Filter
Kursai
Indija Gondia Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi kursai jungtinėse Amerikos Gondia Indija 2019

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Rasta pietinėje Azijoje, Indijos Respublika yra antra labiausiai apgyvendinta šalis pasaulyje su maždaug 1270000000 žmonių. Indija yra keturių tipų universitetų; Centrinės universitetai, valstybiniai universitetai, tariamas universitete ir privačių universitetų, kurią sudaro daugiau nei 550 institucijų.

Ieškoti kursų jungtinėse Amerikos Gondia Indijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Indija
Gondia
Studijų tipas
Tempas
CAE

CAE Gondia siūlo tikslinę 19 mėnesių programą, skirtą pasirengti tapti profesionaliu oro linijų pilotu. ... [+]

CAE Gondia siūlo tikslinę 19 mėnesių programą, skirtą pasirengti tapti profesionaliu oro linijų pilotu. Visi kursai atitinka Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (ICAO) ir Civilinės aviacijos generalinio direktorato (DGCA) mokymo programų standartus. Sėkmingai baigus, jūs gausite visus tinkamus ab initio įvertinimus, įskaitant komercinę piloto licenciją (CPL) su prietaiso įvertinimu (IR) ir "Multi-Engine Rating" (ME).

Jūs būsite apmokyti naudodamiesi geriausia patirtimi, sukaupta iš CAE patirties rengiant profesionalius pilotus visame CAE pasaulinio mokymo centro tinkle, kuriame kasmet traukia dešimtys tūkstančių oro linijų ir verslo aviacijos pilotų.... [-]

Indija Gondia
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
19 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba