ACADEMICCOURSES.LT

Ieškoti kursų - Iliustravimo studijos - jungtinėse Amerikos Singapore Singapūre - 2019/2020

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Studentai, norintys siekti grafikos dizaino, reklamos, komiksų meno ar susijusių sričių karjeros, gali iliustruoti kursus, kad gautų pagrindinį supratimą apie formą, kompoziciją, spalvų teoriją ir kitus dizaino principus.

Singapūras (新加坡) yra miestas-valstybė Pietryčių Azijoje. Įkurta kaip britų prekybos kolonija 1819 metais, po nepriklausomybės ji tapo viena iš pasaulyje 's labiausiai klestinčių šalių ir gali pasigirti pasaulio ' s judriausias uostas. Singapūras turi šešis nacionalinius universitetus ir paprastai gerai vertinamas ir pritraukia mainų studentus iš viso pasaulio.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Iliustravimo studijos - jungtinėse Amerikos Singapore Singapūre - 2019/2020

2 Rezultatai Iliustravimo studijos, Singapore Filter

kursas - mados iliustracija

First Media Professional Learning Centre
Universiteto miestelis Dieninės 24 valandos Rugpjūtis 2020 Singapūras Singapore

Šio kurso tikslas - padėti vienas išreikšti idėjas ir koncepcijas per sumaniai Diversi ed di erent terpėje, įskaitant suteikimo audinio grafika, tekstūros, dizaino, iliustravimo metodus ir kaip audinys

Kursas grafikos iliustracijos ir dizainas pagrindai (Adobe Illustrator)

First Media Design School
Universiteto miestelis Dieninės 65 valandos Rugpjūtis 2020 Singapūras Singapore

Šis kursas yra specialiai sukurta siekiant ugdyti tų mokinių, holistinį požiūrį pabrangintų ir taikyti projektavimo pagrindus, prekinio ženklo kūrimo ir produkto pakuotės 2D ir 3D formatais.