ACADEMICCOURSES.LT

Ieškoti 13 geriausią kursų Graikijoje - 2019

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Graikija sukūrė savo švietimo sistemą su aukštuoju išsilavinimu viršuje. Daugiau kaip 40% visų graikai gyvena Atėnuose, o taip pat, kur geriausias galimybes siekti aukštojo mokslo lygį yra. Ribojasi su Albanija, Makedonijos, Bulgarijos ir Turkijos, Graikija turizmo perlas su viena iš pasaulyje 's fantastinis paplūdimiai.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais - Geriausi kursai Graikijoje - 2019

Rezultatai Filter

Komercinės aviacijos piloto licencija (h)

Superior Air
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 18 - 36 mėnesiai Registracija galima Graikija Megara + 1 daugiau

Iš komercinės aviacijos piloto licencija (H) modulinį kursą tikslas yra mokyti PPL (H), ICAO / Jaa piloto licencijos turėtojų prie mokėjimo būtinas veikti vieno piloto vieno variklio sraigtasparnių komerciniam oro susisiekimui lygiu. Jūs taip pat galės gauti EASA CPL (H).

ATPL integruota

Superior Air
Universiteto miestelis Dieninės 16 - 16 mėnesiai Registracija galima Graikija Megara

Mūsų ATPL integruotas kursas yra skirtas suteikti aukšto lygio mokymus studentams, norintiems tapti profesionaliais pilotais tik vienerius metus. Ankstesnės patirties nėra reikalaujama pradėti šį kursą. Naudojant state-of-the-art įrangą ir orlaivius, aukščiausios Oro teiks mokymus aukščiausiu lygiu skatinti savo būsimą aviacijos karjerą.

Skrydžio laikas - valanda pastatas Žinoma

Cretan Eagle Aviation
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 100 valandos Rugsėjis 2019 Graikija Heraklion

Siūlome Hour pastatas, C-172R (dyzelinas) orlaiviams. Jūs galite skristi virš gražus Kreta (labiausiai pietinę dalį Graikija) ir Graikijos salas pailsėti ir žemyninės su daugiau nei 30 Graikijos oro uostų, turinčių įvairių oro sąlygų pasirinkimas.

Naktinis skrydžio kursas

Cretan Eagle Aviation
Universiteto miestelis Dieninės 5 valandos Rugsėjis 2019 Graikija Heraklion

Naktinio vertinimo kursas apima "Ground School", minimalus 5 valandų skrydžio treniruotės naktį (3 valandos - du kartus ir 5 "Touch")

Course: Private Pilot License (P.P.L.)

Cretan Eagle Aviation
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 45 - 100 valandos Rugsėjis 2019 Graikija Heraklion + 1 daugiau

ICAO-EASA CPL / IR / europarlamentaras permokymo kursai

Global Aviation
Universiteto miestelis Dieninės 10 dienos Rugsėjis 2019 Graikija Pireas

Kurso tikslas yra mokyti ICAO CPL / IR / MEP laikiklį prie mokėjimo būtinas, kad jis galėtų veikti kaip antrasis pilotas ant kelių pilotas, multi variklio lėktuvams, komerciniam oro susisiekimui lygmeniu pagal EASA FCL ,

ATPL kurso modulį

Global Aviation
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 2 mėnesiai Rugsėjis 2019 Graikija Pireas

0 - ATPL (A) modulinio yra mokymo kursų derinys. Kursas prasideda privataus piloto licencija (PPL) žinoma.

ATPL integruotas kursas

Global Aviation
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 12 - 36 mėnesiai Rugsėjis 2019 Graikija Pireas + 1 daugiau

0 ATPL (A) Integruotas yra pilnas kursas, skirtas mokyti pilotas mokinys nuo nulio iki ATPL šaldyta ir gauti CPL / IR / europarlamentaras.

ICAO EASA licencijos konvertavimo

Skies Aviation Academy
Universiteto miestelis Dieninės 2 - 3 savaitės Rugsėjis 2019 Graikija Thessaloniki

TCAO LKP / ME / IR konversijos kursas yra skirtas konvertuoti bet kokį ICAO profesinę licenciją ir reitingus EASA profesinės licenciją.

Integruotos ATPL su kelių įgulos bendradarbiavimo (MKC)

Skies Aviation Academy
Universiteto miestelis Dieninės 12 - 14 mėnesiai Rugsėjis 2019 Graikija Thessaloniki

EASA Integruota ATPL kursas yra skirtas studentams, nuo nulio, plaukiojančių patirties iki užšalusio ATPL maždaug nuo 12 iki 14 mėnesių, apdailos šią programą jums bus teisę dirbti kaip pirmojo pareigūno su oro linijų bendrovės.

garso tektonika seminaras Atėnai

Space Under
Universiteto miestelis Dieninės 1 savaitė Rugsėjis 2019 Graikija Athens

Erdvė Pagal organizuoja tarptautinius Tarpkultūriai konvencijas, seminarus, o bendradarbiavimo projektus, kuriais siekiama spręsti ir stiprinti taškų sankirtos kūrybingi

ICAO iki EASA konversijos kursas

Olympus Aviation Academy
Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Graikija Thessaloniki

Galioja ICAO CPL / IR / EP narys

Integruota nulio iki ATPL

Olympus Aviation Academy
Universiteto miestelis Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės 12 - 14 mėnesiai Registracija galima Graikija Thessaloniki + 1 daugiau

"Olympus" Aviation Academy "sukūrė išsamų integruoto pilotų treniruočių programą pareikšti studentams iki mokėjimo, kad jie veikia kaip bendraturčių pilotai apie vienviečiai ir / arba kelių variklių lėktuvų komerciniam oro transportui ir toliau savo karjerą aviacijoje.