Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 24 kursus - Gyvosios gamtos mokslai

Kursų studijos suteikia besimokančiam suaugusiam asmeniui išsamesnį vaizdą įvairioms temoms be apribojimų, susijusių su formaliojo laipsnio siekimu. Vidurinės mokyklos absolventai gali nustatyti griežtą mokymosi patirtį, kuri palaiko jų interesus, priklausomai nuo mėnesio ar metinių lūkesčių.

Koks yra gyvosios gamtos mokslų kursas? Gyvosios gamtos mokslų kursas paprastai apima sąvokas, susijusias su organizmais ir gyvomis ekosistemomis. Bendras tyrimų kategorijas gali būti žemės ūkis, miškininkystė, žuvininkystė, biochemija, ekologija ir etimologija. Šių kategorijų dėstytojai gali pasinerti į biologijos ir chemijos studijas, nagrinėjančias mitybą, sveikatos priežiūrą, cheminę ir molekulinę sąveiką, ląstelių procesus, genetiką ir gyvenimo sistemas. Taip pat gali būti padengtas maisto ir ūkininkavimo su gamtiniais ištekliais tvarumas.

Moksleiviai, turintys mokslo gyvavimo istoriją, ugdo komandos įgūdžius organizacijoje ir lyderystėje. Jie dažnai yra multitaskers, galintys peržiūrėti duomenis, analizuoti stipriąsias ir silpnąsias puses ir pasiūlyti tvarius sprendimus. Jie yra orientuoti į išsamią informaciją ir sutelkti dėmesį į procesų racionalizavimą, siekiant maksimaliai padidinti našumą. Tai yra išskirtiniai užimtumo įgūdžiai, perteikti ne tik gyvosios gamtos mokslų sričiai.

Gyvosios gamtos mokslų studijos pobūdis puikiai tinka ir internetinėms institucinėms programoms, suteikiant prieinamą ir prieinamą variantą. Dėl sudėtingų kursų kūrimo reikalavimų orientuoto dėmesio sunku palyginti programos išlaidas tarp atskirų įstaigų ir pristatymo režimo. Todėl geriausia patikrinti savo pageidaujamą įstaigą už dabartines dalyvavimo išlaidas.

Studentams, siekiantiems gyvenimo mokslo, yra daug galimybių įsidarbinti. Darbo galimybės apima biomedicinos mokslininką, biochemistą, klinikinių tyrimų asistentą ir pramoninį vaistininką. Klinikinė patologija yra dar viena alternatyva su biologijos ar chemijos kryptimi, tačiau ji yra kryžminė su papildomomis sritimis. Taip pat yra galimybės dirbti pedagogu, pasisakyti už aplinkos pokyčius kaip ne pelno administratorius ar išteklių politikos ekspertas, ir kaip korporacijų ar vyriausybės subjektų konsultantas.

Mokslininkai geba suprasti gyvenimo mokslo temų koncepcijas pasauliniu požiūriu per nuotolinį mokymą arba vietos instituciją. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

24 Rezultatai Gyvosios gamtos mokslai

IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Tapkite sertifikuotu specialistu, praktikuokite geriausiose įmonėse ir dirbkite su tuo, kas jums patinka ... [+]

Zoologijos sodų gyvūnų globėjo kursų aprašymas Madride

Nedaugelis profesijų gali pasiūlyti žmonėms tiek daug kompensacijų, kaip ir su laukiniais gyvūnais.

Šis zoologijos sodo gyvūnų priežiūros kursas (akis į akį, Madridas) atitinka BOE specifikacijas šiam mokymui. Mūsų studentai yra žinomi pagrindinėse sektoriaus įmonėse, kurios prašo jų stažuotis (ir daugeliu atvejų samdyti).

Galų gale turėsite zoologijos sodų prižiūrėtojo pavadinimą ir atitinkamus sertifikatus. Turėsite teisę į 160 valandų stažuočių šiame sektoriuje veikiančiose įmonėse, su realiomis galimybėmis įsidarbinti.

Jei norite, šis kursas taip pat mokomas internete.... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Tapkite sertifikuotu specialistu, praktikuokite geriausiose įmonėse ir dirbkite su tuo, kas jums patinka ... [+]

„Horse Carer“ kurso Madride aprašymas

Šis žirgų priežiūros kursas (akis į akį, Madridas) atitinka BOE specifikacijas šiam mokymui. Mūsų studentai yra žinomi pagrindinėse sektoriaus įmonėse, kurios prašo jų stažuotis (ir daugeliu atvejų samdyti). Galų gale turėsite „Horse Carer“ diplomą ir atitinkamus pažymėjimus.

Turėsite teisę į 160 valandų stažuočių šiame sektoriuje veikiančiose įmonėse, su realiomis galimybėmis įsidarbinti.

Vis daugiau ir daugiau žmonių mokosi važiuoti malonumu, pirkti žirgus ar formuoti smeiges. Kasdien ryškėja specializuotų specialistų trūkumas žirgų priežiūros ir įrenginių priežiūros srityje, todėl šioje srityje reikia profesionalų.... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kinsale College

Tvari sodininkystė / permakultūra - tai mokslas pagrįstas kursas, siūlantis praktinę ir plačią mokymosi patirtį unikalią ir klestinčią koledžų bendruomenę. "Kinsale& ... [+]

Tvari sodininkystė / permakultūra

Tvari sodininkystė / permakultūra - tai mokslas pagrįstas kursas, siūlantis praktinę ir plačią mokymosi patirtį unikalią ir klestinčią koledžų bendruomenę. "Kinsale" turi stiprią maistą ir žemdirbystę, taip pat teikia beveik idilišką aplinką ekologijai ir gamtinei aplinkai tyrinėti. Kursas - tai pamokų, praktinių užsiėmimų, apsilankymų vietoje, daugelio lankytojų specialistų ir grupinių projektų meistriškumo kursų mišinys.

Apie kursą

Tvari sodininkystė / permakultūra - tai mokslas pagrįstas kursas, siūlantis praktinę ir plačią mokymosi patirtį unikalią ir klestinčią koledžų bendruomenę. "Kinsale" turi stiprią maistą ir žemdirbystę, taip pat teikia beveik idilišką aplinką ekologijai ir gamtinei aplinkai tyrinėti. Kursas - tai pamokų, praktinių užsiėmimų, apsilankymų vietoje, daugelio lankytojų specialistų ir grupinių projektų meistriškumo kursų mišinys. Praktiniai kursų aspektai yra šie:... [-]

Airijos sala Kinsale
Susisiekti su mokykla
Anglų
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hotelfernschule Poppe+Neumann

Už dietinių maisto gaminimo BKI mokymas yra vienas būdas virėjų, profesionalų namų ekonomikos ir mitybos srityje, taip pat šoninių dalyviams su profesine patirtimi, didin ... [+]

Apklausa

Papildoma kvalifikacija dietinių maisto ruošimui yra ir nebebus tik ligoninėse ar slaugos namuose, bet dabar taip pat įmonių maitinimo ir restoranų srityje siekiant padidinti maisto netoleravimą, alergijos ir ligos specialius tarifus paprastas turi.

perspektyvos

Už dietinių maisto gaminimo BKI mokymas yra vienas būdas virėjų, profesionalų namų ekonomikos ir mitybos srityje, taip pat šoninių dalyviams su profesine patirtimi, didinti savo patrauklumą darbo rinkoje.

Dieta virėjai

Virtuvės vadovas slaugos namuose, ligoninėse Virtuvės vadybininkas įmonės valgyklose, kavinių Vadovas dietologijos į viešbučių ir restoranų verslą pakelti ... [-]
Vokietija Vokietija internete
Spalis 2019
Vokiečių
Dieninės
24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Distance Learning Centre

Sodo dizainas - 3 lygis Kurso gali padėti studentams išmokti projektavimo principus sodininkystėje, ir įgyti puikią žinias ir patirtį naudojant augalus ir sodo funkcijas. ... [+]

Sodo dizainas - 3 lygis Kurso gali padėti studentams išmokti projektavimo principus sodininkystėje, ir įgyti puikią žinias ir patirtį naudojant augalus ir sodo funkcijas.

Šis namas tyrimas kursas yra sukurtas lengvai sekti vienetų, SET pratimų ir užduočių kelyje užtikrinti jums suprasti numatytose srityse.

Studentai turės galimybę susipažinti su patyrusiu asmens globėjas paštu turinčiam laipsnį Botanikos (BSC Hons).

Kursas apima šiuos vienetus:

Vieneto Vienas - Sodo dizainas & Jums Du vienetai - Kas Geras dizainas Pasiekia Vieneto Trys - Nuo Design Vieneto Keturi - dirvožemių ir teritorijos svarbą Penki vienetai - Nuo Real projektavimo darbai Vieneto Šeši - Planavimas Vieneto Septyni - Projektavimas vietos Aštuoni vienetai - Vandens sode Devyni skyrius - Vaikai ir naminiai gyvūnėliai Vieneto Dešimt - Sodininkystė vartotojams su negalia, pagyvenusių žmonių ir sodas Sauga Vieneto vienuolika - Išlaikymas ir priežiūra Vieneto Dvylika - Struktūros sode Trylika skyrius - Rinkodara Jūsų Garden Design Verslas Keturiolika skyrius - Gudrybės Prekybos ... [-]
Jungtinė Karalystė JK internete
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
120 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UK Open College

Tarptautinė GCSE mokslo (Dvivietis sudarymo) siekiama suteikti sistemingą mokslo žinių ir faktų, ir mokslo koncepcijos, principai, temos ir modelių supratimą. ... [+]

Tarptautinė GCSE mokslo (Dvivietis sudarymo) siekiama suteikti sistemingą mokslo žinių ir faktų, ir mokslo koncepcijos, principai, temos ir modelių supratimą. Eksperimentiniai įgūdžiai remiantis tinkamai ir saugiai laboratoriniai metodai yra sukurti, taip pat mokinių gebėjimą formuoti hipotezes ir dizaino eksperimentus išbandyti juos. Tai vieno lygio kvalifikacija vertinama trimis dokumentai - po vieną iš chemijos, biologijos ir fizikos. Studentai apdovanoti du tarptautiniai GCSE pažymius iš A * G.

Kvalifikacija: IGCSE Kombinuotoji Mokslas (Dvivietis sudarymo) Akredituotas: Taip QCF Pripažinta: Taip Išduodanti institucija: Edexcel Pradžios data: Anytime - Mes stoti 365 dienas per metus Trukmė: Lankstus - apie 300 valandų - 12 mėnesių Maksimali parama Kurso tikslas Skleisti sistemingą mokslo žinių ir faktų, ir mokslinių koncepcijų, principų, temų ir modelių supratimą KITA mokiniams suvokti praktinio pobūdžio mokslo, kurti eksperimentinius įgūdžius remiantis tinkamai ir saugiai laboratoriniai metodai Parengti apie tikslią eksperimentinio darbo į mokslinio metodo ir ataskaitų svarbą dėkingi Plėtoti studentų gebėjimą formuoti hipotezes ir dizaino eksperimentus išbandyti juos Išlaikyti ir plėtoti malonumą, ir susidomėjimas, mokslo pasaulyje Puoselėti į mokslo svarbą dėkingi platesniuose asmeninių, socialinių, ekologinių, ekonominių ir technologinių kontekstuose, su etiniais klausimais svarstyti Programa ... [-]
Jungtinė Karalystė JK internete
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
300 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Inchbald School of Design

Inchbald dizaino mokykla pradininkas Garden Design mokymo Didžiojoje Britanijoje, teikiant kursus, orientuotus į sodo dizaino vidaus aplinką. Tai lieka mūsų specialybę, b ... [+]

Kursai Garden Design

Inchbald dizaino mokykla pradininkas Garden Design mokymo Didžiojoje Britanijoje, teikiant kursus, orientuotus į sodo dizaino vidaus aplinką. Tai lieka mūsų specialybę, bet mes plečiame ir rafinuotas mūsų sodo dizaino kursus, kad tilptų padidėjusį poreikį profesionalumą.

Sodo dizainas mokykla palaiko stiprius ryšius su sodo dizaino profesijos leidžia mums įdėti studentams nustatytomis dizainerių. Mes ir toliau didžiuojamės mūsų studentų sėkmės rinkoje. Priekiniai-bėgikų sodo dizaino pasaulyje yra Inchbald Garden Design absolventus.

Mūsų Garden Design kursai

Išsami vienerių metų kursas už Diplomas Garden Design rengia studentus įvesti Garden Design profesiją. Per praktiško dizaino projektus, paremta sodo projektavimo principus ir sąvokų supratimo serijos, studentai plėtoti įgūdžius, sodo projektavimas, projekto analizė, apželdinimas dizainas, kietojo kraštovaizdžio ir statybos, piešimo ir pristatymas.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
COQUIS

Sužinokite meno Enogastronomija, paversti savo aistra į profesiją, užsiimti pasaulyje virimo įsigyti visą išsamią ekspertizę, per karjeriniai ir kvalifikuoti tyrimus, pad ... [+]

Sužinokite meno Enogastronomija, paversti savo aistra į profesiją, užsiimti pasaulyje virimo įsigyti visą išsamią ekspertizę, per karjeriniai ir kvalifikuoti tyrimus, padalintas į teorijos ir praktikos pamokų serija: virtuvė Profesionalus kursas coquis moko pagrindinių įgūdžių, kurie gali siekti profesinės virėja iš žemės, ir tada pradėti dirbti karjeros restorane pramonėje.

gavėjai

Kulinarija kursai Profesionalus naktis tiems, kurie neturi darbo patirties ir turi noro mokytis virtuvės pagrindai nedelsiant pradėti profesiniame kontekste, su kvalifikacijos lygiu pramonėje pripažinta.

Prieiga prie kurso leidžiama maksimali skaičius 16 dalyvių, kad būtų užtikrintas visiškas dalyvavimą visų studentų, padalintas į vieną darbo vietą, eksploatavimo, pilnai įrengtas su naujausiomis technologijomis.... [-]

Italija Roma
Spalis 2019
Italų
Dieninės
27 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lurleen B Wallace Community College

Miško technika Programa traukiniai studentams už miško technikas padėtį. Technikas yra darbuotojas, kuris dirba pagal profesinės (BS laipsnių) Forester kryptimi ir imsis ... [+]

Naudota MIŠKO technika

Miško technika Programa traukiniai studentams už miško technikas padėtį. Technikas yra darbuotojas, kuris dirba pagal profesinės (BS laipsnių) Forester kryptimi ir imsis gamtoje, kuri yra būtina valdyti mišką. Karjera miško technikas yra susijęs su sudėtingomis darbo vietų, įskaitant medienos inventoriaus, įsigijimo, priežiūros miško kelių, miškų valdymo, medynas tobulinimo, gaisro ir kenkėjų kontrolės, dirvožemio ir vandens apsaugos, gamtos valdymo, derliaus planavimas, miško ruoša, kartografijos įvairovė, ir geodeziniai. Technikai dirbti lauke kokiomis oro sąlygomis ir turi padaryti tam tikrą biuro darbą.

Kaip ir dauguma profesijų, miškininkystė yra aukštųjų technologijų srityje su nešiojamų duomenų kaupikliai, geografinės informacinės sistemos (GIS), kompiuterinės analizės kirtimo strategijas, ir sprendimų priėmimo modelių miškų valdymą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Andalūzija
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fleming College

Miškininkystė technikas karjeros kreipsimės į jus, jei esate aistringas apie lauke, ir susijęs atsakingo miškų išteklių valdymo. ... [+]

Miškininkystė technikas karjeros kreipsimės į jus, jei esate aistringas apie lauke, ir susijęs atsakingo miškų išteklių valdymo.

Programa renginiai

Kaip Miškų technikas, galite būti glaudi bendruomenės vyrų ir moterų visoje šalyje, kurie darysite mūsų aplinkoje skirtumo dalimi. Fleming kolegijos Miškininkystė programa yra Kanadoje didžiausia. Šiuo dvejų metų programą, jums įgyti įgūdžių efektyviai dirbti gamtos išteklių valdymu - mokytis tradicinių miško įgūdžių, kaip antai otaczały ir medžio identifikavimo, plius, kaip dirbti su ArcMap, GPS ir kitų aukštųjų technologijų įrangos.

Idealiame derinys teorijos ir techninių praktinės patirties, mokytis klasėje bus papildyta daug lauko ekskursijos. Jūs dalyvauti miškininkystės programos unikalaus lauko stovyklos patirtį Mattawa, bent Samuel de Champlain parkas. Be to, jūs galite padidinti savo kredencialus (ir karjera pasirengimo ir universalumas), atsižvelgiant sertifikavimo kursus, pavyzdžiui, miškų gaisrų gesinimo, pirmosios pagalbos ir CPR, medžio ženklu ir pjovimo sertifikavimo (ne kuklus papildomą mokestį). ... [-]
Kanada Lindsay Piterboras Minden Cobourg  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fleming College

Žuvų ir laukinės gamtos Technikas programa gali sukelti jums į karjeros, derinant savo meilę lauke ir susidomėjimą žuvų ir laukinės gamtos, su įsipareigojimu atsakingas i ... [+]

Žuvų ir laukinės gamtos Technikas programa gali sukelti jums į karjeros, derinant savo meilę lauke ir susidomėjimą žuvų ir laukinės gamtos, su įsipareigojimu atsakingas išteklių valdymas.

Programa renginiai Be jūsų klasėje sesijų mokymosi teorijos ir įgūdžių, reikalingų praktinės darbo, jums praleisti daug laiko žuvų ir laukinės gamtos laboratorinius darbus ir dalyvauti daugelio ekskursijos į lauką. 3rd semestrą, jums dalyvauti vienos savaitės žuvininkystės srityje stovykloje, kur jums bus darbo mažais laivais, tvarkymo gaudyklė tinklus ir gyvos žuvys. Per lauko ekskursijos jums praktikuoti žuvininkystės valdymo įgūdžius ir sužinoti apie logistikos dalyvaujančių kuriant ir įgyvendinant lauko projektų, tarp pelkių juda vandens dėvint kuprinė. Jums taip pat bus išleisti daug laiko Laukiniuose mokymosi augalų, paukščių ir žinduolių identifikavimo įgūdžius, nuotolinio stebėjimo, kaip antai gyvūnų sekimo nelygiu paviršiumi, ir vykdant gyvūnijos pastabas bet kokiomis oro sąlygomis, įskaitant lietaus, gilus sniegas ir ekstremalių temperatūrų. Kodėl verta rinktis Fleming Mūsų programa yra tik vienas Ontarijas akredituota Šiaurės Amerikos laukinės gamtos technologijų asociacijos (NAWTA). Flemingas yra vienas iš dviejų kolegijų provincijoje siūlančių žuvų ir laukinės gamtos programą, ir tik vienas, esantis pietinėje Ontarijo. Išsamus, sudėtinga mokymo gausite šioje programoje, palengvino fakulteto su patirtimi šioje srityje, užtikrina, kad jums bus gauti gerai suapvalinti, reikiamų įgūdžių darbdaviai ieško. Bendra Pirmasis pusmetis ... [-]
Kanada Lindsay Piterboras Minden Cobourg  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fleming College

Akvakultūra apima įvairią veiklą, iš esmės susijusį su žemės ūkio jūros ir gėlavandenių žuvų ir jūros gėrybių. Lašišos pramonė sudaro akvakultūros operacijas Kanadoje dau ... [+]

Akvakultūra apima įvairią veiklą, iš esmės susijusį su žemės ūkio jūros ir gėlavandenių žuvų ir jūros gėrybių. Lašišos pramonė sudaro akvakultūros operacijas Kanadoje dauguma.

Programa renginiai

Tai suspaustas, vienerių metų programa yra tik Akvakultūra programa siūlomas kaip po universiteto baigimo pažymėjimas Ontario. Maisto akvakultūros veikla apima platų rūšių ir kultūros būdus. Be maisto produktų gamybai, akvakultūros veikla apima gamybą žuvų išsaugojimo ir dekoratyvinių rūšių. Paklausa pasaulyje akvakultūros produktų auga, kartu su reikalavimais dėl Stewardship, tvarumo bei maisto saugą ir saugumą. Ši unikali programa apima:

Svarbūs hands-on veiklos patirtį Daugybė išvykas patirti aspektus akvakultūros pramonėje, pavyzdžiui, upėtakių auginimui ir apsaugos kojinę Verslo mokymas, kad absolventai gali tiek skatinti pramonę ir suprasti skirtingus iššūkius akvakultūros įmones ... [-]
Kanada Lindsay Piterboras Minden Cobourg  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Brazilija yra viena iš didžiausių grūdų ir mėsos, gaminančių pasaulio šalių. Taigi, disciplinų siūlomų siekiama sudominti mokinius keliais aspektais, susijusiais su tvari ... [+]

Brazilija yra viena iš didžiausių grūdų ir mėsos, gaminančių pasaulio šalių. Taigi, disciplinų siūlomų siekiama sudominti mokinius keliais aspektais, susijusiais su tvaria žemės ūkio ir gyvulininkystės produkcijos gamybos tropikuose. Studentai turės taip pat studijuoti įvairių UNESP miesteliai galimybę, todėl, įgyti žinių apie įvairius gamybos ir mokslinių tyrimų metodus, žemės ūkio mokslų Brazilijoje.

Kursai: - Biologiškai skaidžios Dangos ir maisto priedai taikymas - biologinės įvairovės ir grožio, ir Utility Gamtos produktai - biologinės įvairovės išsaugojimas pakrančių sistemų - biologinė įvairovė grybų - Veisimo autogaminių rūšių - Ecophysiology bioenergetinių kultūrų auginimą - evoliucija Augalų patogenų Žemės ūkis - Larviculture Tropinių Žuvys - Matavimo tvarumą žemės ūkio sistemų - metodai optimizuoti pesticidų paskleidimo įrangos naudojimą - profesinio tobulėjimo ir mokslinio Etika - sėklos biologijos ir fiziologija - Stresas ir atsparumas - Technika atrajotojų mitybos tyrimų - Temos Žemės ūkio ir plėtros - Suprasti genų, genetikos ir genomikos : Naujoji Windows Atidarytas žemės ūkio mokslų... [-]

Brazilija San Paulas
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Career Institute

A sodininkystės karjeros yra puikus žmonių, kurie dievina Sodininkystė, patinka dirbti lauke, ir nori įdėti savo valdymo, projektavimo, planavimo, mokslo ir techninių įgū ... [+]

A Karjera sodininkystėje puikiai tinka asmenims, kurie dievina Sodininkystė, patinka dirbti lauke, ir nori įdėti savo valdymo, projektavimo, planavimo, mokslo ir techninių įgūdžių tinkamai panaudoti. Tuo ICI, mes pristatome jums išsamią sodininkystė žinoma, kad apdovanoja jus su įgūdžių, reikalingų sėkmingai šioje srityje.

Kursas augalų dauginimas augalų apsaugos Kraštovaizdžio ir sodas Dizainas Augalai vynuogininkystė Skintų gėlių auginimas sodininkystės technika Ekologinis augalų auginimas permaculture dekoratyvinės sodininkystės pagrindas vadyba durpės Gamta parko valdymo medelynų Karjeros galimybės ... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Career Institute

ICI leidžia savo karjeros žydi tiesiogine prasme ir perkeltine prasme mūsų gėlės dizaino kursą. Suspėti su pramonės standartus, mūsų kursas yra specialiai sukurta patyrus ... [+]

ICI leidžia savo karjeros žydi tiesiogine prasme ir perkeltine prasme mūsų gėlės dizaino kursą. Suspėti su pramonės standartus, mūsų kursas yra specialiai sukurta patyrusių floristų. Esame pasiryžę suteikti jums kokybės floristikos išsilavinimą praplėsti žinias ir patobulinti savo įgūdžius šioje srityje.

Kursas Įvadas Kurti gėlių susitarimus Darbo Samdomi Pradedant savo gėlių parduotuvė Kelionė išlaikyti klientus ir Karjeros galimybės

Mūsų gėlės kurso absolventai praleisti kiekvieną darbo dieną balinimo žmonių gyvenimus su savo kūrybiškumą organizuojant gėlės. Be to, jie gauna uždirbti labai gerai šį įdomų darbą. Nesvarbu, ar tai vis dirba nustatytos gėlių parduotuvėje ar atidarant savo floristas verslą daugiau laisvės ir finansinių prieaugis ICI gali padėti jums pasiekti.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba