ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai in Piraeus Graikija 2019

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Graikija oficialiai Graikijos Respublika, arba Hellas, kaip raginama nuo seniausių laikų, yra Pietryčių Europoje šalis. Pagal 2011 surašymą, Graikija 's gyventojų yra maždaug 11 mln.

Pirėjo miestas yra pagrindinis uostas, kad yra vertinama kaip didžiausia keleivinio uosto žemyne ​​ir trečias pagal dydį pasaulyje ir tai bus šalies vyriausiasis uosto. Ji turi du pagrindinius aukštosioms mokykloms, kuri siūlo įvairias programas.

Ieškoti kursų in Piraeus Graikijoje 2019

Rezultatai Filter

ICAO-EASA CPL / IR / europarlamentaras permokymo kursai

Global Aviation
Universiteto miestelis Dieninės 10 dienos Rugsėjis 2019 Graikija Pireas

Kurso tikslas yra mokyti ICAO CPL / IR / MEP laikiklį prie mokėjimo būtinas, kad jis galėtų veikti kaip antrasis pilotas ant kelių pilotas, multi variklio lėktuvams, komerciniam oro susisiekimui lygmeniu pagal EASA FCL ,

ATPL kurso modulį

Global Aviation
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 2 mėnesiai Rugsėjis 2019 Graikija Pireas

0 - ATPL (A) modulinio yra mokymo kursų derinys. Kursas prasideda privataus piloto licencija (PPL) žinoma.

ATPL integruotas kursas

Global Aviation
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 12 - 36 mėnesiai Rugsėjis 2019 Graikija Pireas + 1 daugiau

0 ATPL (A) Integruotas yra pilnas kursas, skirtas mokyti pilotas mokinys nuo nulio iki ATPL šaldyta ir gauti CPL / IR / europarlamentaras.