close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti kursus - Globalios vadybos studijos

Kai jūs planuojate įsibrovus į verslo pasaulį, jums reikia kuo daugiau pozicijų į tarptautines verslo praktikos, kaip jūs galite gauti. Užsiregistravę kursų pasaulio valdymą galite įdėti studentus sėkmingai karjeros kelyje į tolimesnio klestinčią ryšius su tarptautinėmis įmonėmis. Kas yra pasaulinio valdymo kursas? Kursai šį studijų srityje linkę sutelkti dėmesį į ver… Skaityti daugiau

Kai jūs planuojate įsibrovus į verslo pasaulį, jums reikia kuo daugiau pozicijų į tarptautines verslo praktikos, kaip jūs galite gauti. Užsiregistravę kursų pasaulio valdymą galite įdėti studentus sėkmingai karjeros kelyje į tolimesnio klestinčią ryšius su tarptautinėmis įmonėmis.

Kas yra pasaulinio valdymo kursas? Kursai šį studijų srityje linkę sutelkti dėmesį į verslo pranešimus, kaip jie taikomi į pasaulinę rinką. Įvairūs kursai dažnai span per tiek bakalauro ir studijų laipsnį, pradedant tokiomis temomis kaip tarptautinio marketingo ir tarptautinės verslo derybos. Išplėstinė kursai gali apimti tarptautinius žmogiškųjų išteklių, pasaulinę iždo valdymą ir tarptautinį finansavimą. Mokymosi verslo užsienio kalbą, taip pat gali būti išeitis.

Nauda mokosi kursuose pasaulinio valdymo apima poveikio verslo praktiką šalyse visame pasaulyje ir net galimybę mokytis kritiškai užsienio kalbą.Šie kursai rūšių taip pat yra ideali siekti pažangių verslo laipsnių daugelyje įstaigų. Kai kurie kursai gali būti net galima rasti internete, kuri leidžia jiems tinka nuotoliniu būdu ir užsienio studentams.

Pasaulinio valdymo kursas sąnaudos skiriasi priklausomai nuo institucijos ir ilgį žinoma. Suinteresuoti studentai yra skatinami kruopščiai ištirti savo kursą pasirinkimas, siekiant sužinoti apie mokslą ir mokesčius, susijusius su kiekvienos programos.

Yra daug skirtingų tipų karjeros, susijusių su kursų pasaulio valdymą. Studentai gali rasti tinkamus pozicijas, kaip perkant agentai atsakingas pirkti prekes ar vidaus ir užsienio įmonių. Kitas pozicija, kuri gali būti tinkama yra įmonių aptarnavimo vadybininkas, kuris padeda prižiūrėti žmogiškųjų išteklių ir darbuotojų našumą. Finansų vadovas yra kitas variantas.Finansinės vadovai dažnai dalyvauja su susijungimus, įsigijimus ir konsoliduotą per tarptautinį finansavimą ir plėtrą.

Užbaigti pasaulinės valdymo kursą galite įdėti studentus į gerą kelio link sėkmingo tarptautinio verslo karjerą. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Ann Arbor, Jungtinės Amerikos Valstijos +3 Daugiau

Ši programa buvo specialiai sukurta, kad vyresniųjų vadovų siekiant sukurti reikiamą perspektyvos ir įgūdžius Excel pasaulinėje rinkoje.

Ši programa buvo specialiai sukurta, kad vyresniųjų vadovų siekiant sukurti reikiamą perspektyvos ir įgūdžius Excel pasaulinėje rinkoje. -
Kursai
Dalinės
12 dienos
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia