ACADEMICCOURSES.LT

Palyginti 7 kursus - Konservavimo studijos

Laipsnių programos kiekviename lygyje apima įvairius kursus, skirtus studentams suteikti išsilavinimą pasirinktoje temoje. Kai kurie kursai yra įvadiniai, o kiti - intensyvesni.

Kas yra išsaugojimo kursas? Aplinkai reikia apsaugoti ir rūpintis žalingais žmogaus įsikišimo padariniais, pvz., Visuotiniu atšilimu, miškų naikinimu, tarša ir brakes. Išsaugojimo tyrimas nagrinėja tendencijas ir būdus, kurie padeda išsaugoti labiausiai nykstančias pasaulio rūšis ir ekosistemas. Šio dalyko eigoje gali būti moksliniai tyrimai, buveinių priežiūra, zoologija, aplinkos tyrimai ir natūralūs pavojai.

Žinoma, kad įgūdžiai, kuriuos mokiniai gavo iš išsaugojimo tyrimo, yra daug ir labai naudingi. Bendravimo įgūdžiai dažnai padidėja ir gali būti naudojami asmeninėse ir asmeninėse situacijose. Gebėjimas analizuoti mokslinius tyrimus ir kūrybiškai išspręsti problemas yra taip pat dažnas tarp šių studentų.

Konservavimo kursų priėmimo išlaidos dažnai priklauso nuo to, kokią įstaigą siūlo kursas. Mažos privačios mokyklos dažniausiai būna brangesnės nei didelės valstybinės mokyklos, tačiau prieš įregistravimą labai rekomenduojama mokytis skirtingų mokyklų.

Konservavimo karjerai yra daug ir būtina gamtos pasaulio priežiūrai. Studentai, turintys išsilavinimą šioje srityje, gali apsvarstyti įvairias karjeros galimybes, pvz., Tapti laukinės gamtosaugos vadovu arba pareigūnais, siekiant padėti išsaugoti ir apsaugoti laukinių gyvūnų populiacijas ir aplinką. Kita karjera apima darbą kaip laukinės gamtos biologas, specialistas, biologinės įvairovės pareigūnas, tvarumo valdytojas, laukinės gamtosaugos teisėsaugos pareigūnas arba laukinės gamtos mokslininkas.

Kursų išlaikymas gali būti puikus būdas studentams pasirengti aukštesnio laipsnio. Šio dalyko kursus galima rasti daugumoje universitetų, o kai kurie iš jų netgi yra prieinami internetu jūsų patogumui. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

7 Rezultatai Konservavimo studijos Filter

Painting & Painting Restoration Course

Accademia Riaci
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 - 12 savaitės Spalis 2019 Italija Florence

Atkūrimas iš akmens ir mozaikomis

Palazzo Spinelli Group
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Susisiekti su mokykla Italija Florence

Žinoma, išduoda technikas kvalifikaciją atkurti kultūros paveldo (Bendradarbis Atnaujintoju) Atsižvelgiant į restauravimo akmens ir jo dariniai ir mozaikomis sektoriuje. Daugiau kaip 60% trejų metų programa yra praktinis darbas.

Atkūrimas iš popieriaus

Palazzo Spinelli Group
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Susisiekti su mokykla Italija Florence

Žinoma, išduoda, kad bendradarbis restauratorius kvalifikaciją atkūrimo popieriaus sektoriuje. Daugiau kaip 60% trejų metų programa yra praktinis darbas.

Restauravimas archeologinių artefaktų, keramikos ir stiklo

Palazzo Spinelli Group
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Susisiekti su mokykla Italija Florence

Žinoma, išduoda technikas kvalifikaciją atkurti kultūros paveldo (Bendradarbis Atnaujintoju) Atsižvelgiant į restauravimo keramikos ir stiklo sektoriuje. Daugiau kaip 60% trejų metų programa yra praktinis darbas.

Restauravimas freskomis

Palazzo Spinelli Group
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Susisiekti su mokykla Italija Florence

Žinoma, išduoda, kad bendradarbis restauratorius kvalifikaciją atkūrimo freskomis sektoriuje. Daugiau kaip 60% trejų metų programa yra praktinis darbas.

Atkūrimas tapybos ant drobės ir medžio

Palazzo Spinelli Group
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Susisiekti su mokykla Italija Florence

Žinoma, išduoda, kad bendradarbis restauratorius kvalifikaciją atkūrimo paveikslų sektoriuje. Daugiau kaip 60% trejų metų programa yra praktinis darbas.

Kultūros paveldo išsaugojimo ir valdymo

Fleming College
Universiteto miestelis Dieninės 4 semestrai Susisiekti su mokykla Kanada Peterborough Lindsay Minden Cobourg + 3 daugiau

Kaip kultūros paveldo išsaugojimo ir valdymo specialistas, jūs išmoksite platų metodų išsaugoti trapias priminimus ir žymekliai iš praeities - išsaugotas ateities kartoms mokytis ir mėgautis.