ACADEMICCOURSES.LT

Ieškoti 3 geriausius kursų Ganoje - 2019

Kursas remiasi į specializuotą studijų programą. Ji paprastai vyksta universitete, bet gali būti pristatomi internete. Kursai yra populiarus tiems, kurie nori gauti konkrečių žinių vienam pacientui.

Gana suteikia puikią universitetinį išsilavinimą, ypač iš sustiprinto dėstytojas studentui santykius. Ganos švietimo sistema pastaraisiais metais pritraukė tarptautinį būrį studentų. Gana 20 universitetams universiteto Akra kaip viršutinis universitete visoje šalyje.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais - Geriausi kursai Ganoje - 2019

Rezultatai Filter

Kursas akademinius metus plėtros tyrimų

Kulturstudier
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Rugpjūtis 2019 Gana Cape Coast Vietnamas Hội An + 2 daugiau

Studijų plėtros studijas visą mokslo metų derinant Vietnamas ir Gana! Pirmiausia jūs studijuoti vystymosi tyrimai 1 Vietname. Tada kuprinė savo kelią per Azijos ir Afrikos Ganos, kurioje mokotės vystymosi tyrimai 2. Baigęs mokslo metus turite galimybę tęsti antraisiais metais bakalauro studijų programos plėtros studijas Oslo ir Akershus universiteto.

Žinoma pasaulio aplinkos tyrimų

Kulturstudier
Universiteto miestelis Dieninės 1 semestras Susisiekti su mokykla Gana Cape Coast

Šis kursas suteikia socialinio mokslo įvadas į svarbiausių ribose pasaulinėms aplinkos tyrimų apskritai ir Vakarų Afrikoje, visų pirma. Jis kasa priežasčių ir dinamikos aplinkos iššūkius ir dinamikos, ir skirtingų perspektyvų gamtos išteklių valdymo.

įmonė konkrečios programos

CEIBS Africa
Universiteto miestelis Ištęstinės 1 - 5 dienos Rugsėjis 2019 Gana Accra

Profesionalūs Programos skirtos atitiktų kiekvieno ir kiekvienos organizacijos poreikius. Ja siekiama teikti aukščiausios valdymo / Vyresnysis valdymas / vidutinio administracija su bendra valdymo perspektyvas, sistemingai valdymo žinių, strateginio mąstymo ir rankas ant valdymo priemones.