Filter
Kursai
Indija Puducherry Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi kursai in Puducherry Indija 2019

Kursas remiasi į specializuotą studijų programą. Ji paprastai vyksta universitete, bet gali būti pristatomi internete. Kursai yra populiarus tiems, kurie nori gauti konkrečių žinių vienam pacientui.

Rasta pietinėje Azijoje, Indijos Respublika yra antra labiausiai apgyvendinta šalis pasaulyje su maždaug 1270000000 žmonių. Indija yra keturių tipų universitetų; Centrinės universitetai, valstybiniai universitetai, tariamas universitete ir privačių universitetų, kurią sudaro daugiau nei 550 institucijų.

Pondicherry yra miestas, turi būti randama Pondicherry pietų Indijoje rajone. Ji tarnauja kaip populiarus turizmo paskirties skolingas jos daug istorinių vietų, paplūdimiai ir senovės architektūra. Ji turi institucijų ir įstaigų, skirtų aukštojo mokslo tokių kaip Pondicherry universiteto skaičių.

Ieškoti kursų in Puducherry Indijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Indija
Puducherry
Studijų tipas
Tempas
Kulturstudier

Taikos ir konfliktų studijos leidžia studijuoti pasaulinius klausimus tarpdisciplininio aplinkoje. Kursas suteikia švietimą šiuolaikinių problemų, tokių kaip terorizmas, ... [+]

Kursas taikos ir konfliktų studijų

Studijų vieta: Pondičeri, Indija

Taikos ir konfliktų studijos leidžia studijuoti pasaulinius klausimus tarpdisciplininio aplinkoje. Kursas suteikia švietimą šiuolaikinių problemų, tokių kaip terorizmas, karas, smurtinių ir socialinių konfliktų, žmogaus teisių, humanitarinės pagalbos, pabėgėlių krizė, socialinės nelygybės, taikos ir taikos stiprinimo.

Taikos ir konfliktų studijos yra tarptautinė semestrų pasiūlė Norvegijos organizacija Kulturstudier ir Oslo ir Akershus University College of Applied Sciences, bendradarbiaujant su Indijos institucijomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis.

Mokymosi rezultatai ... [-]
Indija Puducherry
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba