Filter
Kursai
Graikija Athens Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi kursai in Athens Graikija 2019

Kursas remiasi į specializuotą studijų programą. Ji paprastai vyksta universitete, bet gali būti pristatomi internete. Kursai yra populiarus tiems, kurie nori gauti konkrečių žinių vienam pacientui.

Graikija sukūrė savo švietimo sistemą su aukštuoju išsilavinimu viršuje. Daugiau kaip 40% visų graikai gyvena Atėnuose, o taip pat, kur geriausias galimybes siekti aukštojo mokslo lygį yra. Ribojasi su Albanija, Makedonijos, Bulgarijos ir Turkijos, Graikija turizmo perlas su viena iš pasaulyje 's fantastinis paplūdimiai.

Atėnai yra žinomas už tai, kad vienas iš seniausių pasaulio miestų ir Graikijoje. Tai ir atsižvelgiant į gyventojų ir dydžio todėl jis yra šalies sostinė ir šeimininkai daug aukštojo mokslo institucijų ir universitetų didžiausia.

Ieškoti kursų in Athens Graikijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Space Under

Erdvė Pagal organizuoja tarptautinius Tarpkultūriai konvencijas, seminarus, o bendradarbiavimo projektus, kuriais siekiama spręsti ir stiprinti taškų sankirtos kūrybingi ... [+]

Garso tektonika Seminaras Atėnai Erdvė Pagal organizuoja tarptautinius Tarpkultūriai konvencijas, seminarus, o bendradarbiavimo projektus, kuriais siekiama spręsti ir stiprinti taškų sankirtos kūrybinių sričių. Šiemet erdvė Pagal veikia 1st tarpdisciplininis seminaras pagal pavadinimą Sound Tektonika, kviečia skirtingi ekspertai iš įvairių profesinės patirties bendradarbiauti. Seminaras vyks Britų Graikijos College, Atėnai, Graikija. Mokslinių tyrimų dėmesys bus skiriamas tarp garso meno ir architektūros santykį; kaip galėtume iš naujo apibrėžti architektūros ribas, naudojant garsą kaip vidutinės nustatyti viešojo ir privataus erdvę, estetiką ir architektūros veiksmų. Atėnų miestas turi išskirtinai inertinių viešąją erdvę, kad nepavyksta tapti funkcinis komunikabilus ir tinklų sistema jo gyventojams.Nuo 17-24 lapkritis 2013 Seminare bus ištirti galimybes suaktyvinti viešąją erdvę naudojantis bendradarbiavimo galimybes iš gyventojų, bet ir būdų, kaip iš naujo apibrėžti mūsų erdvinį suvokimą per mūsų vaizdine ir garsine aplinkoje stiprinimui. Seminare bus suteikti dalyviams galimybę tyrinėti įvairių būdų, kaip spręsti su garsu kaip analitinis įrankis per eksperimentinių pasiūlymus. Naujas, lengvai ir nebrangiai technologijas, gaminančias kompiuterinius interaktyvių aplinkų, neseniai tapo interesų vieta įvairiose srityse ir netgi architektūros. Todėl mes gauti dirbti būdų, kaip reaguoti į tokias technologijas kaip priemones, jungiantys skirtingus metodus, kurie gali leidžiančias miesto mastu perduodami atitinkamos interaktyvios statybos mastu. Pagrindiniai Seminaras funkcijos - Bendradarbiavimas su garsaus grupės menininkų ir architektų iš Ispanijos, Didžiosios Britanijos, JAV ir Graikijoje. - Dalyviai prisijungti prie aktyvaus mokymosi aplinką, kuri leidžia "vienas su vienu" mokymo, seminarus ir diskusijas. - Paskaitos ir apskritojo stalo siūlome platų įvairių požiūrių į tarpdisciplininį gamybai. - Projektavimo metodų ir metodikų pristatymas skatinti kritinį mąstymą per paskaitas ir studijos... [-]

Graikija Athens
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 savaitė
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba