Filter
Kursai
Graikija Heraklion Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi kursai in Crete Graikija 2019

Kursas remiasi į specializuotą studijų programą. Ji paprastai vyksta universitete, bet gali būti pristatomi internete. Kursai yra populiarus tiems, kurie nori gauti konkrečių žinių vienam pacientui.

Graikija sukūrė savo švietimo sistemą su aukštuoju išsilavinimu viršuje. Daugiau kaip 40% visų graikai gyvena Atėnuose, o taip pat, kur geriausias galimybes siekti aukštojo mokslo lygį yra. Ribojasi su Albanija, Makedonijos, Bulgarijos ir Turkijos, Graikija turizmo perlas su viena iš pasaulyje 's fantastinis paplūdimiai.

Kreta yra vertinama kaip iš Graikijos salų atsižvelgiant į gyventojų ir dydį didžiausia. Tai esminė šalies ekonomikai turtingas graikų kultūrą ir paveldą. Jis yra žinomas dėl savo platų gėlių ir paukščių.

Ieškoti kursų in Crete Graikijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Cretan Eagle Aviation

Siūlome Hour pastatas, C-172R (dyzelinas) orlaiviams. Jūs galite skristi virš gražus Kreta (labiausiai pietinę dalį Graikija) ir Graikijos salas pailsėti ir žemyninės su ... [+]

Siūlome Hour pastatas, C-172R (dyzelinas) orlaiviams.

Jūs galite skristi virš gražus Kreta (labiausiai pietinę dalį Graikija) ir Graikijos salas pailsėti ir žemyninės su daugiau nei 30 Graikijos oro uostų, turinčių įvairių oro sąlygų pasirinkimas.

Mūsų "Cessna 172R ištvermingai daugiau nei 8 valandas leis jums skristi beveik bet kur jums patinka per Egėjo jūros ir Viduržemio jūros šalyse, pavyzdžiui, Italijoje ar Turkijoje be susiduria jokių kuro užpildymo problemų.

Tai neabejotinai bus pagerinti savo įgūdžius, kaip IPS (orlaivio vado).

Kaina: 1 valandos: 185 € 10 valandos: 1.750 Lt 50 valandos: 8000 Lt 100 valandų: 15000 Lt [-]
Graikija Heraklion
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 - 100 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cretan Eagle Aviation

Naktinio vertinimo kursas apima "Ground School", minimalus 5 valandų skrydžio treniruotės naktį (3 valandos - du kartus ir 5 "Touch") ... [+]

Naktinio vertinimo kursas apima "Ground School", minimalus 5 valandų skrydžio treniruotės naktį (3 valandos - du kartus ir 5 "Touch")

Jei studentas reikalauja papildomų skrydžio valandų, kaina yra 200,00 eurų per valandą. Jei reikia, papildomos valandos už Ground School nėra papildomai apmokestinamos. Vidutinis šio kurso užbaigimo laikas yra viena savaitė.

[-]
Graikija Heraklion
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
5 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cretan Eagle Aviation

... [+]

Kursai in Crete Graikija 2019. Patekimo į rinką reikalavimai Skrydžio mokymas [-]
Graikija Heraklion
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
45 - 100 valandos
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba