Filter
Kursai
Gruzija Tbilisi

Geriausi kursai in Tbilisi Gruzija 2019

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Švietimas Gruzija yra dalinai finansuojama tie žmonės siekia išsilavinimo tarp amžiaus 18 ir 35 metų. Ši sistema leidžia studentams įgyti praktinių įgūdžių ir žinių, kurios padeda visas pasaulis susiduria su 21-ojo amžiaus iššūkius.

Kaip didžiausias miestas su daugiau nei 1 mln gyventojų, Tbilisis taip pat kapitalo Gruzija. Jis įsikūręs palei Kura upės krantų. Miestas turi keletą didelių aukštojo mokslo įstaigų ir tarp jų yra didžiausias ir pagrindinis universiteto Gruzijos - Tbilisio valstybinis universitetas.

Ieškoti kursų in Tbilisi Gruzijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Gruzija
Tbilisi
Studijų tipas
Tempas
Georgian Aviation University

Gruzijos aviacijos universitetas nuo 2017 m. Pradeda ugdymo procesą šiomis profesinėmis programomis: "Skrydžių eksploatavimas orlaiviuose (komercinis sraigtasparnio pilot ... [+]

Gruzijos aviacijos universitetas nuo 2017 m. Pradeda ugdymo procesą šiomis profesinėmis programomis: "Skrydžių eksploatavimas orlaiviuose (komercinis sraigtasparnio pilotas)"; "Orlaivių techninė priežiūra (B1.1)" ir "orlaivių techninė priežiūra (B.2)

Minėtų profesinio mokymo programų įgyvendinimas tapo įmanomas po to, kai Gruzijos aviacijos universitetas tapo Tūkstantmečio iššūkių sąskaitos Gruzijos (MCA) ir "Millennium Challenge Corporation" (MCC) konkurso nugalėtoja "Pramonės vadovų įgūdžiai ir darbo jėgos vystymas" (ISWD). Projekto įgyvendinimo metu profesinio mokymo programos ir mokymo materialinės-techninės bazės buvo parengtos pagal Europos aviacijos saugos agentūros (EASA) standartus ir reikalavimus.... [-]

Gruzija Tbilisi
Rugpjūtis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba