ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai jungtinėse Amerikos India Online Indija 2019

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Rasta pietinėje Azijoje, Indijos Respublika yra antra labiausiai apgyvendinta šalis pasaulyje su maždaug 1270000000 žmonių. Indija yra keturių tipų universitetų; Centrinės universitetai, valstybiniai universitetai, tariamas universitete ir privačių universitetų, kurią sudaro daugiau nei 550 institucijų.

Ieškoti kursų jungtinėse Amerikos India Online Indijoje 2019

Rezultatai Filter

Duomenų vykdymo programa

361 Degree Minds
Internetinės Dieninės Ištęstinės 6 savaitės Liepa 2020 Indija India Online + 1 daugiau

Puikus technologijos, duomenų mokslo ir verslo atvejų bei įžvalgų derinys, ši programa išskiriama kaip viena geriausių pasaulyje.

Berkeley vyriausiasis technologijų pareigūnas (CTO)

Eruditus Executive Education
Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės 7 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Berkeley Indija India Online + 2 daugiau

„Berkeley CTO“ programa skirta patyrusiems technologijų funkcijų dalyviams, kad jie galėtų eiti į aukštesniosios vadovybės pareigas savo karjeroje. Per unikalią teorijos, praktinių mokymo metodų ir praktikų sąveikos mišinį ši programa suteikia praktinę patirtį ir įgūdžius, reikalingus šiam perėjimui.

Kembridžo vyresniųjų vadybos programa

Eruditus Executive Education
Internetinės Ištęstinės 6 mėnesiai Liepa 2020 Indija Mumbai Gurugram Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Singapūras Singapore Jungtinės Amerikos Valstijos Berkeley India Online + 8 daugiau

Kembridžo vyresnysis vadybos programa yra intensyvi, šešių mėnesių, daugiamodulinė, bendrojo valdymo ir vadovavimo programa, kuria siekiama padėti dalyviams pereiti prie vyresniųjų vadovų vaidmenų. Dalyviai ištiria įvairias valdymo temas per Kembridžo vyresniojo valdymo programą, bendradarbiaudami su visame pasaulyje žinomais Kembridžo teisėjų verslo mokyklos fakultetais, įvairialypę kolegų grupę ir mokymosi taikymą per projekto darbą.

„Kellogg“ vyresnioji vadovų programa

Eruditus Executive Education
Internetinės Dieninės 6 mėnesiai Liepa 2020 Indija Mumbai Gurugram Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Singapūras Singapore Jungtinės Amerikos Valstijos Berkeley India Online + 8 daugiau

„Kellogg“ vyresnysis vadybos programa padės jums iš naujo išnagrinėti ir patobulinti jūsų mintis apie tai, ką reiškia būti augančiu lyderiu. Jūs užduosite sau galingus klausimus ir įgyja išplėstinę perspektyvą, būtiną sėkmei viršuje.