Filter
Kursai
Gibraltaras Gibraltar Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi kursai jungtinėse Amerikos Gibraltar Gibraltaras 2019

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

Gibraltaras yra puiki vieta siekti aukštojo mokslo, nes jis taip anglišką mokymo modelis. Nors kažkada buvo keletas aukštosioms mokykloms šalyje, naujausi valdžios reglamentai lėmė šių institucijų kūrimą.

Ieškoti kursų jungtinėse Amerikos Gibraltar Gibraltare 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Gibraltaras
Gibraltar
Studijų tipas
Tempas
University of Gibraltar

Mes siūlome įvairius intensyvius anglų kalbos kursus nuo 20 iki 24 valandų per savaitę, 2 savaites, 4 savaites, 6 savaites ar 12 savaičių. Mūsų kursai siekia pagerinti jū ... [+]

Apie šiuos kursus

Mes siūlome įvairius intensyvius anglų kalbos kursus nuo 20 iki 24 valandų per savaitę, 2 savaites, 4 savaites, 6 savaites ar 12 savaičių.

Mūsų kursai siekia pagerinti jūsų supratimą apie anglų ir anglų kalbą ir ugdyti bendravimo įgūdžius, įskaitant kalbėjimą, sklandumą, tarimą ir klausymą. Jūs taip pat dirbsite su gramatika ir išplėsite savo žodyną.

Jums bus naudinga mažų klasių dydžiai, asmeninis požiūris ir aukštos kokybės mokymas. Jūs taip pat turėsite galimybę dalyvauti popietės veikloje, įskaitant pėsčiųjų žygius, padelę ir tinklinį.

Mes dirbame tobulindami bendrą Europos lygmens pagrindų lygmens sistemą, remdamiesi Kembridžo vertinimo anglų kalbos egzaminų programa.... [-]

Gibraltaras Gibraltar
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 - 12 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba