ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai in Crete Graikija 2019

Kursas remiasi į specializuotą studijų programą. Ji paprastai vyksta universitete, bet gali būti pristatomi internete. Kursai yra populiarus tiems, kurie nori gauti konkrečių žinių vienam pacientui.

Graikija sukūrė savo švietimo sistemą su aukštuoju išsilavinimu viršuje. Daugiau kaip 40% visų graikai gyvena Atėnuose, o taip pat, kur geriausias galimybes siekti aukštojo mokslo lygį yra. Ribojasi su Albanija, Makedonijos, Bulgarijos ir Turkijos, Graikija turizmo perlas su viena iš pasaulyje 's fantastinis paplūdimiai.

Kreta yra vertinama kaip iš Graikijos salų atsižvelgiant į gyventojų ir dydį didžiausia. Tai esminė šalies ekonomikai turtingas graikų kultūrą ir paveldą. Jis yra žinomas dėl savo platų gėlių ir paukščių.

Ieškoti kursų in Crete Graikijoje 2019

Rezultatai Filter

Skrydžio laikas - valanda pastatas Žinoma

Cretan Eagle Aviation
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 100 valandos Rugsėjis 2019 Graikija Heraklion

Siūlome Hour pastatas, C-172R (dyzelinas) orlaiviams. Jūs galite skristi virš gražus Kreta (labiausiai pietinę dalį Graikija) ir Graikijos salas pailsėti ir žemyninės su daugiau nei 30 Graikijos oro uostų, turinčių įvairių oro sąlygų pasirinkimas.

Naktinis skrydžio kursas

Cretan Eagle Aviation
Universiteto miestelis Dieninės 5 valandos Rugsėjis 2019 Graikija Heraklion

Naktinio vertinimo kursas apima "Ground School", minimalus 5 valandų skrydžio treniruotės naktį (3 valandos - du kartus ir 5 "Touch")

Course: Private Pilot License (P.P.L.)

Cretan Eagle Aviation
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 45 - 100 valandos Rugsėjis 2019 Graikija Heraklion + 1 daugiau