darbo vaidmenų, kurie gali panaudoti šioje klasėje mokomas žinias. Tačiau verslininkams ir verslininkėms labai dažnai reikia imtis šio kurso.

Jei norite tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius, raskite mokyklą, kuri gali jums padėti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą. 

Skaityti Daugiau

Courses in General English

Cork English Academy
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 50 savaites Registracija galima Airijos sala Kamštis

[+]

kursai yra sukurta siekiant suteikti Jums anglų kalbos įgūdžius, kad galėtų gyventi, dirbti, mokytis, keliauti į anglakalbė aplinka.

Prieš pradėdami kursą Cork anglų akademijos jūs užbaigsite anglų kalbos lygio bandymas padės mums nustatyti savo atspirties lygį ir užtikrinti, kad renkatės Jums tinkamiausią kursą.

Kurso knygos, segtuvai ir papildoma medžiaga, įskaitant autentiškų medžiagų, tokių kaip laikraščių straipsnių laikraščiuose, DVD, interneto, knygų ir kitų žiniasklaidos yra naudojami mokytojo patenkinti kalbos poreikius visų klasėje asmenims.

Galite paleisti programą kiekvieną pirmadienį per nustatytus datų, išskyrus mokyklos ir švenčių dienomis, kurioje mokyklos yra uždarytos.... [-]


Profesionalus - Karjeros Paruošimo Veikla - San Franciskas

Stafford House International
Su bendrabučiu Ištęstinės 8 - 48 savaites October 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco San Diego Chicago + 2 daugiau

Praktikos anglų ir patirtis Amerikos verslo kultūra praleidus laiką JAV bendrovės. Karjera paruošimas Aktyvumas vietose jums priimančiosios bendrovės. [+]

Praktikos anglų ir patirtis Amerikos verslo kultūra praleidus laiką JAV bendrovės. Karjera paruošimas Aktyvumas vietose jums priimančiosios bendrovės.

Įranga

Karjera paruošimas veikla yra neapmokama prieglobos kompanija apgyvendinimas JAV bendrovės. Studentai turi išlaikyti visą laiką mokytis Stafford House, per savo laiką su priimančiąja įmone. Prieglobos kompanija vietą iki 15 valandų per savaitę ir gali trukti nuo 8-48 savaičių.

Tapti labiau pasitikintys kalbėti angliškai darbinėje aplinkoje Sužinokite pramonės konkrečių žodžių ir atsitiktinis anglų naudojamas Amerikos darbo vietoje Taikyti savo įgūdžius projektams priimančiosios bendrovės Parengti interviu įgūdžius ir pasitikėjimą Faktai ... [-]

Cambridge Apskritai Anglų Kalbos Kursas

Cardiff and Vale College
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės

Kardifas ir Vale College International siūlo įvairius lanksčius anglų kalbos kursus visais lygmenimis tiems, kurie nori pagerinti savo anglų kalbą bendrais, profesiniais ar akademiniais sumetimais. Mes siūlome daugybę kursų iš Fondo į aukštesnį lygį tiems, kurie nori tobulinti savo anglų kalbą bendrais, profesiniais ar akademiniais sumetimais. [+]

Kardifas ir Vale College International siūlo įvairius lanksčius anglų kalbos kursus visais lygmenimis tiems, kurie nori pagerinti savo anglų kalbą bendrais, profesiniais ar akademiniais sumetimais.

Mes siūlome daugybę kursų iš Fondo į aukštesnį lygį tiems, kurie nori tobulinti savo anglų kalbą bendrais, profesiniais ar akademiniais sumetimais.

Mes esame akredituotos Britanijos tarybos dėl anglų kalbos mokymo JK ir neseniai buvo apdovanotas Tarptautinio kompetencijos centro statusu 2017 m. Per El. Gazette.

Kardifas ir Vale koledžas taip pat yra akredituotas Anglijos JK narys.

Patekimo į rinką reikalavimai:

Šio kurso dalyviai bus apklausti "Skype" prieš priimdami pasiūlymą. Pareiškėjai turi būti 16 ar daugiau metų. ... [-]

Intensyvus Anglų Kalbos Programa

University of Southern Indiana
Su bendrabučiu Dieninės 8 savaites September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Evansville

Sveiki atvykę į University of Southern Indiana (USI) Intensyvus anglų kalbos programa (IEP)! Mes esame laimingi galėdami padėti jums su bet kokių klausimų ir turi jus čia Amerikos širdyje! [+]

Sveiki atvykę į University of Southern Indiana (USI) Intensyvus anglų kalbos programa (IEP)! Mes esame laimingi galėdami padėti jums su bet kokių klausimų ir turi jus čia Amerikos širdyje!

Intensyvus anglų programa (IEP) ne USI siūlo mokymo skirta studentams, visų anglų kalbos lygių, remiantis mokinių poreikius ir interesus. Kaip IEP studentas, turėsite galimybę mokytis Side-by-side su studentais iš viso į kokybės anglų kalbos programą, kurioje dirba su ekspertų instruktorių pasaulyje.

Svarbiausi mūsų programos apima:

Mažos klasės dydžių, kurie leidžia dar vienas ant vieno sąveika ir klasė, su kuriuo praleisite instruktorių Įperkamos ir konkurencingos sąnaudos Sąlyginio į universitetą nuo IEP užbaigimo Individualus akademinis konsultavimas studentams TOEFL Kompiuterių padeda instrukcija Prieiga prie kompiuterių ir bibliotekų paslaugų išsamų universitetų Popamokinės veiklos ir dalyvavimas studentiško gyvenimo Butas stiliaus miesteliu būsto Specializuoti klases remiantis ateityje didžioji ar interesų, pavyzdžiui, anglų kalba akademiniams tikslams, verslo anglų ir daugiau Draugiška atmosfera ir saugi aplinka Vidutinio klimato Pagalba su vizų procesas ... [-]

Intensive English Program (IEP)

Aston International Academy
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 52 savaites Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Austin Kanada Toronto Arcata Sarnia Mississauga San Antonio Waterbury + 7 daugiau

Mūsų populiariausia programa Aston Texas yra Intensyvus anglų kalbos programa. [+]

Intensyvus anglų kalbos programa (IEP)

Mūsų populiariausia programa Aston Texas yra Intensyvus anglų kalbos programa. Jūs esate suteikta testą ne semestro pradžioje, siekiant nustatyti savo lygį.

Savybės Programos Turimas už pradedančiųjų iki pažengusių lygio. 5 skirtingi lygiai pažangą per. Vidutinės trukmės ir baigiamųjų egzaminų pateikiami visi mūsų programas. Jūs galite perkelti į bet kurį kitą mūsų vietose Kanadoje ar JAV. Klasės laikas gali skirtis ir priklauso nuo jūsų lygis Medžiagos mokestis papildomai. Downtown Austin, Teksasas vietą Gramatikos programa [-]

Žinoma: Intensyvus Bendrojo Anglų Kalbos Kursai

Oxford English Academy Oxford
Su bendrabučiu Ištęstinės 1 - 52 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė Oxford

Intensyvūs anglų kalbos kursai apima visus mūsų bendrojo anglų kalbos aspektus, taip pat papildydami gebėjimus laisvai bendrauti anglų kalba ir greitai pereiti prie savo kompetencijos. [+]

INTENSIU BENDRA LIETUVIŠKAI

AGE: Mažiausiai 16 metų

MAKSIMALUS KLASĖS DYDIS: ne daugiau kaip 14

Trukmė: ne mažiau kaip 1 savaitė

VALANDOS PER SAVAITIUS: 30 valandų per savaitę

LAIKAS: nuo 09:00 iki 12:40, nuo 13:30 iki 17:00, nuo pirmadienio iki penktadienio

START DATOS: bet kuris pirmadienis

KAINOS: nuo 195 svarų sterlingų per savaitę, priklausomai nuo trukmės

ĮSKAITANT: Prieiga prie "Oxford English Online" *, visi kursų dalykai, baigiamoji ataskaita, kurso pažymėjimas

[-]

General English

Dominion English Schools
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 52 savaites Registracija galima Naujoji Zelandija Oklendas + 1 daugiau

Mūsų bendri anglų kalbos kursai yra skirti padėti jums bendrauti tiksliai ir laisvai, ir jūs galite pradėti bet kurį metų pirmadienį. [+]

Apžvalga

Mūsų bendri anglų kalbos kursai yra skirti padėti jums bendrauti tiksliai ir laisvai, ir jūs galite pradėti bet kurį metų pirmadienį.

Rytas (9: 00-10: 30, 10: 45-11: 45) daugiausia dėmesio skiriama gramatikos ir žodyno įvedimui, o popietės užsiėmimai (12:45 - 14:15, 14:30 - 15:30) padeda tobulinti savo bendravimo įgūdžius, paskutinę valandą, skirtą kalbėti.

[-]

Parengiamieji Kursai Mados Anglų Kalba

Accademia del Lusso
Su bendrabučiu Dieninės 3 mėnesių July 2018 Italija Milano

Kurso tikslai ir uždaviniai: parengti studentus anglų kalba, supažindinti juos su made in Italy, ir suteikti jiems žinių apie kai kurių svarbių elementų mados ir prabangos sistema. [+]

Parengiamieji kursai yra prieinami tiems, kurie jau įtraukti į magistro, 1-metų Intensyvus arba 3 metų kursą Accademia del Lusso. Jie vyks per m ÷ nesiams iki kiekvieno akademiniai metai prasideda, paprastai tarp liepos ir spalio mėnesiais.

Parengiamieji kursai yra skirtos studentams, kurie norėtų pagerinti savo kalbinius įgūdžius prieš pradedant vėlesnis jų mados ar dizaino kursą Accademia del Lusso. Jie taip pat tarnauja padėti studentams žengti pirmą žingsnį link sėkmingos integracijos į savo naują socialinės ir profesinės aplinkos Milane.

Kurso tikslai

Parengti studentus anglų kalba, supažindinti juos su made in Italy, ir suteikti jiems žinių apie kai kurių svarbių elementų mados ir prabangos sistema.... [-]


Intensyvus Anglų Kalbos Programa

OPMI Business School
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 200 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Lower East Side + 1 daugiau

Studentai, besimokantys OPMI intensyviomis anglų kalbos programomis, gali užimti 8 kursus iš eilės. [+]

Programos apžvalga

6 lygis [-]

Course: Individual Lessons

Oxford English Academy Cape Town
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 100 valandos Registracija galima Pietų Afrikos Respublika Cape Town

[+]

VALANDOS TŪRĖJE: iki 30 valandų per savaitę priklausomai nuo paklausos ir grupės dydžio

[-]

Apskritai Anglų 15

Chichester College
Su bendrabučiu Ištęstinės 2 - 24 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė Pulborough Chichester + 1 daugiau

Pagrindinis dėmesys šio kurso anglų komunikacijos. [+]

Pagrindinis dėmesys šio kurso anglų komunikacijos.

15 valandų per savaitę Bendra anglų kalbos kursus

Turimas lygis A1-C2 Studentai Amžius 16+ Maksimalus mokinių skaičius klasėje 16 Pradėti Bet pirmadienis Trukmė 15 valandų per savaitę Minimalus buvimo 2 savaites Privalumai Tyrimą dėl kampusie su daugiau nei 3500 JK studentams ir tarptautinių studentų iš viso pasaulio Mėgaukitės platų įdomių veiklų ir klubuose su JK ir tarptautinių studentų Prisijunkite naują Chi365 savarankiško darbo portalą ir programą Ištisus metus tarptautinės socialinės programos, kelionės ir renginiai [-]

Intensyvi Anglų Programa

IUMW - International University of Malaya-Wales
Su bendrabučiu Dieninės 2 - 12 mėnesių January 2018 Malaizija Kvala Lumpūras

Šis kursas yra kruopščiai suprojektuotas taip, kad niekada nepasikartos tradicinėje klasėje ir galės mėgautis visais interaktyviais, kūrybingais ir įdomiais užsiėmimais. [+]

Anglų kalbos mokymas niekada nėra įdomus

Šis kursas yra kruopščiai suprojektuotas taip, kad niekada nepasikartos tradicinėje klasėje ir galės mėgautis visais interaktyviais, kūrybingais ir įdomiais užsiėmimais.

IUMW supranta, kad reikia kalbėti ir rašyti anglų kalba, ypač šiandienos sudėtingame mokymosi ir darbo pasaulyje. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti Intensyvią anglų kalbos programą (IEP). Jis skirtas akademiniams studentams, ketinantiems tobulinti savo išsilavinimą IUMW, tačiau manau, kad jiems reikia tobulinti anglų kalbą arba tiems, kurių anglų kalba reikia tobulinti universitete.

Programa skirta mažiau mokantiems studentams kurti funkcinius anglų kalbą jų akademiniam gyvenimui Padidinti skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo įgūdžius Sukurkite pasitikėjimą gramatikos naudojimu teisingai Pažyma apie lygį Mokomosios klasės kelionės, neįskaitant studijų mokesčio Studentai gali užregistruoti vieną lygį, bet turi laikytis tvarkaraščio struktūros ... [-]

Tennessee Intensyvus Anglų Kalbos Programa

The University of Tennessee at Martin
Su bendrabučiu Dieninės 20 - 25 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Martin

Ateikite ir mokytis anglų kalbos saugiai ir gražus miestas Martin, Tenesis [+]

Ateikite ir mokytis anglų kalbos saugiai ir gražus miestas Martin, Tenesis!

KLASĖS

20-25 valandų klasių siūlomi visose įgūdžių: Gramatika, rašymas, skaitymas, klausymas / Kalbėjimas. TOEFL, GMAT rengimo ir kita įgūdžiai yra prieinami.

LYGIAI

Yra šeši lygiai nurodymu nuo pradžios iki pažengusių.

SĄLYGOS

Yra šešios terminai per metus. Be rudens ir pavasario semestro terminai yra aštuonios savaitės. Vasarą, yra du penkių savaitę terminai.

TVARKARAŠTIS

9:00-15:00 su vienu valandų pertrauka pietums (4-5 valandų klasių per dieną).

TYRIMO / PRAKTIKOS

Mičiganas Anglų testas skiriamas visiems naujiems studentams pirmą dieną laikotarpiu stažuotei lygiais. ITP TOEFL siūlomi kiekvieno terminas 30 $ pabaigoje.... [-]


Intensyvus Anglų Kalbos Studijoms Universitete

Massachusetts International Academy
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 semestrus January 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Marlborough

Studentai padidinti anglų kalbos ruošiantis universitetinių studijų su vienu iš mūsų partnerių mokyklų [+]

Studentai turi dvi galimybes priėmimo:

Priėmimo tik MAIA - ištirti universitetų galimybes JAV Priėmimas į Maia ir universiteto partneris - sąlyginio į universitetą prieš atvykstant į JAV

Studentai Masačiusetso Tarptautinės akademijos (Maia) sutelkti dėmesį į besivystančių klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo įgūdžius, o taip pat rengiasi akademinių reikalavimų universitetinių studijų JAV. Šio Maia mokymo programos tikslai yra šie:

teikti ESL instrukcijų tinkančią mokinių anglų kalbos lygį galąstuvas mokinių akademinius įgūdžius ateityje universiteto sėkmę [-]

Prieš Pamatų Anglų

DIFC Ireland
Su bendrabučiu Dieninės 3 - 6 mėnesių May 2018 Airijos sala Dublinas Jungtinė Karalystė London + 2 daugiau

DIFC pasiūlyti studentams galimybę pagerinti savo anglų kalbos žinias ir tada pažangą ant pamatų, žinoma, kai jie pasiekė minimalius anglų stojimo reikalavimus. [+]

Pasirengimo pamatų akademinės anglų + Pamatų paketai

Kas tai yra paketą, kuriuo siekiama?

Studentai, kurie nori prisijungti prie fondo kursą DIFC bet neturi reikiamo anglų kalbos lygį - 5.0 IELTS DIFC pasiūlyti studentams galimybę pagerinti savo anglų kalbos žinias ir tada pažangą ant pamatų, žinoma, kai jie pasiekė minimalius anglų stojimo reikalavimus.

Siūlome Pasirengimo fondas Anglų programas 3 mėnesių arba 6 mėnesių, priklausomai nuo Jūsų dabartinės anglų kalbos lygį.

Pabaigos Kurso Egzaminai

Kai suteikiamos savo vizą studijuoti pas mus Airijoje, yra tam tikrų sąlygų, kurios jūs ir DIFC turi atitikti. Jei prisijungti prie Pasirengimo Foundation anglų kalbos mokymosi programą, toliau bus taikomos:... [-]