Filter
Kursai
Rusija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Inžinerijos studijos Rusijoje - 2019/2020

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Inžinerija - tai procesas, kurio metu specialistai kuria įvairių mūsų kasdienybėje nuolat naudojamų struktūrų, objektų bei automatinių mašinų dizainą bei ieško būdų, kaip juos efektyviai sukonstruoti, palaikyti bei tobulinti. Tam kad inžinerijos specialistai galėtų efektyviai atlikti savo darbą, jie pasitelkia matematikos, fizikos bei kitų tiksliųjų mokslų žinias bei jas derina su savo kūrybinio mąstymo įgūdžiais.  

Rusija (Rusijos: Россия) yra iki šiol didžiausia šalis pasaulyje, apimantis daugiau nei viena aštuntoji Žemė 's apgyvendintame žemės ploto. Buvęs Valstybės komiteto aukštojo mokslo Rusijoje finansuojama 240 universitetų, akademijų ir institutų, todėl Rusija kietas šalį studijuoti in

Geriausi kursai - Inžinerijos studijos Rusijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Inžinerijos studijos, Rusija

Tyumen State Oil and Gas University

Mokykla apima teorinius ir praktinius aspektus, susijusius su "Eksploatuojant transporto priemonių šiurkštus ... [+]

Vasaros / žiemos mokykla "užkariauti šiaurinę: Gerinti transporto efektyvumą atšiauriomis sąlygomis"

Formatas: Mokykla apima teorinius ir praktinius aspektus, susijusius su "Eksploatuojant transporto atšiauriomis sąlygomis." Kursai yra papildyti specialiais disciplinų kursą "Rusijos kaip užsienio kalbos", o taip pat turtingą kultūrinę programą.

Programa: Paskaitos: - teoriniai pagrindai automobiliui prisitaikyti - įtaka sunkių eksploatavimo sąlygų dėl transporto priemonių efektyvumo ir kokybės - Įtaka žemai aplinkos temperatūrai nuo temperatūros sąlygomis vienetų, degalų sąnaudas ir variklio eksploatacijos laiką - ekspertas apklausus Pritaikomumo srityje - Expert klausinėjimas į prisitaikymo srityje, duomenų tvarkymas - laiko-erdvės požiūris kiekybinį įvertinimą prisitaikymas - prisitaikymas lygio nustatymo sunkiomis sąlygomis. ... [-]

Rusija Tyumen
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Moscow Film School

Garso stumia ekrano ribų ir kartais gali sustiprinti bet kokio spektaklio įspūdį. Ekologiškai iliustruoti ... [+]

Garso stumia ekrano ribų ir kartais gali sustiprinti bet kokio spektaklio įspūdį. Ekologiškai iliustruoti vizualinį įvaizdį, arba sukurti gyvenimo užkulisius jausmą, be blaško, ir įtraukti žiūrovą į tai, kas vyksta ekrane, naudojant šiuolaikines technologijas ir talentų eksperimentatorius - tai pagrindinis uždavinys garso inžinieriumi ir garso dizaineris.

Mokymo programa yra nukreipta į profesionalą, kuris visus reikiamus įgūdžius, žinias, įgūdžius ir technologijas, kurti aukštos kokybės garso, kino, televizijos animacinį projektą ar klipą formavimas.

Kurso tikslas

Formavimas multi-specialistas, kuris turi atitinkamų žinių ir įgūdžių apie bet kokius darbo su garsu filmuose, animacija, pramogų ir daugialypės terpės reklamos problemų įgyvendinant.... [-]

Rusija Moscow
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba