Filter
Kursai
Ispanija Madrid Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti Kursų studijos - Iliustravimo studijos - in Madrid Ispanijoje - 2019/2020

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Iliustracija apskritai yra vaizduojamojo meno sritis, skirta įvairiais žiniasklaidos formatais, tiek tradiciškai, tiek skaitmeniniu būdu. Iliustracijos studentai gali būti apmokyti kurti savo asmeninį meninį stilių šiuolaikinių dizaino principų kontekste.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Madridas City yra Ispanijos sostinė. Tai metropolinės zonos su daugiau nei 3 mln gyventojų. Ji areną vadinamas Las Ventas, kad šeimininkai metinę Korida renginį. Miestas turi daug valstybinių ir privačių universitetų.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Iliustravimo studijos - in Madrid Ispanijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Iliustravimo studijos, Madrid

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Išmokite pagrindines iliustracijos technikas ir stilių, kurie leis jums suplanuoti idėjas ir idėjas. ... [+]

KURSO KALBA: ispanų kalba

Išmokite pagrindines iliustracijos technikas ir stilių, kurie leis jums suplanuoti idėjas ir idėjas.

Ar norėtumėte tapti profesionaliu pavyzdžiu? Aukštojo laipsnio iliustracijoje jūs išmokysite kurti vizualią kalbą, kuri leis jums piešti, idėjų ir koncepcijų apibrėžimo, iliustracijų su skirtingais metodais ir meno stilių. Be to, jūs pradėsite pagrindines grafinio pasakojimo strategijas, skirtas publikacijų ar iliustruotų scenarijų kūrimui (istorijų lentos). Praktine metodika sukurs savo kalbą, kuri leis jums vykdyti projektus įvairiose srityse, tokiose kaip reklama, dizainas, leidybos pasaulis ar menas.

Tikslas skirtas tiems jauniems žmonėms, kurie nori plėtoti savo darbą iliustracijos srityse, įsisavinti pagrindinius grafinės išraiškos būdus profesionaliai ir pasirinkti tinkamiausią kiekvienai užduočiai pagal komunikacinio pasiūlymo kontekstą.... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2019
Ispanų,Spanish (Spain)
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba