ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai in Gurgaon Indija 2019

Teisės kursus paprastai renkasi tie, kurie siekia pagerinti savo kvalifikacijas ir taip žengti dar vieną žingsnį savo svajonių karjeros link. Nesvarbu ar ieškote dieninių, vakarinių ar internetinių kursų, įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos jums suteiks daugybę pasirinkimo variantų. Vienos iš populiariausių teisės kursų specializacijų yra teisinio reguliavimo kursai, komercinės ar intelektinės teisės kursai.

Rasta pietinėje Azijoje, Indijos Respublika yra antra labiausiai apgyvendinta šalis pasaulyje su maždaug 1270000000 žmonių. Indija yra keturių tipų universitetų; Centrinės universitetai, valstybiniai universitetai, tariamas universitete ir privačių universitetų, kurią sudaro daugiau nei 550 institucijų.

Gurgaon yra tik 30 km nuo sostinės Naujojo Delio ir klasifikuojama kaip antra pagal dydį miestas Haryana valstybės, kurioje ji yra nustatyta. Atėjo į infrastruktūrą ir turi aukštojo mokslo institucijose Bendrijoje jos ribų skaičių.

Ieškoti kursų in Gurgaon Indijoje 2019

Rezultatai Filter

Kembridžo vyresniųjų vadybos programa

Eruditus Executive Education
Internetinės Ištęstinės 6 mėnesiai Liepa 2020 Indija Mumbai Gurugram Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Singapūras Singapore Jungtinės Amerikos Valstijos Berkeley India Online + 8 daugiau

Kembridžo vyresnysis vadybos programa yra intensyvi, šešių mėnesių, daugiamodulinė, bendrojo valdymo ir vadovavimo programa, kuria siekiama padėti dalyviams pereiti prie vyresniųjų vadovų vaidmenų. Dalyviai ištiria įvairias valdymo temas per Kembridžo vyresniojo valdymo programą, bendradarbiaudami su visame pasaulyje žinomais Kembridžo teisėjų verslo mokyklos fakultetais, įvairialypę kolegų grupę ir mokymosi taikymą per projekto darbą.

„Kellogg“ vyresnioji vadovų programa

Eruditus Executive Education
Internetinės Dieninės 6 mėnesiai Liepa 2020 Indija Mumbai Gurugram Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Singapūras Singapore Jungtinės Amerikos Valstijos Berkeley India Online + 8 daugiau

„Kellogg“ vyresnysis vadybos programa padės jums iš naujo išnagrinėti ir patobulinti jūsų mintis apie tai, ką reiškia būti augančiu lyderiu. Jūs užduosite sau galingus klausimus ir įgyja išplėstinę perspektyvą, būtiną sėkmei viršuje.