ACADEMICCOURSES.LT

Palyginti 11 kursus - Iliustravimo studijos

Akademinis kursas yra būdas studentui sužinoti apie konkretų dalyką. Kursas gali būti ilgas arba trumpas, plati ar konkretus, ir jis gali vykti klasėje ar internete. Daugelis kursų yra sertifikato ar studijų programos dalis.

Kas yra iliustracija? Galite tikėtis išmokti pagrindinių būdų, kaip išvysti realius objektus ar vaizdus ir išleisti juos ant popieriaus. Iliustracija naudoja įvairias skirtingas priemones, todėl galite dirbti su medžio anglimi, pasteliais, pieštukais, rašalu arba kompiuteriu. Pradedant kursus, daugiausia dėmesio bus skiriama supratimui apie savo įrankius ir plataus, vos atpažįstamų smūgių, o labiau pažengusieji gali skirti dėmesį tikro gyvenimo brėžiniui.

Kai kurie įgūdžiai, kuriuos galite išmokti iliustracijoje, yra dėmesys detalėms, gražūs motoriniai įgūdžiai ir kūrybiškumas. Nors šie dalykai yra naudingi kuriant meną, šie įgūdžiai gali būti naudojami ir jūsų kasdieniame gyvenime. Galite sugebėti išspręsti problemas kūrybiškai ir spręsti mažesnes užduotis, kurios yra labiau įvaldytos nei anksčiau.

Kurso kaina dažniausiai priklauso nuo pasirinktos mokyklos, bet kiti veiksniai vaidina svarbų vaidmenį. Tai apima reikalingus daiktus ir knygas, registracijos mokesčius ir tai, ar kursas yra internete, ar klasėje.

Iliustracijos kursas gali paruošti jus dirbti įvairiose meno srityse. Šio kurso užbaigimas - geras žingsnis animacijos, reklamos, vaizdo žaidimų kūrimo, istorinio atkūrimo ir mokymo karjeroje. Kai kuriuos darbo pavadinimus, kuriuos galite ieškoti, yra 3D modelio animatorius, rinkodaros specialistas, skaitmeninių efektų kūrėjas ir meno instruktorius.

Iliustracijos kursus galima rasti beveik visose pagrindinėse įstaigose visame pasaulyje. Jei jūsų tikslas siekti karjeros meno srityje, galbūt eikite į šį meno mokyklą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

11 Rezultatai Iliustravimo studijos Filter

Intensyvus koncepcija menas

COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales
Universiteto miestelis Ištęstinės 60 valandos Susisiekti su mokykla Ispanija Alikantė

Pagrindinio mokymo profesionalus plėtoti savo pagrindines mintis simbolių ir scenarijus.

Dizainas mados leidyba

Kensington and Chelsea College
Universiteto miestelis Ištęstinės 10 savaitės Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Londonas

Šis kursas suteiks jums įvadas į žurnalo dizainas. Kursas apima studijavimo ir taikymo įmonės įvaizdį, taip pat sukurti iliustracija stilių įvairovė ir išdėstymą žurnalų viršelių ir gaminių kainos.

Įvadas į mados iliustracija

Kensington and Chelsea College
Universiteto miestelis Ištęstinės 4 savaitės Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Londonas

Sužinokite, kaip iliustruoti savo mados dizaino idėjas. Šis kursas yra idealus santykinių pradedantiesiems ir bus jums savo pirmuosius žingsnius tinkamai atstovauti savo idėjas. Idealiai tinka thos, kurie nori plėtoti daugiau pasitikėjimo šioje srityje.

"Adobe Illustrator Essentials - interneto programa

Friends of Design - Academy of Digital Arts
Internetinės Ištęstinės Pietų Afrikos Respublika Keiptaunas

"Adobe Illustrator yra galingas ir universalus įrankis, skirtas kurti iliustracijas spausdinimui ir internete. Iki skverbiasi į šio vektoriaus pagrįstas programos galia, galite sukurti išsamią ir keičiamo dydžio meną beveik bet kokią paraišką ...

Antrosios pakopos studijų laipsnį iliustracija

Bau Design College of Barcelona
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Susisiekti su mokykla Ispanija Barselona

Ši magistrantūros studijų svarsto ir gilinasi į iliustracijoje kaip atitinkamo elemento šiuolaikinėje vaizdinės komunikacijos. Jo buvimas žiniasklaidos plinta į įvairių sričių ir kolonizuoja naujų atramų.

Žinoma mados iliustracija

Milan Fashion Campus
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 - 4 savaitės Spalis 2020 Italija Milanas + 1 daugiau

Mados iliustracija kursai yra ne tik dizainas ar atstovavimas drabužis, bet daugiau meno forma. Taip pat jis yra alternatyvus būdas kūrybingų žmonių, kurie naudojasi mada ir nori išreikšti kitą kelią, kaip mados dizainas įkvepia juos. Šiame kurse jūs išmoksite viską apie mados iliustracija ir kaip ją turi ...

kursas - mados iliustracija

First Media Professional Learning Centre
Universiteto miestelis Dieninės 24 valandos Rugpjūtis 2020 Singapūras

Šio kurso tikslas - padėti vienas išreikšti idėjas ir koncepcijas per sumaniai Diversi ed di erent terpėje, įskaitant suteikimo audinio grafika, tekstūros, dizaino, iliustravimo metodus ir kaip audinys

Mados menas - internetinės pamokos

University of Fashion - Online Fashion Design School
Internetinės Dieninės Ištęstinės

Mūsų internetinėje mados piešinys, taukų ir iliustracijos Video pamokos padės jums realizuoti savo projektus ant popieriaus ir padaryti menininkas iš tavęs! Gebėti bendrauti savo idėjas kitiems yra svarbus žingsnis link tampa sėkminga dizainerė.

Aukštesnio lygio mokymo kursas iliustracijoje

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Universiteto miestelis Dieninės 2 metai Spalis 2020 Ispanija Madridas

Išmokite pagrindines iliustracijos technikas ir stilių, kurie leis jums suplanuoti idėjas ir idėjas.

Kursas grafikos iliustracijos ir dizainas pagrindai (Adobe Illustrator)

First Media Design School
Universiteto miestelis Dieninės 65 valandos Rugpjūtis 2020 Singapūras

Šis kursas yra specialiai sukurta siekiant ugdyti tų mokinių, holistinį požiūrį pabrangintų ir taikyti projektavimo pagrindus, prekinio ženklo kūrimo ir produkto pakuotės 2D ir 3D formatais.

„Fashion Illustrator“ kursai - Milanas

IUAD Accademia della Moda
Universiteto miestelis 9 mėnesiai Spalis 2020 Italija Milanas

Mados autoriai yra atsakingi už mokslinių tyrimų ir projektavimo etapą, tendencijų nustatymą ir įkvėpimo apibrėžimą.