ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai in Thessaloniki Graikija 2019

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Graikija sukūrė savo švietimo sistemą su aukštuoju išsilavinimu viršuje. Daugiau kaip 40% visų graikai gyvena Atėnuose, o taip pat, kur geriausias galimybes siekti aukštojo mokslo lygį yra. Ribojasi su Albanija, Makedonijos, Bulgarijos ir Turkijos, Graikija turizmo perlas su viena iš pasaulyje 's fantastinis paplūdimiai.

Salonikų miestas yra antras pagal dydį šalyje ir gyvena daugiau nei 790.000 gyventojų. Jis yra vienas iš Graikijos svarbiausių komercinių centrų ir vaidina svarbų vaidmenį bendroje ekonomikoje. Štabas šalies didžiausias universitetas tarp kitų institucijų.

Ieškoti kursų in Thessaloniki Graikijoje 2019

Rezultatai Filter

ICAO EASA licencijos konvertavimo

Skies Aviation Academy
Universiteto miestelis Dieninės 2 - 3 savaitės Rugsėjis 2019 Graikija Thessaloniki

TCAO LKP / ME / IR konversijos kursas yra skirtas konvertuoti bet kokį ICAO profesinę licenciją ir reitingus EASA profesinės licenciją.

Integruotos ATPL su kelių įgulos bendradarbiavimo (MKC)

Skies Aviation Academy
Universiteto miestelis Dieninės 12 - 14 mėnesiai Rugsėjis 2019 Graikija Thessaloniki

EASA Integruota ATPL kursas yra skirtas studentams, nuo nulio, plaukiojančių patirties iki užšalusio ATPL maždaug nuo 12 iki 14 mėnesių, apdailos šią programą jums bus teisę dirbti kaip pirmojo pareigūno su oro linijų bendrovės.

ICAO iki EASA konversijos kursas

Olympus Aviation Academy
Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Graikija Thessaloniki

Galioja ICAO CPL / IR / EP narys

Integruota nulio iki ATPL

Olympus Aviation Academy
Universiteto miestelis Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės 12 - 14 mėnesiai Registracija galima Graikija Thessaloniki + 1 daugiau

"Olympus" Aviation Academy "sukūrė išsamų integruoto pilotų treniruočių programą pareikšti studentams iki mokėjimo, kad jie veikia kaip bendraturčių pilotai apie vienviečiai ir / arba kelių variklių lėktuvų komerciniam oro transportui ir toliau savo karjerą aviacijoje.